1st(1st leg)
|
Linfield FC
|
- |
CS FOLA Esch
|
1:2 (1:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
CS FOLA Esch
|
- |
Linfield FC
|
2:1 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 03/08/2021 19:45 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 18:30 |
Winner: CS FOLA Esch |
|
1st(1st leg)
|
Bohemian FC
|
- |
PAOK Saloniki
|
2:1 (1:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
PAOK Saloniki
|
- |
Bohemian FC
|
2:0 (2:0)
|
|
|
1st(1st leg): 03/08/2021 19:45 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 18:00 |
Winner: PAOK Saloniki |
|
1st(1st leg)
|
Kuopion PS
|
- |
FK Astana
|
1:1 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
FK Astana
|
- |
Kuopion PS
|
3:4 (2:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 17:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 14:00 |
Winner: Kuopion PS |
|
1st(1st leg)
|
FK Sochi
|
- |
Partizan
|
1:1 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Partizan
|
- |
FK Sochi
|
4:2 (0:1, 2:2, 2:2) pso
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 17:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 20:00 |
Winner: Partizan |
|
1st(1st leg)
|
Lokomotiv Plovdiv
|
- |
FC København
|
1:1 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
FC København
|
- |
Lokomotiv Plovdiv
|
4:2 (3:1)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 17:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 19:00 |
Winner: FC København |
|
1st(1st leg)
|
Tobyl Kostanay
|
- |
MŠK Žilina
|
0:1 (0:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
MŠK Žilina
|
- |
Tobyl Kostanay
|
5:0 (2:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 17:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 17:45 |
Winner: MŠK Žilina |
|
1st(1st leg)
|
IF Elfsborg
|
- |
Velež Mostar
|
1:1 (1:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Velež Mostar
|
- |
IF Elfsborg
|
1:4 (0:2)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 17:45 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 19:00 |
Winner: IF Elfsborg |
|
1st(1st leg)
|
Maccabi Haifa
|
- |
HB Tórshavn
|
7:2 (3:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
HB Tórshavn
|
- |
Maccabi Haifa
|
1:0 (1:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 18:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 19:45 |
Winner: Maccabi Haifa |
|
1st(1st leg)
|
Riga FC
|
- |
Hibernians FC
|
0:1 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Hibernians FC
|
- |
Riga FC
|
1:4 (0:0, 1:2) aet
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 18:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 19:00 |
Winner: Riga FC |
|
1st(1st leg)
|
Dinamo Batumi
|
- |
Sivasspor
|
1:2 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Sivasspor
|
- |
Dinamo Batumi
|
1:1 (0:0, 0:1) aet
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 18:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 19:00 |
Winner: Sivasspor |
|
1st(1st leg)
|
CSKA Sofia
|
- |
NK Osijek
|
4:2 (3:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
NK Osijek
|
- |
CSKA Sofia
|
1:1 (1:1)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 18:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 20:15 |
Winner: CSKA Sofia |
|
1st(1st leg)
|
Vojvodina
|
- |
LASK
|
0:1 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
LASK
|
- |
Vojvodina
|
6:1 (1:1)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 18:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 20:00 |
Winner: LASK |
|
1st(1st leg)
|
AEL Limassol
|
- |
Qarabağ FK
|
1:1 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Qarabağ FK
|
- |
AEL Limassol
|
1:0 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 18:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 17:00 |
Winner: Qarabağ FK |
|
1st(1st leg)
|
Rosenborg BK
|
- |
NK Domžale
|
6:1 (4:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
NK Domžale
|
- |
Rosenborg BK
|
1:2 (1:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 18:00 |
|
2nd (2nd leg): 10/08/2021 19:00 |
Winner: Rosenborg BK |
|
1st(1st leg)
|
KF Laçi
|
- |
RSC Anderlecht
|
0:3 (0:2)
|
|
2nd (2nd leg)
|
RSC Anderlecht
|
- |
KF Laçi
|
2:1 (1:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 18:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 19:00 |
Winner: RSC Anderlecht |
|
1st(1st leg)
|
Vitesse
|
- |
Dundalk FC
|
2:2 (1:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Dundalk FC
|
- |
Vitesse
|
1:2 (0:2)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 18:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 20:00 |
Winner: Vitesse |
|
1st(1st leg)
|
Trabzonspor
|
- |
Molde FK
|
3:3 (1:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Molde FK
|
- |
