1st(1st leg) | Inter Baku | - | CS FOLA Esch | 1:0 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | CS FOLA Esch | - | Inter Baku | 4:1 (2:0) | ||
1st(1st leg): 12/07/2017 17:00 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 18:30 | Winner: CS FOLA Esch | ||||
1st(1st leg) | Irtysh Pavlodar | - | Crvena Zvezda | 1:1 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | Crvena Zvezda | - | Irtysh Pavlodar | 2:0 (1:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 15:00 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 19:30 | Winner: Crvena Zvezda | ||||
1st(1st leg) | FK Kairat | - | KF Skënderbeu | 1:1 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | KF Skënderbeu | - | FK Kairat | 2:0 (0:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 15:45 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 19:00 | Winner: KF Skënderbeu | ||||
1st(1st leg) | Maccabi Tel Aviv | - | KR Reykjavík | 3:1 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | KR Reykjavík | - | Maccabi Tel Aviv | 0:2 (0:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 16:00 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 20:15 | Winner: Maccabi Tel Aviv | ||||
1st(1st leg) | FK Rabotnički | - | Dinamo Minsk | 1:1 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | Dinamo Minsk | - | FK Rabotnički | 3:0 (1:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 17:00 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 16:00 | Winner: Dinamo Minsk | ||||
1st(1st leg) | MFK Ružomberok | - | SK Brann | 0:1 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | SK Brann | - | MFK Ružomberok | 0:2 (0:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 17:00 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 18:00 | Winner: MFK Ružomberok | ||||
1st(1st leg) | KF Shkëndija 79 | - | HJK Helsinki | 3:1 (1:1) | ||
2nd (2nd leg) | HJK Helsinki | - | KF Shkëndija 79 | 1:1 (1:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 17:00 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 17:00 | Winner: KF Shkëndija 79 | ||||
1st(1st leg) | JK Nõmme Kalju | - | Videoton FC | 0:3 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | Videoton FC | - | JK Nõmme Kalju | 1:1 (1:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 17:15 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 20:00 | Winner: Videoton FC | ||||
1st(1st leg) | Brøndby IF | - | Vaasan PS | 2:0 (2:0) | ||
2nd (2nd leg) | Vaasan PS | - | Brøndby IF | 2:1 (2:1) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 17:30 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 17:00 | Winner: Brøndby IF | ||||
1st(1st leg) | SCR Altach | - | Dinamo Brest | 1:1 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | Dinamo Brest | - | SCR Altach | 0:3 (0:2) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 17:30 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 17:30 | Winner: SCR Altach | ||||
1st(1st leg) | FK Liepāja | - | FK Sūduva | 0:2 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | FK Sūduva | - | FK Liepāja | 0:1 (0:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 17:45 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 17:00 | Winner: FK Sūduva | ||||
1st(1st leg) | FK Haugesund | - | Lech Poznań | 3:2 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | Lech Poznań | - | FK Haugesund | 2:0 (1:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 18:00 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 19:00 | Winner: Lech Poznań | ||||
1st(1st leg) | Apollon Limassol | - | FC Zaria | 3:0 (3:0) | ||
2nd (2nd leg) | FC Zaria | - | Apollon Limassol | 1:2 (0:1) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 18:00 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 18:00 | Winner: Apollon Limassol | ||||
1st(1st leg) | FC Vaduz | - | Odds BK | 0:1 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | Odds BK | - | FC Vaduz | 1:0 (0:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 18:00 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 18:00 | Winner: Odds BK | ||||
1st(1st leg) | Gabala FK | - | Jagiellonia Białystok | 1:1 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | Jagiellonia Białystok | - | Gabala FK | 0:2 (0:1) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 18:00 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 19:30 | Winner: Gabala FK | ||||
1st(1st leg) | Östersunds FK | - | Galatasaray | 2:0 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | Galatasaray | - | Östersunds FK | 1:1 (0:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 18:00 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 18:30 | Winner: Östersunds FK | ||||
1st(1st leg) | Astra Giurgiu | - | Zira FK | 3:1 (1:1) | ||
2nd (2nd leg) | Zira FK | - | Astra Giurgiu | 0:0 (0:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 18:30 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 18:00 | Winner: Astra Giurgiu | ||||
