Group A
07/10/2014 15:00 Cegledi VSE Cegledi VSE - Szolnoki MÁV Szolnoki MÁV -:-
07/10/2014 16:00 Diósgyöri VTK Diósgyöri VTK - Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza Spartacus -:-
15/10/2014 14:00 Szolnoki MÁV Szolnoki MÁV - Cegledi VSE Cegledi VSE -:-
15/10/2014 16:00 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza Spartacus - Diósgyöri VTK Diósgyöri VTK -:-
Group B
07/10/2014 14:00 Békéscsaba 1912 Előre SE Békéscsaba 1912 Előre SE - FC 1899 Szeged -:-
07/10/2014 15:00 Kecskeméti TE Kecskeméti TE - Debreceni VSC Debreceni VSC -:-
15/10/2014 14:00 FC 1899 Szeged - Békéscsaba 1912 Előre SE Békéscsaba 1912 Előre SE -:-
15/10/2014 14:00 Debreceni VSC Debreceni VSC - Kecskeméti TE Kecskeméti TE -:-
Group C
07/10/2014 14:00 Balmazújvárosi FC Balmazújvárosi FC - MTK Budapest MTK Budapest -:-
07/10/2014 15:00 Mezõkövesd-Zsóry Mezõkövesd-Zsóry - Dunaújváros FC Dunaújváros FC -:-
15/10/2014 15:00 MTK Budapest MTK Budapest - Balmazújvárosi FC Balmazújvárosi FC -:-
15/10/2014 18:00 Dunaújváros FC Dunaújváros FC - Mezõkövesd-Zsóry Mezõkövesd-Zsóry -:-
Group D
07/10/2014 15:00 Györi ETO FC Györi ETO FC - Csákvári TK Csákvári TK -:-
08/10/2014 17:00 Budapest Honvéd Budapest Honvéd - Gyirmot SE Gyirmot SE -:-
15/10/2014 15:00 Gyirmot SE Gyirmot SE - Budapest Honvéd Budapest Honvéd -:-
15/10/2014 18:00 Csákvári TK Csákvári TK - Györi ETO FC Györi ETO FC -:-
Group E
07/10/2014 14:00 FC Ajka FC Ajka - Budapesti Vasas Budapesti Vasas -:-
07/10/2014 17:00 Videoton FC Videoton FC - Újpest FC Újpest FC -:-
15/10/2014 15:00 Újpest FC Újpest FC - Videoton FC Videoton FC -:-
15/10/2014 17:00 Budapesti Vasas Budapesti Vasas - FC Ajka FC Ajka -:-
Group F
07/10/2014 13:30 Paksi SE Paksi SE - Zalaegerszegi TE Zalaegerszegi TE -:-
07/10/2014 15:00 Ferencvárosi TC Ferencvárosi TC - Kaposvári RFC Kaposvári RFC -:-
15/10/2014 15:00 Zalaegerszegi TE Zalaegerszegi TE - Paksi SE Paksi SE -:-
15/10/2014 15:00 Kaposvári RFC Kaposvári RFC - Ferencvárosi TC Ferencvárosi TC -:-
Group G
07/10/2014 15:00 Lombard Pápa TFC Lombard Pápa TFC - BFC Siófok BFC Siófok -:-
07/10/2014 15:00 Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás - Soproni VSE Soproni VSE -:-
15/10/2014 14:00 BFC Siófok BFC Siófok - Lombard Pápa TFC Lombard Pápa TFC -:-
15/10/2014 16:00 Soproni VSE Soproni VSE - Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás -:-
Group H
07/10/2014 14:00 SzTK-Erima SzTK-Erima - Soroksár Erzsébet -:-
07/10/2014 15:00 Pécsi MFC Pécsi MFC - Puskás FC -:-
15/10/2014 14:00 Soroksár Erzsébet - SzTK-Erima SzTK-Erima -:-
15/10/2014 14:00 Puskás FC - Pécsi MFC Pécsi MFC -:-