Opponent W D L
AS Trenčín AS Trenčín 7 3 3 1 1 1 0 0
Dinamo-Auto Dinamo-Auto 5 2 2 1 3 0 0 0
Spartak Trnava Spartak Trnava 4 2 0 2 2 1 0 0
FC Milsami FC Milsami 4 0 2 2 1 2 0 0
MŠK Žilina MŠK Žilina 4 1 2 1 1 0 0 0
MFK Zemplín Michalovce MFK Zemplín Michalovce 4 3 0 1 0 0 0 0
Hapoel Hadera Hapoel Hadera 3 2 0 1 3 0 0 0
FC Ashdod FC Ashdod 3 2 0 1 1 0 0 0
FK Senica FK Senica 3 2 1 0 1 0 0 0
Kazakhstan Kazakhstan 3 0 0 3 1 0 0 0
Speranţa Nisporeni Speranţa Nisporeni 3 1 2 0 1 1 0 0
BATE Borisov BATE Borisov 3 1 1 1 0 0 0 0
CS Petrocub CS Petrocub 3 1 1 1 0 0 0 0
FC Sfîntul Gheorghe FC Sfîntul Gheorghe 3 1 1 1 0 0 0 0
FC Sheriff FC Sheriff 3 0 0 3 0 0 0 0
Hapoel Haifa Hapoel Haifa 3 0 3 0 0 0 0 0
ŠKF Sereď ŠKF Sereď 3 0 0 3 0 1 0 0
Slovan Bratislava Slovan Bratislava 3 1 1 1 0 0 0 0
Latvia Latvia 2 1 0 1 2 0 0 0
Andorra Andorra 2 1 1 0 1 0 0 0
Opponent W D L
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 2 0 1 1 1 0 0 0
Dinamo Brest Dinamo Brest 2 1 0 1 1 1 0 0
Dinamo Minsk Dinamo Minsk 2 1 1 0 1 0 0 0
Faroe Islands Faroe Islands 2 0 1 1 1 0 0 0
FK Gorodeya FK Gorodeya 2 1 1 0 1 0 0 0
FK Minsk FK Minsk 2 2 0 0 1 0 0 0
FK Slaviya Mozyr FK Slaviya Mozyr 2 0 1 1 1 1 0 0
FK Slutsk FK Slutsk 2 1 1 0 1 0 0 0
FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI 2 2 0 0 1 0 0 0
Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem 2 1 0 1 1 0 0 0
Ironi Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 2 1 1 0 1 1 0 0
Israel Israel 2 0 0 2 1 0 0 1
Kosovo Kosovo 2 0 1 1 1 1 0 0
Liechtenstein Liechtenstein 2 2 0 0 1 1 0 0
Bnei Sachnin FC Bnei Sachnin FC 2 1 0 1 0 0 0 0
Denmark Denmark 2 0 0 2 0 0 0 0
FC Zaria FC Zaria 2 0 0 2 0 0 0 0
FCSB FCSB 2 0 0 2 0 0 0 0
FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 2 0 0 2 0 0 0 0
FK Pohronie FK Pohronie 2 1 1 0 0 0 0 0
Opponent W D L
FK Vitebsk FK Vitebsk 2 1 0 1 0 0 0 0
Hapoel Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 2 0 0 2 0 0 0 0
Luxembourg Luxembourg 2 0 1 1 0 0 0 0
Neman Grodno Neman Grodno 2 0 1 1 0 0 0 0
Partizan Partizan 2 0 0 2 0 1 0 0
Tatran Liptovský Mikuláš Tatran Liptovský Mikuláš 2 1 0 1 0 0 0 0
Torpedo Minsk Torpedo Minsk 2 2 0 0 0 0 0 0
Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 2 1 0 1 0 0 0 0
Turkey Turkey 2 0 0 2 0 0 0 0
Víkingur Víkingur 2 2 0 0 0 0 0 0
Zlaté Moravce Zlaté Moravce 2 1 0 1 0 0 0 0
FK Jablonec FK Jablonec 1 1 0 0 2 0 0 0
Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU Minsk 1 0 1 0 1 1 0 0
Maccabi Bnei Raina Maccabi Bnei Raina 1 0 0 1 1 1 0 0
Austria Austria 1 0 0 1 1 0 0 0
Rukh Brest Rukh Brest 1 1 0 0 1 0 0 0
TJ Veľké Lovce TJ Veľké Lovce 1 1 0 0 1 0 0 0
Azerbaijan Azerbaijan 1 1 0 0 0 0 0 0
Belarus Belarus 1 0 1 0 0 1 0 0
Dacia Chişinău Dacia Chişinău 1 0 0 1 0 0 0 0
Opponent W D L
Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 1 1 0 0 0 0 0 0
Dukla Banská Bystrica Dukla Banská Bystrica 1 1 0 0 0 0 0 0
FC Nitra FC Nitra 1 1 0 0 0 0 0 0
FK FILJO Ladomerská Vieska FK FILJO Ladomerská Vieska 1 1 0 0 0 0 0 0
France France 1 0 0 1 0 0 0 0
Greece Greece 1 0 0 1 0 1 0 0
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 1 0 0 1 0 0 0 0
Italy Italy 1 0 0 1 0 0 0 0
Italy Italy [U21] 1 0 0 1 0 0 0 0
KFC Komárno KFC Komárno 1 0 0 1 0 0 0 0
Croatia Croatia [U21] 1 0 0 1 0 0 0 0
LASK LASK 1 0 0 1 0 0 0 0
Luch Minsk Luch Minsk 1 0 1 0 0 0 0 0
Maccabi Netanya Maccabi Netanya 1 0 1 0 0 0 0 0
Malta Malta [U19] 1 0 0 1 0 0 0 0
MFK Ružomberok MFK Ružomberok 1 0 1 0 0 0 0 0
MFK Skalica MFK Skalica 1 0 1 0 0 0 0 0
Russia Russia 1 0 1 0 0 0 0 0
San Marino San Marino 1 1 0 0 0 0 0 0
Scotland Scotland 1 0 0 1 0 0 0 0
Opponent W D L
Sweden Sweden [U19] 1 0 0 1 0 0 0 0
Slovenia Slovenia 1 0 0 1 0 1 0 0
Železiarne Podbrezová Železiarne Podbrezová 1 0 1 0 0 0 0 0