Opponent | W | D | L | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FK Aktobe | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Atyrau | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Kyzylzhar | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ordabasy | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zhetysu Taldykorgan | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Aksu | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Astana | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Chertanovo | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
FK Electron | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Tobyl Kostanay | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Baltika Kaliningrad 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo St. Petersburg | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Enisey Krasnoyarsk 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | |
Fakel Voronezh | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Krasnodar 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Leningradets | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Makhtaaral | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Nizhny Novgorod | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Okzhetpes | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Tom Tomsk | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Opponent | W | D | L | ||||||
FK Turan | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kaspiy Aktau | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kaysar Kyzylorda | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Khimik Dzerzhinsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Olimp-Dolgoprudny 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Shakter Karaganda | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
SKA-Khabarovsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Torpedo Vladimir | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zorkiy Krasnogorsk | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Zvezda St. Petersburg | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Avangard Kursk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Baltika Kaliningrad | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Moskva [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Khimki | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Orenburg | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Saransk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Sochi | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Yadro | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Znamya Truda | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Luch Vladivostok | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Opponent | W | D | L | ||||||
Luki-Energiya Velikiye Luki | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mordovia Saransk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Olimp-Dolgoprudny | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Rodina-M Moskva | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rotor Volgograd | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rubin Kazan [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Shinnik Yaroslavl | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sibir Novosibirsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Spartak Moskva [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Torpedo Moskva | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |