1. Round
11/07/2014 17:00 FC Hard FC Hard - SC Ritzing SC Ritzing
11/07/2014 18:00 SV Wallern SV Wallern - Union St. Florian Union St. Florian
11/07/2014 18:00 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg - FC Dornbirn FC Dornbirn
11/07/2014 18:00 SC Schwaz SC Schwaz - Sturm Graz Sturm Graz
11/07/2014 18:00 SC Weiz SC Weiz - Wolfsberger AC Wolfsberger AC
11/07/2014 18:00 SV Seekirchen SV Seekirchen - LASK Linz LASK Linz
11/07/2014 18:00 WSG Wattens WSG Wattens - SCR Altach SCR Altach
11/07/2014 18:00 SC Kalsdorf SC Kalsdorf - TSV Hartberg TSV Hartberg
11/07/2014 18:00 SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf - SV Ried SV Ried
11/07/2014 18:30 SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
11/07/2014 18:30 ASK Kottingbrunn ASK Kottingbrunn - Kapfenberger SV 1919 Kapfenberger SV 1919
11/07/2014 18:30 SKU Amstetten SKU Amstetten - Rapid Wien Rapid Wien
11/07/2014 18:30 SV Schwechat SV Schwechat - Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
11/07/2014 18:30 FC Lendorf FC Lendorf - FC Admira Wacker FC Admira Wacker
11/07/2014 19:30 First Vienna FC First Vienna FC - Austria Wien Austria Wien
12/07/2014 14:30 ATSV Ober-Grafendorf ATSV Ober-Grafendorf - FC Lankowitz FC Lankowitz
12/07/2014 15:00 SC Sollenau SC Sollenau - RB Salzburg RB Salzburg
12/07/2014 15:30 Union Gurten Union Gurten - SC Wiener Neustadt SC Wiener Neustadt
12/07/2014 16:00 VfB Hohenems VfB Hohenems - USC Eugendorf USC Eugendorf
12/07/2014 16:00 FC Kitzbühel FC Kitzbühel - SC Retz SC Retz
12/07/2014 16:00 FC Höchst FC Höchst - SV Mattersburg SV Mattersburg
12/07/2014 16:00 SV Wimpassing SV Wimpassing - SV Horn SV Horn
12/07/2014 16:00 Wiener Sportklub Wiener Sportklub - Austria Lustenau Austria Lustenau
12/07/2014 16:00 SR Donaufeld SR Donaufeld - FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck
12/07/2014 16:30 TSV St. Johann TSV St. Johann - ASV Spratzern ASV Spratzern
12/07/2014 17:00 SC Neusiedl/See 1919 SC Neusiedl/See 1919 - TSV Neumarkt TSV Neumarkt
12/07/2014 17:30 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt - SV Lafnitz SV Lafnitz
12/07/2014 17:30 SV Grün-Weiss Micheldorf SV Grün-Weiss Micheldorf - USV Allerheiligen USV Allerheiligen
13/07/2014 09:30 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 - FC Kufstein FC Kufstein
13/07/2014 15:30 Admira Landhaus Admira Landhaus - SKN St. Pölten SKN St. Pölten
13/07/2014 15:45 SV Leobendorf SV Leobendorf - SV Grödig SV Grödig
16/07/2014 18:33 Austria Salzburg Austria Salzburg - FC Blau Weiß Linz FC Blau Weiß Linz
2. Round
23/09/2014 N.N. - N.N. -:-