12/11/2022 | 10:00 | FK Balashikha | - | Salyut Belgorod | 1:3 (0:1) | |
10:00 | FK Khimki 2 | - | Sokol Saratov | 0:1 (0:1) | ||
13/11/2022 | 04:00 | FK Sakhalin | - | FK Peresvet Domodedovo | 3:0 (1:0) | |
09:00 | Arsenal Tula 2 | - | Dinamo Bryansk | 1:2 (1:0) | ||
10:00 | FK Kolomna | - | Dinamo Vladivostok | 3:2 (1:0) | ||
10:00 | FK Znamya Noginsk | - | SKA-Khabarovsk 2 | 1:0 (0:0) | ||
11:00 | FK Kaluga | - | FK Saturn | 0:1 (0:1) | ||
11:00 | Kosmos Dolgoprudny | - | Zenit Penza | 5:2 (4:1) | ||
11:00 | Kvant Obninsk | - | FK Strogino Moskva | 1:0 (1:0) | ||
11:00 | FK Ryazan | - | Metallurg Lipetsk | 2:0 (1:0) | ||
11:00 | FK Sakhalinets | - | Rodina Moskva 2 | 0:3 (0:2) | ||
12:00 | Spartak Tambov | - | Avangard Kursk | 0:1 (0:0) |
» Tables | First round | Second round |
1 | |||||||||
# | Team | M. | W | D | L | goals | Dif. | Pt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Bryansk | 22 | 15 | 4 | 3 | 30:9 | 21 | 49 | |
2 | Avangard Kursk | 22 | 10 | 8 | 4 | 39:24 | 15 | 38 | |
3 | Rodina Moskva 2 | 22 | 10 | 7 | 5 | 34:17 | 17 | 37 | |
4 | Metallurg Lipetsk | 22 | 11 | 4 | 7 | 29:21 | 8 | 37 | |
5 | FK Sakhalinets | 22 | 11 | 3 | 8 | 36:26 | 10 | 36 | |
6 | FK Ryazan | 22 | 7 | 8 | 7 | 21:21 | 0 | 29 | |
7 | Arsenal Tula 2 | 22 | 8 | 4 | 10 | 34:36 | -2 | 28 | |
8 | FK Strogino Moskva | 22 | 7 | 7 | 8 | 22:25 | -3 | 28 | |
9 | Spartak Tambov | 22 | 7 | 5 | 10 | 20:30 | -10 | 26 | |
10 | Kvant Obninsk | 22 | 6 | 3 | 13 | 22:40 | -18 | 21 | |
11 | FK Sakhalin | 22 | 6 | 2 | 14 | 23:44 | -21 | 20 | |
12 | FK Peresvet Domodedovo | 22 | 5 | 3 | 14 | 22:39 | -17 | 18 |
2 | |||||||||
# | Team | M. | W | D | L | goals | Dif. | Pt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Salyut Belgorod | 22 | 13 | 5 | 4 | 46:19 | 27 | 44 | |
2 | FK Kaluga | 22 | 14 | 2 | 6 | 32:23 | 9 | 44 | |
3 | Sokol Saratov | 22 | 13 | 4 | 5 | 25:16 | 9 | 43 | |
4 | Kosmos Dolgoprudny | 22 | 12 | 3 | 7 | 54:27 | 27 | 39 | |
5 | FK Saturn | 22 | 11 | 4 | 7 | 35:27 | 8 | 37 | |
6 | Dinamo Vladivostok | 22 | 11 | 3 | 8 | 34:23 | 11 | 36 | |
7 | FK Khimki 2 | 22 | 9 | 3 | 10 | 41:35 | 6 | 30 | |
8 | FK Kolomna | 22 | 8 | 3 | 11 | 29:44 | -15 | 27 | |
9 | FK Znamya Noginsk | 22 | 7 | 4 | 11 | 23:35 | -12 | 25 | |
10 | SKA-Khabarovsk 2 | 22 | 5 | 5 | 12 | 26:38 | -12 | 20 | |
11 | Zenit Penza | 22 | 4 | 5 | 13 | 20:41 | -21 | 17 | |
12 | FK Balashikha | 22 | 4 | 1 | 17 | 13:50 | -37 | 13 |
Playoffs | |
Playoffs | |
Playoffs | |
Playoffs |