1. Round
16/08/2011 16:00 Elana Toruń - Flota Świnoujście 1:3 aet
16:00 Okocimski KS Brzesko - KS Polkowice 4:2 pso
16:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 4:2 pso
16:00 Chrobry Glogow - Odra Wodzisław 3:0
16:00 Limanovia Limanowa - GKP Gorzów Wielkopolski 3:0
16:00 Ruch Zdzieszowice - Kolejarz Stróże 2:0
17/08/2011 16:00 Rozwój Katowice II - KSZO Ostrowiec 3:0
16:00 Sokół Kleczew - MKS Kluczbork 0:2
16:00 Olimpia Elblag - Warta Poznań 4:3 pso
16:00 Sokół Sokółka - Ruch Radzionków 0:1 aet
16:00 Stomil Olsztyn - Pogoń Szczecin 1:0 aet
16:00 Gryf Wejherowo - Sandecja Nowy Sącz 1:0
16:00 Jarota Jarocin - Dolcan Ząbki 0:1 aet
16:00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Łódzki KS 0:2
16:00 Piast Gliwice - Bogdanka Łęczna 5:2 aet
23/08/2011 15:00 Resovia Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:3
2. Round
20/09/2011 14:30 Chrobry Glogow - Lech Poznań 0:3
15:00 Dolcan Ząbki - Górnik Zabrze 0:1
15:00 Limanovia Limanowa - Lechia Gdańsk 1:0
21/09/2011 14:30 Rozwój Katowice II - Legia Warszawa 1:4
14:30 Olimpia Elblag - Arka Gdynia 1:3 pso
15:00 Gryf Wejherowo - Korona Kielce 1:0
15:00 Piast Gliwice - Cracovia Kraków 0:1
15:00 Ruch Radzionków - Polonia Warszawa 0:4
15:00 Ruch Zdzieszowice - Jagiellonia Białystok 3:1
15:00 MKS Kluczbork - Zagłębie Lubin 3:2
17:45 Łódzki KS - Ruch Chorzów 0:1 aet
22/09/2011 14:30 Flota Świnoujście - Wisła Kraków 2:4
27/09/2011 14:30 Okocimski KS Brzesko - Śląsk Wrocław 1:3
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Bełchatów 3:0
28/09/2011 14:30 Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom 4:5 pso
15:00 Stomil Olsztyn - Widzew Łódź 0:1
Round of 16
18/10/2011 13:00 Gryf Wejherowo - Górnik Zabrze 1:0
17:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 0:1
19/10/2011 14:00 Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork 1:0
17:30 Arka Gdynia - Polonia Warszawa 3:1
25/10/2011 18:30 Polonia Bytom - Lech Poznań 1:3 aet
26/10/2011 12:30 Limanovia Limanowa - Wisła Kraków 1:2
17:30 Legia Warszawa - Widzew Łódź 3:0
09/11/2011 17:30 Ruch Chorzów - Cracovia Kraków 2:1 aet
Quarter-finals
13/03/2012 14:00 Gryf Wejherowo - Legia Warszawa 0:3
17:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 0:1
14/03/2012 14:00 Ruch Zdzieszowice - Ruch Chorzów 1:4
17:45 Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2:0
20/03/2012 17:30 Wisła Kraków - Lech Poznań 1:0
19:30 Legia Warszawa - Gryf Wejherowo 1:1
21/03/2012 17:30 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 3:1
19:30 Ruch Chorzów - Ruch Zdzieszowice 2:1
Semi-finals
03/04/2012 17:30 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 3:1
04/04/2012 17:30 Arka Gdynia - Legia Warszawa 1:2
10/04/2012 19:30 Wisła Kraków - Ruch Chorzów 5:6 pso
11/04/2012 17:30 Legia Warszawa - Arka Gdynia 2:1
Final
24/04/2012 17:00 Legia Warszawa - Ruch Chorzów 3:0