1. Round
22/07/2017 16:00 Radnik Bijeljina - FK Krupa 0:0 (0:0)
16:30 FK Mladost Doboj-Kakanj - NK Vitez 1:0 (1:0)
23/07/2017 18:00 FK Sarajevo - Zrinjski Mostar 1:2 (1:1)
18:30 Borac Banja Luka - Čelik Zenica 2:0 (1:0)
20:00 Široki Brijeg - Sloboda Tuzla 2:0 (1:0)
24/07/2017 19:30 Željezničar Sarajevo - NK GOŠK Gabela 3:1 (2:0)
2. Round
29/07/2017 16:30 FK Mladost Doboj-Kakanj - Željezničar Sarajevo 2:1 (2:0)
16:30 NK Vitez - FK Krupa 1:1 (1:0)
18:30 Sloboda Tuzla - Radnik Bijeljina 0:1 (0:0)
19:00 Zrinjski Mostar - Široki Brijeg 1:0 (0:0)
30/07/2017 16:30 NK GOŠK Gabela - Borac Banja Luka 0:1 (0:1)
18:30 Čelik Zenica - FK Sarajevo 0:2 (0:0)
3. Round
04/08/2017 18:30 Široki Brijeg - Čelik Zenica 4:0 (2:0)
05/08/2017 17:00 Radnik Bijeljina - Zrinjski Mostar 2:1 (1:0)
19:30 Željezničar Sarajevo - NK Vitez 1:0 (0:0)
06/08/2017 16:00 FK Krupa - Sloboda Tuzla 0:0 (0:0)
19:00 Borac Banja Luka - FK Mladost Doboj-Kakanj 0:1 (0:1)
19:00 FK Sarajevo - NK GOŠK Gabela 0:1 (0:0)
4. Round
12/08/2017 16:00 NK Vitez - Sloboda Tuzla 0:1 (0:0)
19:00 Zrinjski Mostar - FK Krupa 1:0 (0:0)
19:30 Željezničar Sarajevo - Borac Banja Luka 2:1 (0:1)
13/08/2017 15:30 Čelik Zenica - Radnik Bijeljina 3:0 (2:0)
16:30 NK GOŠK Gabela - Široki Brijeg 2:1 (0:0)
16:30 FK Mladost Doboj-Kakanj - FK Sarajevo 1:1 (1:0)
5. Round
19/08/2017 16:00 FK Krupa - Čelik Zenica 1:0 (0:0)
19:00 FK Sarajevo - Željezničar Sarajevo 0:1 (0:1)
20/08/2017 16:00 Radnik Bijeljina - NK GOŠK Gabela 3:1 (0:0)
19:00 Borac Banja Luka - NK Vitez 1:0 (1:0)
19:00 Široki Brijeg - FK Mladost Doboj-Kakanj 3:1 (1:1)
19:00 Sloboda Tuzla - Zrinjski Mostar 0:2 (0:1)
6. Round
26/08/2017 16:00 FK Mladost Doboj-Kakanj - Radnik Bijeljina 3:0 (1:0)
16:00 NK Vitez - Zrinjski Mostar 2:3 (1:1)
19:00 Željezničar Sarajevo - Široki Brijeg 0:0 (0:0)
27/08/2017 16:00 Čelik Zenica - Sloboda Tuzla 2:2 (0:0)
16:00 NK GOŠK Gabela - FK Krupa 0:1 (0:0)
19:00 Borac Banja Luka - FK Sarajevo 1:1 (0:0)
7. Round
09/09/2017 15:30 FK Sarajevo - NK Vitez 4:0 (0:0)
18:30 Sloboda Tuzla - NK GOŠK Gabela 0:1 (0:1)
18:30 Zrinjski Mostar - Čelik Zenica 5:2 (4:2)
10/09/2017 15:00 FK Krupa - FK Mladost Doboj-Kakanj 3:1 (2:0)
15:30 Radnik Bijeljina - Željezničar Sarajevo 0:2 (0:2)
19:00 Široki Brijeg - Borac Banja Luka 2:0 (1:0)
8. Round
16/09/2017 15:00 FK Mladost Doboj-Kakanj - Sloboda Tuzla 1:1 (1:1)
