1. Round
05/08/2012 15:00 RM Hamm Benfica - UN Käerjéng 2:1
15:00 CS Grevenmacher - Jeunesse Canach 0:0
15:00 Union 05 Kayl-Tétange - CS FOLA Esch 1:6
15:00 Jeunesse Esch - FC Wiltz 71 0:2
15:00 Etzella Ettelbruck - F91 Dudelange 0:1
15:00 CS Pétange - RFCU Luxemburg 1:0
18:30 FC Differdange 03 - Progres Niedercorn 2:1
2. Round
11/08/2012 17:00 FC Differdange 03 - CS Pétange 3:0
17:00 RFCU Luxemburg - Etzella Ettelbruck 1:3
17:00 FC Wiltz 71 - Union 05 Kayl-Tétange 4:2
17:00 CS FOLA Esch - CS Grevenmacher 1:1
17:00 Jeunesse Canach - RM Hamm Benfica 2:2
12/08/2012 15:00 UN Käerjéng - Progres Niedercorn 2:0
26/09/2012 18:30 F91 Dudelange - Jeunesse Esch 0:1
3. Round
19/08/2012 15:00 UN Käerjéng - FC Differdange 03 2:2
15:00 Progres Niedercorn - Jeunesse Canach 0:2
15:00 RM Hamm Benfica - CS FOLA Esch 2:3
15:00 CS Grevenmacher - FC Wiltz 71 4:1
15:00 Union 05 Kayl-Tétange - F91 Dudelange 1:5
15:00 Jeunesse Esch - RFCU Luxemburg 3:4
15:00 Etzella Ettelbruck - CS Pétange 2:2
4. Round
25/08/2012 16:00 Jeunesse Canach - UN Käerjéng 3:1
17:30 CS Pétange - Jeunesse Esch 0:2
26/08/2012 15:00 FC Differdange 03 - Etzella Ettelbruck 0:0
15:00 RFCU Luxemburg - Union 05 Kayl-Tétange 0:2
15:00 F91 Dudelange - CS Grevenmacher 1:1
15:00 FC Wiltz 71 - RM Hamm Benfica 2:2
15:00 CS FOLA Esch - Progres Niedercorn 4:0
5. Round
16/09/2012 15:00 Jeunesse Canach - FC Differdange 03 1:3
15:00 UN Käerjéng - CS FOLA Esch 1:4
15:00 Progres Niedercorn - FC Wiltz 71 2:3
15:00 RM Hamm Benfica - F91 Dudelange 1:1
15:00 Union 05 Kayl-Tétange - CS Pétange 1:3
15:00 Jeunesse Esch - Etzella Ettelbruck 3:2
17:30 CS Grevenmacher - RFCU Luxemburg 3:3
6. Round
22/09/2012 17:00 FC Wiltz 71 - UN Käerjéng 3:2
18:00 FC Differdange 03 - Jeunesse Esch 0:3
23/09/2012 15:00 Etzella Ettelbruck - Union 05 Kayl-Tétange 3:3
15:00 CS Pétange - CS Grevenmacher 1:1
15:00 RFCU Luxemburg - RM Hamm Benfica 1:1
15:00 F91 Dudelange - Progres Niedercorn 3:0
15:00 CS FOLA Esch - Jeunesse Canach 3:1
7. Round
30/09/2012 15:00 CS FOLA Esch - FC Differdange 03 2:1
15:00 Jeunesse Canach - FC Wiltz 71 6:2
15:00 UN Käerjéng - F91 Dudelange 1:3
15:00 RM Hamm Benfica - CS Pétange 5:2
15:00 CS Grevenmacher - Etzella Ettelbruck 4:1
17:30 Progres Niedercorn - RFCU Luxemburg 0:1
17:30 Union 05 Kayl-Tétange - Jeunesse Esch 0:2
8. Round
03/10/2012 18:30 F91 Dudelange - Jeunesse Canach 0:1
04/10/2012 18:30 FC Differdange 03 - Union 05 Kayl-Tétange 3:1
18:30 Jeunesse Esch - CS Grevenmacher 0:0
18:30 Etzella Ettelbruck - RM Hamm Benfica 2:2
19:00 FC Wiltz 71 - CS FOLA Esch 0:3
07/10/2012 15:00 CS Pétange - Progres Niedercorn 0:2
06/12/2012 19:00 RFCU Luxemburg - UN Käerjéng 3:0
9. Round
20/10/2012 17:00 FC Wiltz 71 - FC Differdange 03 0:4
21/10/2012 14:30 Jeunesse Canach - RFCU Luxemburg 1:1
15:00 CS FOLA Esch - F91 Dudelange 1:2
15:00 Progres Niedercorn - Etzella Ettelbruck 5:1
