1st(1st leg) | KF Apolonia Fier | - | KS Kamza | 3:0 dec. | ||
2nd (2nd leg) | KS Kamza | - | KF Apolonia Fier | 0:3 dec. | ||
1st(1st leg): 18/09/2019 15:00 | 2nd (2nd leg): 02/10/2019 | Winner: KF Apolonia Fier | ||||
1st(1st leg) | KS Burreli | - | FK Vllaznia | 0:1 | ||
2nd (2nd leg) | FK Vllaznia | - | KS Burreli | 2:0 | ||
1st(1st leg): 18/09/2019 15:00 | 2nd (2nd leg): 02/10/2019 13:00 | Winner: FK Vllaznia | ||||
1st(1st leg) | Turbina Cërrik | - | Luftëtari Gjirokastër | 0:1 | ||
2nd (2nd leg) | Luftëtari Gjirokastër | - | Turbina Cërrik | 2:1 | ||
1st(1st leg): 18/09/2019 15:00 | 2nd (2nd leg): 01/10/2019 13:00 | Winner: Luftëtari Gjirokastër | ||||
1st(1st leg) | KF Devolli | - | KF Skënderbeu | 1:4 | ||
2nd (2nd leg) | KF Skënderbeu | - | KF Devolli | 0:2 | ||
1st(1st leg): 18/09/2019 15:00 | 2nd (2nd leg): 02/10/2019 13:00 | Winner: KF Skënderbeu | ||||
1st(1st leg) | Egnatia Rrogozhine | - | KS Besa | 0:1 | ||
2nd (2nd leg) | KS Besa | - | Egnatia Rrogozhine | 2:0 | ||
1st(1st leg): 18/09/2019 15:00 | 2nd (2nd leg): 02/10/2019 13:00 | Winner: KS Besa | ||||
1st(1st leg) | KF Elbasani | - | KF Laçi | 0:0 | ||
2nd (2nd leg) | KF Laçi | - | KF Elbasani | 4:0 | ||
1st(1st leg): 18/09/2019 15:00 | 2nd (2nd leg): 02/10/2019 13:00 | Winner: KF Laçi | ||||
1st(1st leg) | Erzeni Shijak | - | Dinamo Tiranë | 3:0 | ||
2nd (2nd leg) | Dinamo Tiranë | - | Erzeni Shijak | 0:1 | ||
1st(1st leg): 18/09/2019 15:00 | 2nd (2nd leg): 02/10/2019 13:00 | Winner: Erzeni Shijak | ||||
1st(1st leg) | KS Iliria | - | KS Kastrioti | 2:1 | ||
2nd (2nd leg) | KS Kastrioti | - | KS Iliria | 1:0 | ||
1st(1st leg): 18/09/2019 15:00 | 2nd (2nd leg): 02/10/2019 13:00 | Winner: KS Kastrioti | ||||
1st(1st leg) | KF Veleçiku Koplik | - | Flamurtari Vlorë | 3:2 | ||
2nd (2nd leg) | Flamurtari Vlorë | - | KF Veleçiku Koplik | 5:0 | ||
1st(1st leg): 18/09/2019 15:00 | 2nd (2nd leg): 02/10/2019 13:00 | Winner: Flamurtari Vlorë | ||||
1st(1st leg) | KS Korabi Peshkopi | - | KS Besëlidhja Lezhë | 2:1 | ||
2nd (2nd leg) | KS Besëlidhja Lezhë | - | KS Korabi Peshkopi | 1:0 | ||
1st(1st leg): 18/09/2019 15:00 | 2nd (2nd leg): 02/10/2019 13:00 | Winner: KS Besëlidhja Lezhë | ||||
1st(1st leg) | KF Lushnja | - | KF Oriku | 2:1 | ||
2nd (2nd leg) | KF Oriku | - | KF Lushnja | 0:2 | ||
1st(1st leg): 18/09/2019 15:00 | 2nd (2nd leg): 02/10/2019 13:00 | Winner: KF Lushnja | ||||
1st(1st leg) | KS Pogradeci | - | KF Bylis Ballsh | 0:4 | ||
2nd (2nd leg) | KF Bylis Ballsh | - | KS Pogradeci | 1:2 | ||
1st(1st leg): 18/09/2019 15:00 | 2nd (2nd leg): 02/10/2019 13:00 | Winner: KF Bylis Ballsh | ||||
1st(1st leg) | FK Shënkolli | - | KF Tiranë | 0:0 | ||
2nd (2nd leg) | KF Tiranë | - | FK Shënkolli | 4:0 | ||
1st(1st leg): 18/09/2019 15:00 | 2nd (2nd leg): 02/10/2019 13:00 | Winner: KF Tiranë | ||||
1st(1st leg) | KS Shkumbini | - | FK Kukësi | 1:3 | ||
2nd (2nd leg) | FK Kukësi | - | KS Shkumbini | 6:0 | ||
1st(1st leg): 18/09/2019 15:00 | 2nd (2nd leg): 01/10/2019 13:00 | Winner: FK Kukësi | ||||
1st(1st leg) | KF Tërbuni Pukë | - | KF Teuta Durrës | 0:2 | ||
2nd (2nd leg) | KF Teuta Durrës | - | KF Tërbuni Pukë | 6:2 | ||
1st(1st leg): 18/09/2019 15:00 | 2nd (2nd leg): 02/10/2019 13:00 | Winner: KF Teuta Durrës | ||||
1st(1st leg) | FK Vora | - | FK Partizani | 0:3 | ||
2nd (2nd leg) | FK Partizani | - | FK Vora | 1:0 | ||
1st(1st leg): 18/09/2019 15:00 | 2nd (2nd leg): 01/10/2019 13:00 | Winner: FK Partizani | ||||