34. Round
02/05/2016 04:00 Luch-Energia Luch-Energia - FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
02/05/2016 08:00 SKA-Energia Khabarovsk SKA-Energia Khabarovsk - Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl
02/05/2016 11:00 Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk - FK Tosno FK Tosno
02/05/2016 12:00 FK Kamaz FK Kamaz - Zenit St. Petersburg 2 Zenit St. Petersburg 2
02/05/2016 13:00 FK Tyumen FK Tyumen - Enisey Krasnoyarsk Enisey Krasnoyarsk
02/05/2016 14:00 Spartak Moskva 2 Spartak Moskva 2 - FK Radian-Baikal Irkutsk FK Radian-Baikal Irkutsk
02/05/2016 15:00 Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad - Arsenal Tula Arsenal Tula
02/05/2016 15:00 Sokol Saratov Sokol Saratov - Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
02/05/2016 15:00 Volga Nizhniy Novgorod Volga Nizhniy Novgorod - FK Tom Tomsk FK Tom Tomsk
02/05/2016 16:00 Fakel Voronezh Fakel Voronezh - FK Torpedo Armavir FK Torpedo Armavir
35. Round
06/05/2016 11:30 FK Radian-Baikal Irkutsk FK Radian-Baikal Irkutsk - Fakel Voronezh Fakel Voronezh -:-
06/05/2016 13:00 Enisey Krasnoyarsk Enisey Krasnoyarsk - Luch-Energia Luch-Energia -:-
06/05/2016 13:30 FK Tom Tomsk FK Tom Tomsk - Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk -:-
06/05/2016 14:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg - Volga Nizhniy Novgorod Volga Nizhniy Novgorod -:-
06/05/2016 15:30 FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan - SKA-Energia Khabarovsk SKA-Energia Khabarovsk -:-
06/05/2016 16:00 Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl - Sokol Saratov Sokol Saratov -:-
06/05/2016 17:00 Arsenal Tula Arsenal Tula - FK Kamaz FK Kamaz -:-
06/05/2016 17:00 Zenit St. Petersburg 2 Zenit St. Petersburg 2 - Spartak Moskva 2 Spartak Moskva 2 -:-
06/05/2016 17:00 FK Tosno FK Tosno - Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad -:-
06/05/2016 17:00 FK Torpedo Armavir FK Torpedo Armavir - FK Tyumen FK Tyumen -:-
36. Round
09/05/2016 14:00 FK Radian-Baikal Irkutsk FK Radian-Baikal Irkutsk - FK Torpedo Armavir FK Torpedo Armavir -:-
10/05/2016 14:00 Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad - FK Tom Tomsk FK Tom Tomsk -:-
10/05/2016 14:00 Fakel Voronezh Fakel Voronezh - Zenit St. Petersburg 2 Zenit St. Petersburg 2 -:-
10/05/2016 14:00 FK Kamaz FK Kamaz - FK Tosno FK Tosno -:-
10/05/2016 14:00 Luch-Energia Luch-Energia - FK Tyumen FK Tyumen -:-
10/05/2016 14:00 Sokol Saratov Sokol Saratov - FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan -:-
10/05/2016 14:00 Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg -:-
10/05/2016 14:00 SKA-Energia Khabarovsk SKA-Energia Khabarovsk - Enisey Krasnoyarsk Enisey Krasnoyarsk -:-
10/05/2016 14:00 Spartak Moskva 2 Spartak Moskva 2 - Arsenal Tula Arsenal Tula -:-
10/05/2016 14:00 Volga Nizhniy Novgorod Volga Nizhniy Novgorod - Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl -:-
LiveScores LiveDetails LiveCommentary