9. Round
02/10/2022 FK Znamya Noginsk FK Znamya Noginsk - FK Khimki 2 FK Khimki 2 -:-
12. Round
17/09/2022 16:00 FK Khimki 2 FK Khimki 2 - FK Balashikha FK Balashikha
22/09/2022 05:00 SKA-Khabarovsk 2 SKA-Khabarovsk 2 - Dinamo Vladivostok Dinamo Vladivostok
22/09/2022 11:00 FK Strogino Moskva FK Strogino Moskva - Arsenal Tula 2 Arsenal Tula 2
22/09/2022 11:00 FK Peresvet Podolsk FK Peresvet Podolsk - FK Sakhalinets FK Sakhalinets
22/09/2022 13:00 Zenit Penza Zenit Penza - Salyut Belgorod Salyut Belgorod
22/09/2022 13:00 Rodina Moskva 2 Rodina Moskva 2 - Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
22/09/2022 14:00 FK Kaluga FK Kaluga - FC Kolomna FC Kolomna
22/09/2022 14:00 Kosmos Dolgoprudny Kosmos Dolgoprudny - FK Saturn FK Saturn
22/09/2022 14:00 Kvant Obninsk Kvant Obninsk - Spartak Tambov Spartak Tambov
22/09/2022 16:00 FK Ryazan FK Ryazan - FC Sakhalin FC Sakhalin
22/09/2022 16:00 Sokol Saratov Sokol Saratov - FK Znamya Noginsk FK Znamya Noginsk
22/09/2022 16:30 Avangard Kursk Avangard Kursk - Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk
13. Round
26/09/2022 FC Sakhalin FC Sakhalin - Avangard Kursk Avangard Kursk -:-
26/09/2022 11:00 FK Khimki 2 FK Khimki 2 - Kosmos Dolgoprudny Kosmos Dolgoprudny -:-
26/09/2022 11:00 FK Znamya Noginsk FK Znamya Noginsk - Zenit Penza Zenit Penza -:-
26/09/2022 12:00 Arsenal Tula 2 Arsenal Tula 2 - Rodina Moskva 2 Rodina Moskva 2 -:-
26/09/2022 12:00 FK Sakhalinets FK Sakhalinets - FK Ryazan FK Ryazan -:-
26/09/2022 13:00 FC Kolomna FC Kolomna - Salyut Belgorod Salyut Belgorod -:-
26/09/2022 16:00 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk - FK Peresvet Podolsk FK Peresvet Podolsk -:-
26/09/2022 16:00 Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk - Kvant Obninsk Kvant Obninsk -:-
26/09/2022 16:00 Sokol Saratov Sokol Saratov - FK Kaluga FK Kaluga -:-
26/09/2022 16:00 Spartak Tambov Spartak Tambov - FK Strogino Moskva FK Strogino Moskva -:-
29/09/2022 12:00 FK Balashikha FK Balashikha - SKA-Khabarovsk 2 SKA-Khabarovsk 2 -:-
29/09/2022 17:00 FK Saturn FK Saturn - Dinamo Vladivostok Dinamo Vladivostok -:-
14. Round
02/10/2022 FK Balashikha FK Balashikha - Dinamo Vladivostok Dinamo Vladivostok -:-
02/10/2022 FK Strogino Moskva FK Strogino Moskva - Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk -:-
02/10/2022 FK Khimki 2 FK Khimki 2 - FK Znamya Noginsk FK Znamya Noginsk -:-
02/10/2022 Kosmos Dolgoprudny Kosmos Dolgoprudny - FC Kolomna FC Kolomna -:-
02/10/2022 Avangard Kursk Avangard Kursk - FK Sakhalinets FK Sakhalinets -:-
02/10/2022 Zenit Penza Zenit Penza - Sokol Saratov Sokol Saratov -:-
02/10/2022 FK Peresvet Podolsk FK Peresvet Podolsk - Rodina Moskva 2 Rodina Moskva 2 -:-
02/10/2022 FK Ryazan FK Ryazan - Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk -:-
02/10/2022 FC Sakhalin FC Sakhalin - Kvant Obninsk Kvant Obninsk -:-
02/10/2022 Salyut Belgorod Salyut Belgorod - FK Kaluga FK Kaluga -:-
02/10/2022 FK Saturn FK Saturn - SKA-Khabarovsk 2 SKA-Khabarovsk 2 -:-
02/10/2022 Spartak Tambov Spartak Tambov - Arsenal Tula 2 Arsenal Tula 2 -:-