15:00 RM Hamm Benfica - Jeunesse Esch 1:0
15:00 CS Grevenmacher - Union 05 Kayl-Tétange 2:1
17:30 UN Käerjéng - CS Pétange 3:0
10. Round
28/10/2012 15:00 FC Differdange 03 - CS Grevenmacher 2:3
15:00 Union 05 Kayl-Tétange - RM Hamm Benfica 1:5
15:00 Jeunesse Esch - Progres Niedercorn 0:0
15:00 Etzella Ettelbruck - UN Käerjéng 3:1
15:00 CS Pétange - Jeunesse Canach 1:2
15:00 RFCU Luxemburg - CS FOLA Esch 0:1
15:00 F91 Dudelange - FC Wiltz 71 7:1
11. Round
03/11/2012 13:45 Jeunesse Canach - Etzella Ettelbruck 1:2
15:00 Progres Niedercorn - Union 05 Kayl-Tétange 1:3
04/11/2012 15:00 F91 Dudelange - FC Differdange 03 3:0
15:00 FC Wiltz 71 - RFCU Luxemburg 0:9
15:00 CS FOLA Esch - CS Pétange 3:0
15:00 UN Käerjéng - Jeunesse Esch 2:3
15:00 RM Hamm Benfica - CS Grevenmacher 1:1
12. Round
10/11/2012 17:00 FC Differdange 03 - RM Hamm Benfica 4:2
17:00 Jeunesse Esch - Jeunesse Canach 5:1
17:00 Etzella Ettelbruck - CS FOLA Esch 0:5
17:00 RFCU Luxemburg - F91 Dudelange 1:1
11/11/2012 15:00 CS Grevenmacher - Progres Niedercorn 3:2
15:00 Union 05 Kayl-Tétange - UN Käerjéng 1:1
15:00 CS Pétange - FC Wiltz 71 0:1
13. Round
25/11/2012 13:30 Jeunesse Canach - Union 05 Kayl-Tétange 2:0
15:00 RFCU Luxemburg - FC Differdange 03 1:3
15:00 F91 Dudelange - CS Pétange 2:1
15:00 FC Wiltz 71 - Etzella Ettelbruck 0:0
15:00 UN Käerjéng - CS Grevenmacher 2:0
15:00 Progres Niedercorn - RM Hamm Benfica 1:0
17:30 CS FOLA Esch - Jeunesse Esch 0:2
14. Round
06/03/2013 18:00 Jeunesse Esch - F91 Dudelange 0:3
18:30 Etzella Ettelbruck - RFCU Luxemburg 2:2
18:30 RM Hamm Benfica - Jeunesse Canach 0:4
18:30 CS Pétange - FC Differdange 03 1:1
18:30 CS Grevenmacher - CS FOLA Esch 3:3
18:30 Progres Niedercorn - UN Käerjéng 0:2
19:00 Union 05 Kayl-Tétange - FC Wiltz 71 1:5
15. Round
07/04/2013 15:00 FC Differdange 03 - UN Käerjéng 0:0
15:00 FC Wiltz 71 - CS Grevenmacher 0:4
15:00 CS Pétange - Etzella Ettelbruck 1:1
15:00 CS FOLA Esch - RM Hamm Benfica 2:1
15:00 F91 Dudelange - Union 05 Kayl-Tétange 3:0
15:00 RFCU Luxemburg - Jeunesse Esch 0:2
16:00 Jeunesse Canach - Progres Niedercorn 0:2
16. Round
03/03/2013 15:00 Etzella Ettelbruck - FC Differdange 03 0:4
15:00 RM Hamm Benfica - FC Wiltz 71 2:0
15:00 Union 05 Kayl-Tétange - RFCU Luxemburg 0:2
15:00 UN Käerjéng - Jeunesse Canach 1:1
15:00 CS Grevenmacher - F91 Dudelange 0:0
16:30 Jeunesse Esch - CS Pétange 3:0
03/04/2013 18:30 Progres Niedercorn - CS FOLA Esch 0:3
17. Round
10/03/2013 14:00 FC Wiltz 71 - Progres Niedercorn 2:1
15:00 CS FOLA Esch - UN Käerjéng 4:1
15:00 F91 Dudelange - RM Hamm Benfica 1:0
15:00 FC Differdange 03 - Jeunesse Canach 3:1
15:00 RFCU Luxemburg - CS Grevenmacher 2:1
15:00 Etzella Ettelbruck - Jeunesse Esch 0:4
17:30 CS Pétange - Union 05 Kayl-Tétange 1:1
18. Round
13/04/2013 17:00 Jeunesse Esch - FC Differdange 03 2:4
17:30 Progres Niedercorn - F91 Dudelange 1:1
