2. Round
14/09/2014 15:00 Racing Heiderscheid Racing Heiderscheid - Red Star Merl Red Star Merl 3:7
14/09/2014 15:00 US Feulen US Feulen - FC Ehlerange FC Ehlerange 4:2
14/09/2014 15:00 US Rambrouch US Rambrouch - AS Colmar-Berg AS Colmar-Berg 0:4
14/09/2014 15:00 Young Boys Diekirch Young Boys Diekirch - Daring Club Echternach Daring Club Echternach 4:1
14/09/2014 15:00 FC Kopstal FC Kopstal - CS Sanem CS Sanem 0:8
14/09/2014 15:00 Syra Mensdorf Syra Mensdorf - ES Clemency ES Clemency 1:0
14/09/2014 15:00 Sporting Beckerich Sporting Beckerich - FC Schengen FC Schengen 2:4
14/09/2014 15:00 Excelsior Grevels Excelsior Grevels - Jeunesse Useldange Jeunesse Useldange 4:5 pso
14/09/2014 15:00 US Moutfort US Moutfort - FC Munsbach FC Munsbach 0:8
14/09/2014 15:00 SC Ell SC Ell - Racing Troisvierges Racing Troisvierges 4:0
14/09/2014 15:00 Blo-Weiss Medernach Blo-Weiss Medernach - US Folschette US Folschette 5:0
14/09/2014 15:00 FC Noertzange HF FC Noertzange HF - Les Aiglons Dalheim Les Aiglons Dalheim 3:0
14/09/2014 15:00 AS Luxembourg-Porto AS Luxembourg-Porto - Minière Lasauvage Minière Lasauvage 3:2
14/09/2014 15:00 FC Red-Black/Egalite 07 FC Red-Black/Egalite 07 - AS Hosingen AS Hosingen 1:3
14/09/2014 15:00 US Reisdorf US Reisdorf - The Belval Belvaux The Belval Belvaux 1:4
14/09/2014 15:00 Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel - FC Brouch FC Brouch 7:1
3. Round
05/10/2014 15:00 Young Boys Diekirch Young Boys Diekirch - Koeppchen Wormeldange Koeppchen Wormeldange -:-
05/10/2014 15:00 FC Schifflange 95 FC Schifflange 95 - US Esch US Esch -:-
05/10/2014 15:00 AS Colmar-Berg AS Colmar-Berg - US Berdorf US Berdorf -:-
05/10/2014 15:00 Syra Mensdorf Syra Mensdorf - Orania Vianden Orania Vianden -:-
05/10/2014 15:00 The Belval Belvaux The Belval Belvaux - Sporting Bertrange Sporting Bertrange -:-
05/10/2014 15:00 FC Munsbach FC Munsbach - CS Sanem CS Sanem -:-
05/10/2014 15:00 US Mertert/Wasserbillig US Mertert/Wasserbillig - FC Noertzange HF FC Noertzange HF -:-
05/10/2014 15:00 SC Ell SC Ell - Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel -:-
05/10/2014 15:00 Berdenia Berburg Berdenia Berburg - FC 47 Bastendorf FC 47 Bastendorf -:-
05/10/2014 15:00 FC Lorentzweiler FC Lorentzweiler - Union Remich/Bous Union Remich/Bous -:-
05/10/2014 15:00 FF Norden 02 FF Norden 02 - Jeunesse Junglinster Jeunesse Junglinster -:-
05/10/2014 15:00 Avenir Beggen Avenir Beggen - FC Schengen FC Schengen -:-
05/10/2014 15:00 Marisca Mersch Marisca Mersch - SC Bettembourg SC Bettembourg -:-
05/10/2014 15:00 AS Luxembourg-Porto AS Luxembourg-Porto - AS Hosingen AS Hosingen -:-
05/10/2014 15:00 FC Kehlen FC Kehlen - US Feulen US Feulen -:-
05/10/2014 15:00 Yellow Boys Weiler Yellow Boys Weiler - Jeunesse Schieren Jeunesse Schieren -:-
05/10/2014 15:00 Red Star Merl Red Star Merl - Blo-Weiss Medernach Blo-Weiss Medernach -:-
05/10/2014 15:00 Jeunesse Useldange Jeunesse Useldange - CS Obercorn CS Obercorn -:-
05/10/2014 15:00 AS Wincrange AS Wincrange - FC Green Boys 77 FC Green Boys 77 -:-
05/10/2014 15:00 US Boevange US Boevange - FC Atert Bissen FC Atert Bissen -:-
05/10/2014 15:00 Luna Oberkorn Luna Oberkorn - Résidence Walferdange Résidence Walferdange -:-
05/10/2014 15:00 Sporting Steinfort Sporting Steinfort - Alliance Aischdall Alliance Aischdall -:-