5. Round
14/10/2017 20:00 Agropecuario Agropecuario - Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
14/10/2017 21:05 Deportivo Riestra Deportivo Riestra - Quilmes AC Quilmes AC
14/10/2017 22:00 Instituto Córdoba Instituto Córdoba - Aldosivi Aldosivi
15/10/2017 00:30 Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina - Atlético Rafaela Atlético Rafaela
15/10/2017 18:35 Nueva Chicago Nueva Chicago - Deportivo Morón Deportivo Morón
15/10/2017 19:30 CSD Flandria CSD Flandria - Brown de Adrogué Brown de Adrogué
15/10/2017 20:00 Juventud Unida Gualeguaychú Juventud Unida Gualeguaychú - Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
15/10/2017 21:00 Estudiantes de San Luis Estudiantes de San Luis - Boca Unidos Boca Unidos
15/10/2017 21:00 GyE Jujuy GyE Jujuy - Club Villa Dálmine Club Villa Dálmine
15/10/2017 22:00 Club Almagro Club Almagro - All Boys All Boys
16/10/2017 21:00 San Martín Tucumán San Martín Tucumán - CA Mitre CA Mitre
17/10/2017 01:05 Los Andes Los Andes - Sarmiento de Junín Sarmiento de Junín
6. Round
28/10/2017 Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia - Agropecuario Agropecuario -:-
28/10/2017 Aldosivi Aldosivi - Juventud Unida Gualeguaychú Juventud Unida Gualeguaychú -:-
28/10/2017 CA Mitre CA Mitre - Club Almagro Club Almagro -:-
28/10/2017 Atlético Rafaela Atlético Rafaela - Nueva Chicago Nueva Chicago -:-
28/10/2017 Boca Unidos Boca Unidos - Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina -:-
28/10/2017 Quilmes AC Quilmes AC - Estudiantes de San Luis Estudiantes de San Luis -:-
28/10/2017 Sarmiento de Junín Sarmiento de Junín - Deportivo Riestra Deportivo Riestra -:-
28/10/2017 00:00 Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste - CSD Flandria CSD Flandria -:-
28/10/2017 19:00 Club Villa Dálmine Club Villa Dálmine - Los Andes Los Andes -:-
28/10/2017 19:00 Deportivo Morón Deportivo Morón - San Martín Tucumán San Martín Tucumán -:-
28/10/2017 19:30 Brown de Adrogué Brown de Adrogué - Guillermo Brown Guillermo Brown -:-
28/10/2017 21:00 All Boys All Boys - Instituto Córdoba Instituto Córdoba -:-
7. Round
28/10/2017 19:00 Guillermo Brown Guillermo Brown - Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste -:-
28/10/2017 19:00 Deportivo Riestra Deportivo Riestra - Club Villa Dálmine Club Villa Dálmine -:-
28/10/2017 19:00 Estudiantes de San Luis Estudiantes de San Luis - Sarmiento de Junín Sarmiento de Junín -:-
28/10/2017 19:00 Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina - Quilmes AC Quilmes AC -:-
28/10/2017 19:00 Nueva Chicago Nueva Chicago - Boca Unidos Boca Unidos -:-
28/10/2017 19:00 San Martín Tucumán San Martín Tucumán - Atlético Rafaela Atlético Rafaela -:-
28/10/2017 19:00 Club Almagro Club Almagro - Deportivo Morón Deportivo Morón -:-
28/10/2017 19:00 Instituto Córdoba Instituto Córdoba - CA Mitre CA Mitre -:-
28/10/2017 19:00 Juventud Unida Gualeguaychú Juventud Unida Gualeguaychú - All Boys All Boys -:-
28/10/2017 19:00 Agropecuario Agropecuario - Aldosivi Aldosivi -:-
28/10/2017 19:00 CSD Flandria CSD Flandria - Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia -:-
LiveScores LiveDetails LiveCommentary