15:30 NK GOŠK Gabela - Zrinjski Mostar 0:2 (0:1)
15:30 NK Vitez - Čelik Zenica 2:0 (1:0)
18:00 FK Sarajevo - Široki Brijeg 2:0 (1:0)
17/09/2017 18:00 Borac Banja Luka - Radnik Bijeljina 1:0 (0:0)
18:30 Željezničar Sarajevo - FK Krupa 4:1 (2:0)
9. Round
23/09/2017 15:00 Čelik Zenica - NK GOŠK Gabela 2:0 (2:0)
15:00 Radnik Bijeljina - FK Sarajevo 1:4 (0:1)
16:00 Zrinjski Mostar - FK Mladost Doboj-Kakanj 2:0 (1:0)
18:00 Sloboda Tuzla - Željezničar Sarajevo 1:0 (1:0)
24/09/2017 14:30 FK Krupa - Borac Banja Luka 2:0 (0:0)
15:00 Široki Brijeg - NK Vitez 1:0 (0:0)
10. Round
30/09/2017 15:00 Široki Brijeg - Radnik Bijeljina 1:0 (0:0)
15:00 NK Vitez - NK GOŠK Gabela 0:3 (0:2)
19:00 Željezničar Sarajevo - Zrinjski Mostar 0:1 (0:1)
01/10/2017 15:00 FK Sarajevo - FK Krupa 2:3 (0:1)
17:00 Borac Banja Luka - Sloboda Tuzla 1:0 (1:0)
02/10/2017 15:00 FK Mladost Doboj-Kakanj - Čelik Zenica 4:0 (2:0)
11. Round
14/10/2017 14:30 FK Krupa - Široki Brijeg 1:2 (1:2)
14:30 Radnik Bijeljina - NK Vitez 2:0 (2:0)
16:00 Zrinjski Mostar - Borac Banja Luka 0:0 (0:0)
17:00 Sloboda Tuzla - FK Sarajevo 1:3 (0:1)
15/10/2017 14:30 NK GOŠK Gabela - FK Mladost Doboj-Kakanj 2:2 (1:0)
17:00 Čelik Zenica - Željezničar Sarajevo 0:3 (0:1)
12. Round
21/10/2017 14:00 Čelik Zenica - Borac Banja Luka 1:0 (1:0)
14:00 FK Krupa - Radnik Bijeljina 1:1 (0:0)
14:00 NK Vitez - FK Mladost Doboj-Kakanj 2:2 (0:1)
16:00 Sloboda Tuzla - Široki Brijeg 0:3 (0:2)
18:00 Zrinjski Mostar - FK Sarajevo 1:3 (0:2)
22/10/2017 14:00 NK GOŠK Gabela - Željezničar Sarajevo 0:1 (0:1)
13. Round
28/10/2017 12:30 FK Krupa - NK Vitez 3:0 (2:0)
12:30 Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla 1:0 (1:0)
15:30 Željezničar Sarajevo - FK Mladost Doboj-Kakanj 2:0 (2:0)
17:00 Borac Banja Luka - NK GOŠK Gabela 1:0 (1:0)
29/10/2017 15:30 Široki Brijeg - Zrinjski Mostar 2:1 (0:1)
18:00 FK Sarajevo - Čelik Zenica 5:0 (4:0)
14. Round
04/11/2017 12:30 Čelik Zenica - Široki Brijeg 1:4 (1:3)
12:30 FK Mladost Doboj-Kakanj - Borac Banja Luka 2:1 (1:0)
12:30 NK Vitez - Željezničar Sarajevo 1:1 (1:0)
12:30 Sloboda Tuzla - FK Krupa 2:2 (1:0)
13:30 Zrinjski Mostar - Radnik Bijeljina 3:0 (1:0)
05/11/2017 12:30 NK GOŠK Gabela - FK Sarajevo 0:2 (0:1)
15. Round
18/11/2017 12:00 FK Krupa - Zrinjski Mostar 1:0 (1:0)
12:00 Radnik Bijeljina - Čelik Zenica 3:1 (1:0)
12:00 Sloboda Tuzla - NK Vitez 4:0 (2:0)
15:00 FK Sarajevo - FK Mladost Doboj-Kakanj 4:2 (2:1)
19/11/2017 15:00 Široki Brijeg - NK GOŠK Gabela 3:0 (2:0)
17:00 Borac Banja Luka - Željezničar Sarajevo 0:1 (0:0)
16. Round
25/11/2017 12:00 Čelik Zenica - FK Krupa 0:2 (0:2)
12:00 FK Mladost Doboj-Kakanj - Široki Brijeg 0:0 (0:0)
12:00 NK Vitez - Borac Banja Luka 0:0 (0:0)
14:00 Zrinjski Mostar - Sloboda Tuzla 2:0 (1:0)
26/11/2017 12:00 NK GOŠK Gabela - Radnik Bijeljina 0:1 (0:1)
27/11/2017 12:00 Željezničar Sarajevo - FK Sarajevo 2:1 (1:0)
17. Round
02/12/2017 12:00 FK Krupa - NK GOŠK Gabela 1:1 (0:0)
12:00 FK Sarajevo - Borac Banja Luka 3:0 (2:0)
13:00 Zrinjski Mostar - NK Vitez 3:0 (0:0)
03/12/2017 12:00 Radnik Bijeljina - FK Mladost Doboj-Kakanj 0:0 (0:0)
15:00 Široki Brijeg - Željezničar Sarajevo 1:2 (1:1)
04/12/2017 12:00 Sloboda Tuzla - Čelik Zenica 3:0 (2:0)
18. Round
08/12/2017 12:00 NK GOŠK Gabela - Sloboda Tuzla 2:0 (2:0)
09/12/2017 12:00 Čelik Zenica - Zrinjski Mostar 1:3 (1:2)
10/12/2017 12:00 Borac Banja Luka - Široki Brijeg 2:1 (1:0)
12:00 FK Mladost Doboj-Kakanj - FK Krupa 1:1 (0:0)
12:40 NK Vitez - FK Sarajevo 0:3 (0:2)
13:00 Željezničar Sarajevo - Radnik Bijeljina 3:2 (0:2)
19. Round
17/02/2018 13:30 Čelik Zenica - NK Vitez -:-
13:30 FK Krupa - Željezničar Sarajevo -:-
16:30 Radnik Bijeljina - Borac Banja Luka -:-
16:30 Sloboda Tuzla - FK Mladost Doboj-Kakanj -:-
16:30 Zrinjski Mostar - NK GOŠK Gabela -:-
18/02/2018 16:30 Široki Brijeg - FK Sarajevo -:-
20. Round
24/02/2018 15:00 Borac Banja Luka - FK Krupa -:-
15:00 FK Sarajevo - Radnik Bijeljina -:-
15:00 NK GOŠK Gabela - Čelik Zenica -:-
15:00 FK Mladost Doboj-Kakanj - Zrinjski Mostar -:-
15:00 NK Vitez - Široki Brijeg -:-
15:00 Željezničar Sarajevo - Sloboda Tuzla -:-
21. Round
28/02/2018 15:00 Čelik Zenica - FK Mladost Doboj-Kakanj -:-
15:00 FK Krupa - FK Sarajevo -:-
15:00 NK GOŠK Gabela - NK Vitez -:-
15:00 Radnik Bijeljina - Široki Brijeg -:-
15:00 Sloboda Tuzla - Borac Banja Luka -:-
15:00 Zrinjski Mostar - Željezničar Sarajevo -:-
22. Round
03/03/2018 15:00 Borac Banja Luka - Zrinjski Mostar -:-
15:00 FK Sarajevo - Sloboda Tuzla -:-
15:00 FK Mladost Doboj-Kakanj - NK GOŠK Gabela -:-
15:00 Široki Brijeg - FK Krupa -:-
15:00 NK Vitez - Radnik Bijeljina -:-
15:00 Željezničar Sarajevo - Čelik Zenica -:-