1st(1st leg) | Valletta FC | - | FC Utrecht | 0:0 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | FC Utrecht | - | Valletta FC | 3:1 (1:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 18:30 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 18:30 | Winner: FC Utrecht | ||||
1st(1st leg) | Progrès Niedercorn | - | AEL Limassol | 0:1 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | AEL Limassol | - | Progrès Niedercorn | 2:1 (0:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 18:45 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 19:00 | Winner: AEL Limassol | ||||
1st(1st leg) | Beitar Jerusalem | - | Botev Plovdiv | 1:1 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | Botev Plovdiv | - | Beitar Jerusalem | 4:0 (2:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 19:00 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 18:30 | Winner: Botev Plovdiv | ||||
1st(1st leg) | IFK Norrköping | - | FK Trakai | 2:1 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | FK Trakai | - | IFK Norrköping | 5:3 (2:0, 2:1, 2:1) pso | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 19:00 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 17:00 | Winner: FK Trakai | ||||
1st(1st leg) | Slovan Bratislava | - | Lyngby BK | 0:1 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | Lyngby BK | - | Slovan Bratislava | 2:1 (2:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 19:15 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 16:00 | Winner: Lyngby BK | ||||
1st(1st leg) | Hajduk Split | - | Levski Sofia | 1:0 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | Levski Sofia | - | Hajduk Split | 1:2 (0:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 19:30 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 18:00 | Winner: Hajduk Split | ||||
1st(1st leg) | Sturm Graz | - | Mladost Podgorica | 0:1 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | Mladost Podgorica | - | Sturm Graz | 0:3 (0:2) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 19:30 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 19:30 | Winner: Sturm Graz | ||||
1st(1st leg) | AS Trenčín | - | Bnei Yehuda Tel Aviv | 1:1 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | Bnei Yehuda Tel Aviv | - | AS Trenčín | 2:0 (0:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 19:30 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 18:00 | Winner: Bnei Yehuda Tel Aviv | ||||
1st(1st leg) | Željezničar Sarajevo | - | AIK Solna | 0:0 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | AIK Solna | - | Željezničar Sarajevo | 2:0 (0:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 19:45 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 18:00 | Winner: AIK Solna | ||||
1st(1st leg) | Cork City | - | AEK Larnaca | 0:1 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | AEK Larnaca | - | Cork City | 1:0 (1:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 19:45 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 18:00 | Winner: AEK Larnaca | ||||
1st(1st leg) | Aberdeen FC | - | Široki Brijeg | 1:1 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | Široki Brijeg | - | Aberdeen FC | 0:2 (0:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 19:45 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 19:45 | Winner: Aberdeen FC | ||||
1st(1st leg) | NK Osijek | - | FC Luzern | 2:0 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | FC Luzern | - | NK Osijek | 2:1 (1:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 19:45 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 18:45 | Winner: NK Osijek | ||||
1st(1st leg) | Panionios GSS | - | ND Gorica | 2:0 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | ND Gorica | - | Panionios GSS | 2:3 (1:3) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 20:00 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 19:45 | Winner: Panionios GSS | ||||
1st(1st leg) | Shamrock Rovers | - | FK Mladá Boleslav | 2:3 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | FK Mladá Boleslav | - | Shamrock Rovers | 2:0 (2:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 20:00 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 17:00 | Winner: FK Mladá Boleslav | ||||
1st(1st leg) | Ferencvárosi TC | - | FC Midtjylland | 2:4 (2:1) | ||
2nd (2nd leg) | FC Midtjylland | - | Ferencvárosi TC | 3:1 (1:0) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 20:00 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 18:00 | Winner: FC Midtjylland | ||||
1st(1st leg) | Valur Reykjavík | - | NK Domžale | 1:2 (1:1) | ||
2nd (2nd leg) | NK Domžale | - | Valur Reykjavík | 3:2 (1:2) | ||
1st(1st leg): 13/07/2017 21:00 | 2nd (2nd leg): 20/07/2017 19:00 | Winner: NK Domžale | ||||