3. Round
19/09/2017 11:00 Anadolu Bağcılar SK - Anadolu Selçukspor Anadolu Selçukspor
19/09/2017 11:00 Tokatspor Tokatspor - Kahramanmarasspor Kahramanmarasspor
19/09/2017 11:45 Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor - Pazarspor Pazarspor
19/09/2017 12:30 Diyarbekirspor - Istanbulspor Istanbulspor
19/09/2017 13:00 Payas Belediyespor 1975 Payas Belediyespor 1975 - Amed SK Amed SK
19/09/2017 13:30 Muğlaspor Muğlaspor - Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
19/09/2017 13:30 Kırklarelispor Kırklarelispor - Niğde Belediyespor Niğde Belediyespor
19/09/2017 13:30 Bodrum Belediye - Gazişehir Gaziantep FK Gazişehir Gaziantep FK
19/09/2017 13:30 Bandırmaspor Bandırmaspor - Çorum Belediyespor Çorum Belediyespor
19/09/2017 13:30 Menemen Belediye Spor Menemen Belediye Spor - Darıca Gençlerbirliği Darıca Gençlerbirliği
19/09/2017 14:00 Van BBSK Van BBSK - Kayserispor Kayserispor
19/09/2017 15:00 Balıkesirspor Balıkesirspor - Karsspor
19/09/2017 17:00 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 - Sivas 4 Eylül BS Sivas 4 Eylül BS
19/09/2017 17:00 Boluspor Boluspor - Sinopspor
19/09/2017 17:00 Mersin Idmanyurdu Mersin Idmanyurdu - Orhangazispor Orhangazispor
20/09/2017 11:00 Inegölspor Inegölspor - Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor
20/09/2017 12:00 Düzyurtspor Düzyurtspor - Gümüşhanespor Gümüşhanespor
20/09/2017 12:30 Batman Petrolspor Batman Petrolspor - Göztepe Göztepe
20/09/2017 13:00 Erzin Belediyespor Erzin Belediyespor - Fatih Karagümrük SK Fatih Karagümrük SK
20/09/2017 13:00 Kozan Belediye Spor - Adanaspor Adanaspor
20/09/2017 13:00 Denizlispor Denizlispor - Düzcespor Düzcespor
20/09/2017 13:00 Hacettepe Hacettepe - Yeni Altındağ Bld.
20/09/2017 13:00 Keçiörengücü Keçiörengücü - Silivrispor
20/09/2017 13:00 Kastamonuspor Kastamonuspor - Ofspor Ofspor
20/09/2017 13:00 Hatayspor Hatayspor - Ergene Velimeşe
20/09/2017 13:00 Sancaktepe Belediye Sancaktepe Belediye - Elazığspor Elazığspor
20/09/2017 13:30 Kocaeli Birlikspor Kocaeli Birlikspor - Edirnespor
20/09/2017 13:30 Bergama Belediyespor - Sarıyer SK Sarıyer SK
20/09/2017 13:30 Tuzlaspor Tuzlaspor - Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
20/09/2017 13:30 Yeşil Bursa SK Yeşil Bursa SK - Karşıyaka SK Karşıyaka SK
20/09/2017 14:00 Giresunspor Giresunspor - Cizrespor Cizrespor
20/09/2017 15:00 Altay Izmir Altay Izmir - BB Erzurumspor BB Erzurumspor
20/09/2017 16:00 Bucaspor Bucaspor - Pendikspor Pendikspor
20/09/2017 16:00 Altınordu FSG Altınordu FSG - Sultanbeyli Belediyespor Sultanbeyli Belediyespor
20/09/2017 17:00 Gaziantepspor Gaziantepspor - Tire 1922 Spor Tire 1922 Spor
20/09/2017 17:00 Adana Demirspor Adana Demirspor - Bayrampaşaspor Bayrampaşaspor
20/09/2017 17:00 Manisaspor Manisaspor - Arsinspor Arsinspor
20/09/2017 17:00 Samsunspor Samsunspor - Ankara Demirspor Ankara Demirspor
20/09/2017 18:30 Fethiyespor Fethiyespor - Aydın Nazilli BS Aydın Nazilli BS
20/09/2017 18:30 Bursaspor Bursaspor - Tarsus Idman Yurdu Tarsus Idman Yurdu
21/09/2017 11:00 Erzincanspor - Eskişehirspor Eskişehirspor
21/09/2017 13:00 Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor - Ümraniyespor Ümraniyespor
21/09/2017 13:00 Eyüpspor Eyüpspor - Sakaryaspor Sakaryaspor
21/09/2017 14:00 Sivasspor Sivasspor - Bugsaşspor Bugsaşspor
21/09/2017 15:30 Afjet Afyonspor - MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
21/09/2017 17:30 Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor - Nevşehirspor Gençlik