Group A
14/06/2018 16:00 Russia - Saudi Arabia -:-
15/06/2018 13:00 Egypt - Uruguay -:-
19/06/2018 19:00 Russia - Egypt -:-
20/06/2018 16:00 Uruguay - Saudi Arabia -:-
25/06/2018 15:00 Uruguay - Russia -:-
15:00 Saudi Arabia - Egypt -:-
Group B
15/06/2018 16:00 Morocco - Iran -:-
19:00 Portugal - Spain -:-
20/06/2018 13:00 Portugal - Morocco -:-
19:00 Iran - Spain -:-
25/06/2018 19:00 Spain - Morocco -:-
19:00 Iran - Portugal -:-
Group C
16/06/2018 11:00 France - Australia -:-
17:00 Peru - Denmark -:-
21/06/2018 13:00 Denmark - Australia -:-
16:00 France - Peru -:-
26/06/2018 15:00 Denmark - France -:-
15:00 Australia - Peru -:-
Group D
16/06/2018 14:00 Argentina - Iceland -:-
20:00 Croatia - Nigeria -:-
21/06/2018 19:00 Argentina - Croatia -:-
22/06/2018 16:00 Nigeria - Iceland -:-
26/06/2018 19:00 Iceland - Croatia -:-
19:00 Nigeria - Argentina -:-
Group E
17/06/2018 13:00 Costa Rica - Serbia -:-
19:00 Brazil - Switzerland -:-
22/06/2018 13:00 Brazil - Costa Rica -:-
19:00 Serbia - Switzerland -:-
27/06/2018 19:00 Serbia - Brazil -:-
19:00 Switzerland - Costa Rica -:-
Group F
17/06/2018 16:00 Germany - Mexico -:-
18/06/2018 13:00 Sweden - South Korea -:-
23/06/2018 16:00 South Korea - Mexico -:-
19:00 Germany - Sweden -:-
27/06/2018 15:00 Mexico - Sweden -:-
15:00 South Korea - Germany -:-
Group G
18/06/2018 16:00 Belgium - Panama -:-
19:00 Tunisia - England -:-
23/06/2018 13:00 Belgium - Tunisia -:-
24/06/2018 13:00 England - Panama -:-
28/06/2018 19:00 England - Belgium -:-
19:00 Panama - Tunisia -:-
Group H
19/06/2018 13:00 Colombia - Japan -:-
16:00 Poland - Senegal -:-
24/06/2018 16:00 Japan - Senegal -:-
19:00 Poland - Colombia -:-
28/06/2018 15:00 Senegal - Colombia -:-
15:00 Japan - Poland -:-
Round of 16
30/06/2018 15:00 Sieger Gruppe C - Zweiter Gruppe D -:-
19:00 Sieger Gruppe A - Zweiter Gruppe B -:-
01/07/2018 15:00 Sieger Gruppe B - Zweiter Gruppe A -:-
19:00 Sieger Gruppe D - Zweiter Gruppe C -:-
02/07/2018 15:00 Sieger Gruppe E - Zweiter Gruppe F -:-
19:00 Sieger Gruppe G - Zweiter Gruppe H -:-
03/07/2018 15:00 Sieger Gruppe F - Zweiter Gruppe E -:-
19:00 Sieger Gruppe H - Zweiter Gruppe G -:-
Quarter-finals
06/07/2018 15:00 Sieger AF 1 - Sieger AF 2 -:-
19:00 Sieger AF 6 - Sieger AF 5 -:-
07/07/2018 15:00 Sieger AF 8 - Sieger AF 7 -:-
19:00 Sieger AF 3 - Sieger AF 4 -:-
Semi-finals
10/07/2018 19:00 Sieger VF 2 - Sieger VF 1 -:-
11/07/2018 19:00 Sieger VF 4 - Sieger VF 3 -:-
Third place
14/07/2018 15:00 Verlierer HF 1 - Verlierer HF 2 -:-
Final
15/07/2018 16:00 Sieger HF 1 - Sieger HF 2 -:-