Opponent | W | D | L | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Radnički Niš | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
FK Napredak | 7 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Mladost Lučani | 6 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
Crvena Zvezda | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
FK Voždovac | 6 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
FK Rad Beograd | 5 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Mačva Šabac | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Čukarički | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | |
Radnik Surdulica | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
Partizan | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Spartak Subotica | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Proleter Novi Sad | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
TSC Bačka Topola | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Vojvodina | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
BATE Borisov | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Zemun | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Neman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
FK Inđija | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
OFK Bačka | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Anorthosis Famagusta | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Opponent | W | D | L | ||||||
APOEL Nikosia | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Batumi | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Brest | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Minsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Novi Pazar | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Slaviya Mozyr | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Smorgon | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Vranje | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
AEK Larnaca | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
AEL Limassol | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Zlatibor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Paphos FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Aris Limassol | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Boluspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Bucaspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Denizlispor | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Energetik-BGU Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Enosis Neon Paralimni | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ethnikos Achna | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Opponent | W | D | L | ||||||
FK Isloch Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Javor | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Sinđelić Beograd | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Slutsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Karşıyaka SK | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Konyaspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Manisaspor | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
MKE Ankaragücü | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nea Salamina | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Rukh Brest | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Samsunspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Şanlıurfaspor | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Sputnik Rechytsa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Torpedo-BelAZ Zhodino | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |