03/01/2023 12:00 FSV Zwickau - Dynamo Dresden 0:3 (0:3)
13:00 PSV Eindhoven - Rot-Weiss Essen 4:1 (1:0)
04/01/2023 11:30 Real Murcia - Werder Bremen 0:2 (0:2)
14:00 Viktoria Plzeň - SK Petřín Plzeň 3:1 (2:1)
05/01/2023 11:30 Erzgebirge Aue - VfB Oldenburg 5:1 (2:0, 4:0)
12:00 Mezőkövesdi SE - 1. FC Kaiserslautern 2:1 (1:0)
13:00 MSV Duisburg - KFC Uerdingen 05 6:0 (4:0)
13:00 SpVgg Greuther Fürth - Pendikspor 3:0 (1:0)
06/01/2023 13:00 Fortuna Düsseldorf - SV Meppen 4:3 (2:2)
14:00 1. FC Magdeburg - Kecskeméti TE 4:1 (3:0)
14:30 VfL Wolfsburg - 1899 Hoffenheim 3:2 (1:1)
16:00 FC Lausanne-Sport - FC Bourg-Péronnas 1:2 (0:2)
18:30 KV Kortrijk - KVK Westhoek 1:2
07/01/2023 FSV Zwickau - VfB Auerbach 5:1
Waldhof Mannheim - Karlsruher SC 1:5
Viktoria Köln - SV 07 Elversberg 5:3
10:00 Viktoria Plzeň - FK Pardubice dnp
10:30 Universitatea Cluj - FC Zürich 1:3 (0:1)
12:00 Holstein Kiel - VfL Osnabrück 5:3 (3:2)
12:00 SC Paderborn 07 - MSV Duisburg 4:0 (0:0)
12:00 Dynamo Dresden - Miedź Legnica 5:0 (3:0)
12:00 1. FC Union Berlin - FC Augsburg 1:0 (0:0)
12:00 SV Wehen Wiesbaden - SV Darmstadt 98 1:1 (0:0)
12:30 SV Sandhausen - TuS Mechtersheim 3:1 (2:1)
13:00 Bor. Mönchengladbach - VfB Oldenburg 2:0 (1:0)
13:00 Rot-Weiss Essen - Górnik Zabrze 1:3 (0:1)
13:00 1. FC Nürnberg - Erzgebirge Aue 3:3 (2:1)
13:00 1. FC Saarbrücken - Fortuna Köln 2:1 (2:0)
13:00 FC Lugano - FC St. Pauli 2:7 (2:5)
13:00 Eintracht Frankfurt - RB Leipzig 4:2 (1:2)
13:55 Arminia Bielefeld - SC Verl 1:1 (1:1)
14:00 Bayer Leverkusen - Venezia FC 2:1 (2:0)
14:00 SC Freiburg - FC Basel 3:2 (1:0, 2:0, 2:2)
14:00 FC Augsburg - 1. FC Union Berlin 1:4 (0:4)
14:30 FC Schalke 04 - FC Zürich 2:2 (0:1)
14:30 1. FC Köln - Hamburger SV 4:0 (0:0)
08/01/2023 Borussia Dortmund II - MTK Budapest 0:0
FC Ingolstadt 04 - Chemnitzer FC 4:0
Hertha BSC - The Villages SC 7:1
Hertha BSC - FC Lyon 3:0
FC Winterthur - SC Freiburg II 5:1
00:30 Boca Juniors - Independiente 0:0 (0:0)
11:00 1. FC Kaiserslautern - TSV 1860 München 1:1 (0:0)
12:00 SpVgg Bayreuth - Jahn Regensburg 0:0 (0:0)
13:00 Eintracht Braunschweig - Hallescher FC 3:1 (2:1)
14:00 FC Sion - VfB Stuttgart 0:3 (0:0)
14:00 UTA Arad - TSV 1860 München 2:1 (1:1)
14:30 Werder Bremen - FC St. Gallen 2:2 (2:0)
15:00 Lommel SK - Alemannia Aachen 1:1 (1:1)
09/01/2023 11:30 KS Cracovia - Hansa Rostock 0:6 (0:2)
15:00 1899 Hoffenheim - Servette FC 3:1 (1:1)
10/01/2023 12:00 Erzgebirge Aue - Energie Cottbus 3:1 (1:1)
12:30 Hannover 96 - FC Zürich 2:2 (0:2)
12:30 FC Schalke 04 - 1. FC Nürnberg 0:1 (0:0)
13:00 Atlético Arabia - RB Leipzig 0:15 (0:4)
13:00 Jong PSV - Vitesse 0:0 (0:0)
14:00 1. FSV Mainz 05 - FC Luzern 5:1 (2:0)
14:00 VfL Bochum - Grasshopper Club Zürich 1:1 (1:1)
14:00 FC Lugano - Piast Gliwice 0:0 (0:0)
14:00 Austria Wien - Zbrojovka Brno 3:4 (3:2)
15:00 Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf 5:1 (2:1)
15:00 Hansa Rostock - SpVgg Greuther Fürth 2:1 (2:0)
17:00 Union Fürstenwalde - FC Viktoria 1889 Berlin 1:3 (1:2)
11/01/2023 02:00 River Plate - CF Monterrey 1:0 (0:0)
10:00 WSG Tirol - Slovan Liberec 1:1 (0:1)
12:30 Zagłębie Lubin - 1. FC Magdeburg 2:1 (1:0)
13:00 Bor. Mönchengladbach - Arminia Bielefeld 4:0 (1:0)
14:00 FC Augsburg - Ferencvárosi TC 0:2 (0:0)
14:00 Holstein Kiel - CFR Cluj 1:1 (1:1)
14:00 SC Paderborn 07 - FC St. Gallen 0:1 (0:1)
14:00 Mezőkövesdi SE - Legia Warszawa 0:0 (0:0)
14:00 BSC Young Boys - Puskás FC 3:0 (0:0)
16:30 Rapid Wien - SR Donaufeld 6:0 (4:0)
18:00 Hertha BSC - Montverde Academy 7:0 (4:0)
12/01/2023 1. FC Nürnberg - Universitatea Cluj 2:1
00:00 Hertha BSC - Millonarios 2:2 (0:1)
11:30 Eintracht Braunschweig - VSG Altglienicke 2:0 (1:0, 2:0, 2:0)
12:00 FC Augsburg II - FC Schalke 04 II 1:1 (0:1)
12:00 Miedź Legnica - FC Hradec Králové 3:1 (1:0)
13:30 Dinamo Zagreb - NK Celje 1:1 (0:1)
15:00 VfB Stuttgart - AC Sparta Praha 0:2 (0:1)
13/01/2023 09:00 Lech Poznań - Eintracht Frankfurt 0:1 (0:0)
10:15 Diósgyöri VTK - VfL Bochum 3:0 (2:0)
11:00 Vendsyssel FF - Viborg FF 2:0 (1:0)
11:15 Lech Poznań - Eintracht Frankfurt 2:2 (2:1)
11:30 Aarhus GF - SønderjyskE 5:1 (4:0)
11:30 SC Freiburg - Hamburger SV 6:2 (4:2, 4:2, 5:2)
12:00 Aalborg BK - FC Fredericia 2:2 (0:1)
12:00 1. FC Magdeburg - MTK Budapest 4:2 (1:1)
12:00 Újpest FC - Spartak Subotica 3:1 (0:1)
12:00 FK Teplice - Kecskeméti TE 2:3 (1:2)
12:30 Sigma Olomouc - Rapid Bucureşti 2:0 (1:0)
13:00 Sturm Graz - NŠ Mura 3:1 (1:1)
13:00 FC København - Hvidovre IF dnp
13:00 FK Jablonec - FC Sion 0:1 (0:0)
13:00 Turan-T İK - FC Aarau 1:0 (1:0)
13:00 Pogoń Szczecin - FK Aktobe dnp
13:00 Fortuna Köln - KFC Uerdingen 05 6:0 (5:0)
14:00 SV Darmstadt 98 - CFR Cluj 1:0 (0:0)
14:00 Viktoria Plzeň - 1. FC Heidenheim 1846 1:1 (1:0)
14:00 Raków Częstochowa - Qarabağ FK 3:0 (1:0)
14:15 FC Luzern - VfL Bochum 1:1 (1:0)
14:30 Borussia Dortmund - FC Basel 6:0 (3:0)
15:30 Servette FC - Slavia Praha 0:1 (0:0)
16:00 Budapest Honvéd - HNK Rijeka 0:2 (0:1)
16:30 Austria Wien - FCM Traiskirchen 3:2 (2:0)
17:00 Bayern München - RB Salzburg 4:4 (1:1)
17:00 First Vienna FC - ASV Draßburg dnp
18:30 FC Oberneuland - Schwarz-Weiß Rehden 4:2 (1:2)
14/01/2023 SV Sandhausen - Spartak Trnava 3:0
00:30 Boca Juniors - Everton 0:0 (0:0)
08:30 Widzew Łódź - Paksi SE dnp
10:00 FC Thun Berner Oberland - FC Vaduz dnp
10:00 FK Pardubice - FK Viagem Příbram 3:0 (2:0)
12:00 FC Augsburg - VfL Wolfsburg 1:0 (0:0)
12:00 Hannover 96 - Debreceni VSC 1:2 (1:0)
12:00 FC Carl Zeiss Jena - FSV Zwickau 0:0 (0:0)
12:00 KS Cracovia - 1. FC Nürnberg 0:0 (0:0)
12:00 Næstved BK - Odense BK 0:1 (0:1)
12:00 AB Gladsaxe - Hvidovre IF 3:1 (3:0)
12:00 Hansa Rostock - CSKA Sofia 1:2 (1:0)
12:00 Jahn Regensburg - Kapfenberger SV 1919 1:0 (0:0)
12:00 FC Nordsjælland - FC Helsingør 3:0 (1:0)
12:00 NK Osijek - Fehérvár FC 1:0 (0:0)
12:00 Budapesti Vasas - České Budějovice 3:2 (1:0)
12:00 FC Augsburg - VfL Wolfsburg 0:4 (0:2)
12:30 JK Nõmme Kalju - Inter Turku 0:2 (0:0)
12:30 Zbrojovka Brno - Železiarne Podbrezová 1:2 (0:2)
13:00 1. FSV Mainz 05 - 1899 Hoffenheim 2:2 (1:1)
13:00 Blau-Weiß Lohne - Preußen Münster 1:5 (0:1)
13:00 Bor. Mönchengladbach - FC St. Pauli 0:1 (0:1)
13:00 FC Zürich - FC Wil 1900 3:2 (2:1, 2:1)
13:00 BSC Young Boys - FC Vaduz 0:0 (0:0)
13:00 RB Leipzig - FK Mladá Boleslav 4:0 (2:0, 2:0, 4:0)
13:00 SV Ried - FC Blau Weiß Linz 1:1 (1:1)
13:00 FC Lugano - Neuchâtel Xamax FCS 3:0 (2:0)
13:00 1. FC Köln - Lommel SK 5:0 (1:0)
13:00 LASK - Vorwärts Steyr 5:1 (2:1)
13:00 Hajduk Split - NK Celje 2:0 (1:0)
13:30 Grasshopper Club Zürich - Fortuna Düsseldorf 0:1 (0:0)
14:00 Arminia Bielefeld - Holstein Kiel 2:1 (1:0)
14:00 Korona Kielce - Baník Ostrava 0:5 (0:1)
14:30 FC Schalke 04 - Werder Bremen 0:1 (0:1)
14:30 1. FC Union Berlin - MŠK Žilina 3:1 (2:1)
15:00 Hannover 96 - PFC Ludogorets Razgrad 2:1 (1:1)
15/01/2023 00:30 River Plate - Millonarios 2:0 (0:0)
08:30 Miedź Legnica - Neftçi PFK 2:1 (0:1)
11:00 Legia Warszawa - Chemnitzer FC 3:2 (1:1)
11:00 Hajduk Split - 1. FC Slovácko 1:1 (1:1)
12:00 Bayer Leverkusen - FC København 1:0 (0:0)
13:00 1. FC Kaiserslautern - Rot-Weiß Erfurt 4:0 (2:0)
13:00 FC St. Gallen - SCR Altach 0:1 (0:1)
13:00 CS Universitatea Craiova - Śląsk Wrocław dnp
14:00 Karlsruher SC - Puskás FC 0:1 (0:1)
14:00 Lechia Gdańsk - Crvena Zvezda 1:3 (1:1)
14:00 Piast Gliwice - Ferencvárosi TC 1:0 (1:0)
14:00 Pogoń Szczecin - FCSB 2:0 (0:0)
14:30 Legia Warszawa - FK Čukarički 3:2 (3:1)
decisive matches
16/01/2023 12:00 AC Horsens - Hobro IK 1:1 (0:1)
12:00 Rapid Wien - Śląsk Wrocław 2:3 (2:2)
14:00 Viktoria Plzeň - Ferencvárosi TC 0:0 (0:0)
14:00 CFR Cluj - 1. FC Heidenheim 1846 2:2 (0:1)
15:00 RB Salzburg - AC Sparta Praha 2:1 (1:1)
19:00 GVVV - De Graafschap 2:4 (1:4)
17/01/2023 10:00 WSG Tirol - AS Trenčín 3:1 (0:0)
11:00 SC Paderborn 07 - Real Murcia 3:1 (1:0)
12:00 Austria Wien - Budapesti Vasas 3:1 (1:0)
13:00 SV Sandhausen - FC Trinity Zlín 2:1 (2:1)
18:00 AZ Alkmaar (J) - Koninklijke HFC 3:1 (0:0)
18/01/2023 00:30 River Plate - Vasco da Gama - RJ 3:0 (2:0)
12:00 Brøndby IF - Næstved BK dnp
13:00 FC Liefering - SpVgg Unterhaching 0:3 (0:1)
13:00 Akron Tolyatti - Rubin Kazan 2:4 (0:2)
13:30 Wolfsberger AC - FC Admira Wacker 1:0 (0:0)
13:30 Lokomotiv Moskva - Bunyodkor PFK 1:1 (1:1)
14:00 Hamburger SV - Vancouver Whitecaps 2:0 (1:0)
14:00 Piast Gliwice - Arminia Bielefeld dnp
19/01/2023 Club Celaya - Colorado Rapids 0:3 (0:0)
1. FC Heidenheim 1846 - Piast Gliwice 1:0
SV Sandhausen - WSG Tirol 3:2
11:00 Silkeborg IF - Viborg FF 1:2 (1:1)
13:00 FK Orenburg - CSKA Moskva 0:1 (0:1)
15:00 Zagłębie Lubin - PFC Ludogorets Razgrad 1:1 (1:1)
20/01/2023 12:00 Hobro IK - SønderjyskE 0:3 (0:3)
12:15 SV Ried - FK Novi Pazar 0:0 (0:0)
13:30 AC Horsens - Aalborg BK 2:2 (2:1)
14:00 Malmö FF - Randers FC 2:0 (1:0)
14:00 Viktoria Plzeň - Molde FK 2:0 (1:0)
14:00 Rapid Wien - FK Teplice 3:1 (1:0)
14:30 Austria Wien - Shakhtar Donetsk 2:1 (1:0)
15:00 RB Salzburg - Karlsruher SC 3:0 (0:0, 0:0, 1:0)
16:30 Hammarby IF - Sandvikens IF 4:3 (1:3)
17:00 Fortuna Düsseldorf - Schwarz-Weiß Rehden 1:0 (0:0)
18:00 Legia Warszawa - 1. FC Magdeburg 2:2 (2:2)
21/01/2023 SC Paderborn 07 - Arminia Bielefeld 1:1
SpVgg Greuther Fürth - FC Blau Weiß Linz 3:1
08:30 PFC Beroe - Rubin Kazan 0:2 (0:1)
10:30 Hellerup IK - Nykøbing FC 1:3 (0:2)
11:00 Lech Poznań - Hansa Rostock 4:0 (1:0)
11:00 Inter Turku - Ekenäs IF 3:1 (2:1)
12:00 SV Darmstadt 98 - FC Wil 1900 1:0 (1:0)
12:00 Silkeborg IF - Vendsyssel FF 1:2 (0:2)
12:00 FC Nordsjælland - Odense BK 4:0 (1:0, 2:0)
12:00 Jahn Regensburg - Vorwärts Steyr 4:0 (0:0)
12:00 Hannover 96 - Holstein Kiel 2:1 (2:0)
12:00 HJK Helsinki - Haka Valkeakoski 4:0 (3:0)
12:30 FC St. Pauli - FC Midtjylland 0:0 (0:0)
12:30 AIK Solna - Sollentuna FK 2:1 (1:0)
13:00 SSV Jeddeloh II - Preußen Münster 1:4 (0:2)
13:00 AC Sparta Praha - 1. FC Nürnberg 3:1 (3:1)
13:00 SCR Altach - VfB Stuttgart II 1:0 (1:0)
13:00 Lech Poznań - Hansa Rostock 0:0 (0:0)
14:00 Jahn Regensburg - DJK Vilzing 5:1 (1:0)
14:00 FC Lausanne-Sport - FC Thun Berner Oberland 4:1 (2:0, 4:1)
15:00 Wolfsberger AC - Vancouver Whitecaps 2:1 (0:1)
22/01/2023 00:00 Inter Miami CF - Vasco da Gama - RJ 0:3 (0:1)
07:00 Dinamo Moskva - FK Orenburg 3:3 (2:1)
10:00 Kolding IF - Vejle BK 0:2 (0:0)
12:00 Lokomotiv Moskva - Rodina Moskva 2:1 (2:0)
13:00 Brøndby IF - Hvidovre IF 4:1 (1:0)
13:00 Spartak Moskva - Levski Sofia dnp
13:00 TSV Havelse - FC Oberneuland dnp
14:30 Aarhus GF - Vålerenga IF 1:1 (1:0)
23/01/2023 12:00 SV Ried - NŠ Mura 3:1 (1:0)
14:30 Austria Wien - Partizan 0:0 (0:0)
24/01/2023 10:00 Valencia CF B - FC Liefering 1:6 (1:3)
12:00 Randers FC - FC Fredericia 2:1 (1:0)
12:00 LASK - CSKA Sofia 3:1 (2:0)
14:00 Rapid Wien - Dinamo Kiev 4:0 (2:0)
17:00 Mineros de Zacatecas - Colorado Rapids 3:5 (1:4)
17:45 TSV 1860 Rosenheim - SpVgg Unterhaching dnp
25/01/2023 FC Dallas - Barcelona 0:1 (0:0)
12:30 HB Køge - FC Nordsjælland 3:3 (3:1)
14:00 Wolfsberger AC - FK Haugesund 1:0 (0:0)
14:00 PFC Ludogorets Razgrad - Crvena Zvezda 3:2 (3:0)
14:00 Zenit St. Petersburg - Al Bidda 9:0 (1:0)
26/01/2023 11:00 Viborg FF - Aalborg BK 2:1 (1:0, 2:0)
12:00 BSC Young Boys - FC Flora 4:1 (1:1)
12:30 AIK Solna - Täby FK 3:1 (1:1)
27/01/2023 08:00 Botev Plovdiv - Spartak Moskva 0:1 (0:0)
11:30 Randers FC - SønderjyskE 5:1 (1:1)
12:00 FC Midtjylland - Odense BK 4:2 (3:0, 4:0)
13:00 Brøndby IF - IF Elfsborg 2:1 (1:1, 1:1)
13:00 CSKA Sofia - FK Astana 0:0 (0:0)
13:00 SpVgg Unterhaching - SCR Altach 2:3 (2:2)
14:00 Malmö FF - FC Nordsjælland 0:1 (0:0)
14:00 Austria Wien - First Vienna FC 2:1 (1:1)
14:00 Partizan - CSKA Moskva 1:2 (0:0)
14:30 Shakhtar Donetsk - FC Koper 2:2 (1:1)
28/01/2023 08:00 Zenit St. Petersburg - Lusail SC 3:0
10:00 SV Ried - Vorwärts Steyr 3:2 (0:2)
10:00 SpVgg Unterhaching - Bahlinger SC 0:3 (0:2)
11:00 Inter Turku - SalPa 2:1 (0:0)
11:30 FC-Astoria Walldorf - Stuttgarter Kickers 5:1 (3:0)
12:30 Wolfsberger AC - Seattle Sounders 0:0 (0:0)
13:00 VfB Lübeck - Preußen Münster 0:3 (0:1)
13:00 WSG Tirol - FC Kufstein 4:0 (1:0)
13:00 Türkgücü München - TSV Schwaben Augsburg 4:0 (3:0)
13:00 NK Maribor - Dinamo Kiev 2:0 (0:0)
13:00 Rubin Kazan - Krylia Sovetov 2:1 (1:0)
13:00 Würzburger Kickers - DJK Gebenbach 6:0
13:30 SV Ried - SKN St. Pölten 2:2 (0:2)
14:00 RB Salzburg - ŠK Slovan Bratislava 1:0 (0:0)
14:00 FC Admira Wacker - Vejle BK 0:1 (0:0)
15:00 Seattle Sounders - Hammarby IF 2:3 (1:1)
16:00 PFC Ludogorets Razgrad - Dinamo Tbilisi 2:1 (1:0)
29/01/2023 13:00 Lokomotiv Moskva - FK Sochi 2:0 (0:0)
13:00 Dinamo Moskva - Borac Banja Luka 3:2 (0:1)
13:00 TSV Havelse - SV Ramlingen/Ehlershausen 5:1 (1:0)
13:30 Vejle BK - FC Struga 2:1 (1:0)
14:00 Derry City - Aalborg BK dnp
17:00 Gallos Blancos - Colorado Rapids 3:1
30/01/2023 FC St. Pauli - VfB Oldenburg 0:4
12:30 FC København - Aarhus GF 0:0 (0:0)
31/01/2023 Spartak Trnava - Aalborg BK dnp
11:00 Feyenoord - Vitesse 2:1 (0:0)
12:00 Karlsruher SC - Würzburger Kickers 4:1 (2:1)
13:30 Austria Lustenau - Dinamo Kiev 2:2 (2:0)
14:00 Alania Vladikavkaz - CSKA Moskva 0:6 (0:3)
14:00 FC Schalke 04 - SG Wattenscheid 09 6:0 (1:0)
14:30 Shakhtar Donetsk - PFC Ludogorets Razgrad 2:2 (0:2)
16:00 Silkeborg IF II - Aarhus Fremad 2:1 (1:0)
18:00 Cancún FC - Chicago Fire 0:5 (0:5)
19:00 SpVgg Unterhaching - TSV Buchbach 3:2 (2:2)
01/02/2023 1. FC Köln - TuS Königsdorf dnp
14:30 Shakhtar Donetsk - NK Maribor 4:4 (3:1)
14:30 Rubin Kazan - Navbahor Namangan 6:0 (3:0)
17:00 CF América - Houston Dynamo 6:1
02/02/2023 13:00 Dinamo Moskva - Arda Kardzhali 3:1 (3:1)
13:30 Lokomotiv Moskva - Johor Darul Ta’zim 0:1 (0:0)
14:30 FC Liefering - LASK Amateure OÖ 3:0 (1:0)
15:00 FK Bodø/Glimt - Viborg FF 3:4 (1:4)
15:00 Hammarby IF - Jeonbuk FC 2:2 (0:1)
16:30 FK Rostov - Spartak Moskva 1:2 (0:0, 0:0) pso
19:00 Ulsan Hyundai - Brentford FC U23 1:0 (0:0)
03/02/2023 PFC Ludogorets Razgrad - Dinamo Kiev dnp
PFC Ludogorets Razgrad - Vendsyssel FF dnp
Dinamo Kiev - Polissya Zhytomyr dnp
11:30 Sabah FK - Odense BK 0:1 (0:1)
12:00 FC Augsburg II - SSV Ulm 1846 3:4 (2:2)
13:00 Aalborg BK - IK Sirius 1:2 (0:1)
13:00 Lillestrøm SK - Stabæk IF 2:2 (1:1)
13:15 SpVgg Unterhaching - Vorwärts Steyr 2:2 (2:1)
14:00 Austria Wien - Floridsdorfer AC 1:1 (1:1)
14:00 Dinamo Kiev - Unirea Dej 5:1 (4:0)
15:00 Malmö FF - FC Dallas 0:0 (0:0)
17:00 Halmstads BK - Viking FK 0:2 (0:1)
19:00 AIK Solna - Brøndby IF 1:2 (0:0)
04/02/2023 CSKA Moskva - Vejle BK dnp
10:00 FC Nordsjælland - Metalist 1925 Kharkiv 1:0 (1:0)
12:00 Vejle BK - Borac Banja Luka 0:0 (0:0)
13:00 Würzburger Kickers - VfR Aalen 1:2 (1:0)
13:00 Wacker Burghausen - Türkgücü München 1:0 (0:0)
13:30 1. FC Nürnberg II - 1899 Hoffenheim II 1:1 (0:0)
14:00 Hammarby IF - SK Brann 3:5 (1:2)
14:00 FC Nordsjælland - FC Sheriff 1:1 (1:1)
14:00 FK Orenburg - CSKA Moskva 1:1 (1:1)
15:00 IFK Norrköping - Silkeborg IF 2:3 (0:1)
15:30 SønderjyskE - Landskrona BoIS 0:2 (0:0)
17:00 IF Elfsborg - FC København 1:4 (0:1)
17:00 Coyotes de Tlaxcala - Houston Dynamo 0:2
05/02/2023 Chernomorets Odessa - Vejle BK dnp
04/02/2023 23:00 Atlante - Atlanta United FC 1:1 (1:0)
05/02/2023 08:00 Rubin Kazan - FK Ufa 2:0 (1:0)
08:00 Vejle BK - Dinamo Kiev 0:2
13:30 Lokomotiv Moskva - FC Urartu 1:0 (0:0)
14:00 WSG Tirol - FC Flora 1:2 (1:0)
06/02/2023 07:30 Dinamo Moskva - Enisey Krasnoyarsk 4:1 (4:0)
07:30 FK Ural - Zenit St. Petersburg 1:1 (0:1)
13:00 FC Midtjylland - Ulsan Hyundai 1:0 (0:0)
14:00 Zenit St. Petersburg - Johor Darul Ta’zim 3:0 (3:0)
14:00 KF Shkëndija 79 - Dinamo Kiev 0:1
14:40 Sogndal IL - Aalborg BK 3:5 (3:2)
15:00 Brøndby IF - Halmstads BK 2:0 (1:0)
17:00 Spartak Moskva - FK Krasnodar 4:0 (1:0)
19:30 AIK Solna - Brentford FC U23 5:4 (1:0, 1:1) pso
07/02/2023 11:30 Nakhon Pathom - Odense BK 1:5 (1:4)
14:30 Lyngby BK - IF Elfsborg 3:4 (2:1)
17:00 Pumas UNAM - Houston Dynamo 0:0 (0:0)
17:00 FC Nordsjælland - FC Roskilde 1:2 (1:0)
18:00 FC Ismaning - Türkgücü München 3:3 (2:1)
18:00 FC-Astoria Walldorf - SGK Heidelberg 2:0 (0:0)
18:00 SC Brühl - FC St. Gallen 0:1 (0:0)
19:30 FC København - Viking FK 5:6 (0:0, 0:0) pso
08/02/2023 Shakhtar Donetsk - Dinamo Tbilisi dnp
13:00 Landskrona BoIS - B.93 København 0:0
14:30 Shakhtar Donetsk - FK Sarajevo 0:0
15:00 IFK Norrköping - Viborg FF -:-
17:00 Varbergs BoIS - Tvååkers IF -:-
17:30 1. FC Nürnberg II - DJK Gebenbach -:-
21:00 Cruz Azul - Atlanta United FC -:-
09/02/2023 11:30 Hammarby IF - FC Dallas -:-
13:00 Odds BK - Hammarby IF -:-
13:00 FC Urartu - Zenit St. Petersburg -:-
13:00 FK Bodø/Glimt - Silkeborg IF -:-
16:00 GAIS Göteborg - Degerfors IF -:-
19:00 Brentford FC U23 - Halmstads BK -:-
10/02/2023 11:00 SønderjyskE - Kolding IF -:-
12:00 Vålerenga IF - Malmö FF -:-
12:00 BK Häcken - Aarhus GF -:-
12:30 Ulsan Hyundai - Lyngby BK -:-
13:00 Zenit St. Petersburg - FC Ararat-Armenia -:-
14:30 Brøndby IF - Viking FK -:-
15:00 Malmö FF - Aarhus GF -:-
16:00 FK Sochi - Spartak Moskva -:-
17:00 SV Heimstetten - SpVgg Unterhaching -:-
17:30 FC Midtjylland - IF Elfsborg -:-
18:00 FC-Astoria Walldorf - SV Oberachern -:-
19:30 FC København - AIK Solna -:-
11/02/2023 12:00 Dinamo Kiev - Sileks Kratovo -:-
13:00 CSKA Moskva - Akhmat Grozny -:-
13:00 Vendsyssel FF - Aalborg BK -:-
13:00 FC Fredericia - Vejle BK -:-
13:00 Tromsø IL - HJK Helsinki -:-
13:30 FC Liefering - WSC Hertha -:-
13:30 Türkgücü München - TSV 1865 Dachau -:-
14:00 1. FC Nürnberg II - Würzburger Kickers -:-
14:00 Sogndal IL - Silkeborg IF -:-
15:00 Stabæk IF - Hammarby IF -:-
15:00 Göteborg IF - Viborg FF -:-
12/02/2023 08:00 Dinamo Moskva - FK Olympic -:-
11:30 Terengganu FC - Odense BK -:-
12:00 Vejle BK - Aarhus Fremad -:-
13:30 Lokomotiv Moskva - FK Ural -:-
14:00 Dinamo Moskva - FK Khimki -:-
13/02/2023 12:00 Rubin Kazan - FK Krasnodar 2 -:-
14/02/2023 12:00 FC København - Næstved BK -:-
13:00 Zenit St. Petersburg - FK Ural -:-
16:30 Karlsruher SC - ATSV Mutschelbach -:-
15/02/2023 Atlanta United FC - Deportivo Toluca -:-
08:00 Dinamo Moskva - Alania Vladikavkaz -:-
12:00 Würzburger Kickers - TSV Steinbach Haiger -:-
14:00 CSKA Moskva - Dinamo Moskva -:-
18:00 FC-Astoria Walldorf - FV Dudenhofen -:-
16/02/2023 12:00 Rubin Kazan - Akhmat Grozny -:-
17/02/2023 Bayern München II - FC Liefering -:-
13:00 Sepahan FC - FK Ural -:-
13:00 FK Liepāja - Dinamo Kiev -:-
18/02/2023 13:00 Bahlinger SC - SSV Ulm 1846 -:-
13:00 TSV Abtswind - Würzburger Kickers -:-
13:00 VfB Hallbergmoos - Türkgücü München -:-
19/02/2023 12:00 IF Elfsborg - Odds BK -:-
13:00 Rubin Kazan - CSKA Moskva -:-
20/02/2023 08:00 Rubin Kazan - FK Neftekhimik -:-
23/02/2023 13:00 FK Auda - Dinamo Kiev -:-
25/02/2023 13:00 Wormatia Worms - FC-Astoria Walldorf -:-
26/02/2023 13:00 Rubin Kazan - Shinnik Yaroslavl -:-
18/03/2023 12:00 IF Elfsborg - Degerfors IF -:-
25/03/2023 12:00 Helsingborgs IF - IFK Stockholm -:-
12:00 Hammarby IF - FC Honka -:-
26/03/2023 13:00 Halmstads BK - IF Elfsborg -:-
LiveScores LiveDetails LiveTicker