Trabzonspor
|
3:4 (0:0, 1:1, 1:1) pso
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 18:30 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 17:00 |
Winner: Trabzonspor |
|
1st(1st leg)
|
KF Prishtina
|
- |
FK Bodø/Glimt
|
2:1 (1:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
FK Bodø/Glimt
|
- |
KF Prishtina
|
2:0 (1:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 19:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 17:00 |
Winner: FK Bodø/Glimt |
|
1st(1st leg)
|
Kolos Kovalivka
|
- |
Shakter Karaganda
|
0:0 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Shakter Karaganda
|
- |
Kolos Kovalivka
|
3:1 (0:0, 0:0, 0:0) pso
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 19:00 |
|
2nd (2nd leg): 10/08/2021 15:00 |
Winner: Shakter Karaganda |
|
1st(1st leg)
|
Paços de Ferreira
|
- |
Larne FC
|
4:0 (1:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Larne FC
|
- |
Paços de Ferreira
|
1:0 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 19:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 19:30 |
Winner: Paços de Ferreira |
|
1st(1st leg)
|
Śląsk Wrocław
|
- |
Hapoel Be'er Sheva
|
2:1 (2:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Hapoel Be'er Sheva
|
- |
Śląsk Wrocław
|
4:0 (2:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 19:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 18:00 |
Winner: Hapoel Be'er Sheva |
|
1st(1st leg)
|
Spartak Trnava
|
- |
Maccabi Tel Aviv
|
0:0 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Maccabi Tel Aviv
|
- |
Spartak Trnava
|
1:0 (1:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 19:15 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 18:30 |
Winner: Maccabi Tel Aviv |
|
1st(1st leg)
|
FC Luzern
|
- |
Feyenoord
|
0:3 (0:2)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Feyenoord
|
- |
FC Luzern
|
3:0 (2:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 19:30 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 19:00 |
Winner: Feyenoord |
|
1st(1st leg)
|
KAA Gent
|
- |
Rīgas Futbola skola
|
2:2 (0:2)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Rīgas Futbola skola
|
- |
KAA Gent
|
0:1 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 19:30 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 18:00 |
Winner: KAA Gent |
|
1st(1st leg)
|
Hibernian FC
|
- |
HNK Rijeka
|
1:1 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
HNK Rijeka
|
- |
Hibernian FC
|
4:1 (1:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 19:45 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 19:00 |
Winner: HNK Rijeka |
|
1st(1st leg)
|
The New Saints
|
- |
Viktoria Plzeň
|
4:2 (2:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Viktoria Plzeň
|
- |
The New Saints
|
4:1 (0:1, 3:1, 3:1) pso
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 19:45 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 18:00 |
Winner: Viktoria Plzeň |
|
1st(1st leg)
|
Shamrock Rovers
|
- |
KF Teuta Durrës
|
1:0 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
KF Teuta Durrës
|
- |
Shamrock Rovers
|
0:2 (0:1)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 20:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 19:00 |
Winner: Shamrock Rovers |
|
1st(1st leg)
|
Újpest FC
|
- |
FC Basel
|
1:2 (1:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
FC Basel
|
- |
Újpest FC
|
4:0 (2:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 20:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 18:30 |
Winner: FC Basel |
|
1st(1st leg)
|
Breiðablik
|
- |
Aberdeen FC
|
2:3 (2:2)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Aberdeen FC
|
- |
Breiðablik
|
2:1 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 20:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 19:45 |
Winner: Aberdeen FC |
|
1st(1st leg)
|
Raków Częstochowa
|
- |
Rubin Kazan
|
0:0 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Rubin Kazan
|
- |
Raków Częstochowa
|
0:1 (0:0, 0:0) aet
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 20:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 17:00 |
Winner: Raków Częstochowa |
|
1st(1st leg)
|
FK Čukarički
|
- |
Hammarby IF
|
3:1 (2:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Hammarby IF
|
- |
FK Čukarički
|
5:1 (3:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 20:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 17:45 |
Winner: Hammarby IF |
|
1st(1st leg)
|
CD Santa Clara
|
- |
Olimpija Ljubljana
|
2:0 (2:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Olimpija Ljubljana
|
- |
CD Santa Clara
|
0:1 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/08/2021 21:30 |
|
2nd (2nd leg): 12/08/2021 19:00 |
Winner: CD Santa Clara |
|