14/04/2013 15:00 Union 05 Kayl-Tétange - Etzella Ettelbruck 1:4
15:00 UN Käerjéng - FC Wiltz 71 4:3
15:00 RM Hamm Benfica - RFCU Luxemburg 4:1
15:00 CS Grevenmacher - CS Pétange 3:1
15:00 Jeunesse Canach - CS FOLA Esch 1:1
19. Round
29/03/2013 18:30 CS Pétange - RM Hamm Benfica 0:3
30/03/2013 17:00 FC Differdange 03 - CS FOLA Esch 1:0
17:00 F91 Dudelange - UN Käerjéng 2:1
17:00 Jeunesse Esch - Union 05 Kayl-Tétange 4:1
17:00 FC Wiltz 71 - Jeunesse Canach 1:2
17:00 Etzella Ettelbruck - CS Grevenmacher 1:0
17:00 RFCU Luxemburg - Progres Niedercorn 3:1
20. Round
17/04/2013 18:30 RM Hamm Benfica - Etzella Ettelbruck 3:2
18:30 Union 05 Kayl-Tétange - FC Differdange 03 1:0
18:30 UN Käerjéng - RFCU Luxemburg 2:0
18:30 CS Grevenmacher - Jeunesse Esch 0:2
18:30 Progres Niedercorn - CS Pétange 1:0
18:30 Jeunesse Canach - F91 Dudelange 1:1
19:00 CS FOLA Esch - FC Wiltz 71 1:0
21. Round
21/04/2013 15:00 F91 Dudelange - CS FOLA Esch 0:0
15:00 CS Pétange - UN Käerjéng 1:3
15:00 Jeunesse Esch - RM Hamm Benfica 0:1
15:00 RFCU Luxemburg - Jeunesse Canach 1:0
15:00 Union 05 Kayl-Tétange - CS Grevenmacher 1:2
15:00 FC Differdange 03 - FC Wiltz 71 1:1
15:00 Etzella Ettelbruck - Progres Niedercorn 1:1
22. Round
27/04/2013 16:00 FC Wiltz 71 - F91 Dudelange 1:2
17:00 Jeunesse Canach - CS Pétange 1:2
28/04/2013 15:00 UN Käerjéng - Etzella Ettelbruck 5:3
15:00 RM Hamm Benfica - Union 05 Kayl-Tétange 3:1
15:00 CS FOLA Esch - RFCU Luxemburg 1:1
15:00 CS Grevenmacher - FC Differdange 03 3:2
15:00 Progres Niedercorn - Jeunesse Esch 0:4
23. Round
05/05/2013 15:00 FC Differdange 03 - F91 Dudelange 2:1
15:00 CS Pétange - CS FOLA Esch 0:2
15:00 Jeunesse Esch - UN Käerjéng 5:1
15:00 CS Grevenmacher - RM Hamm Benfica 1:2
15:00 Etzella Ettelbruck - Jeunesse Canach 1:1
15:00 RFCU Luxemburg - FC Wiltz 71 0:3
15:00 Union 05 Kayl-Tétange - Progres Niedercorn 1:3
24. Round
12/05/2013 15:00 RM Hamm Benfica - FC Differdange 03 2:1
15:00 CS FOLA Esch - Etzella Ettelbruck 5:1
15:00 UN Käerjéng - Union 05 Kayl-Tétange 3:2
15:00 F91 Dudelange - RFCU Luxemburg 2:1
15:00 Jeunesse Canach - Jeunesse Esch 3:0
15:00 FC Wiltz 71 - CS Pétange 4:2
17:30 Progres Niedercorn - CS Grevenmacher 2:0
25. Round
22/05/2013 18:30 CS Pétange - F91 Dudelange 0:4
18:30 Jeunesse Esch - CS FOLA Esch 1:5
18:30 CS Grevenmacher - UN Käerjéng 1:0
18:30 FC Differdange 03 - RFCU Luxemburg 6:2
18:30 Union 05 Kayl-Tétange - Jeunesse Canach 0:2
18:30 RM Hamm Benfica - Progres Niedercorn 2:2
19:00 Etzella Ettelbruck - FC Wiltz 71 3:2
26. Round
26/05/2013 15:00 Progres Niedercorn - FC Differdange 03 1:2
15:00 UN Käerjéng - RM Hamm Benfica 2:4
15:00 Jeunesse Canach - CS Grevenmacher 0:2
15:00 CS FOLA Esch - Union 05 Kayl-Tétange 4:2
15:00 F91 Dudelange - Etzella Ettelbruck 4:3
15:00 RFCU Luxemburg - CS Pétange 3:1
15:00 FC Wiltz 71 - Jeunesse Esch 1:2