Teams managed
00/0000 - 00/0000 | TuS Raubling | |||
00/0000 - 00/0000 | Leirvík ÍF | |||
00/0000 - 00/0000 | Luján de Cuyo | |||
00/0000 - 00/0000 | Uruguay Montevideo | |||
00/0000 - 00/0000 | SC Vahr-Blockdiek | |||
00/0000 - 00/0000 | SC Vahr-Blockdiek | |||
00/0000 - 00/0000 | RRC Mormont | |||
00/0000 - 00/0000 | Steel Azin | |||
00/0000 - 00/0000 | Sainte-Geneviève-des-Bois | |||
00/0000 - 00/0000 | Tow Law Town | |||
00/0000 - 00/0000 | Manta | |||
00/0000 - 00/0000 | AS Niamey | |||
00/0000 - 00/0000 | Jangorzo FC | |||
00/0000 - 00/0000 | Japan [U21] | |||
00/0000 - 00/0000 | Rhode Island Stingrays | |||
00/0000 - 00/0000 | Tollnes BK | |||
00/0000 - 00/0000 | Efrin | |||
00/0000 - 00/0000 | FC Carl Zeiss Jena [Youth] | |||
00/0000 - 00/0000 | Salto | |||
00/0000 - 00/0000 | Académica de Coimbra B | |||
00/0000 - 00/0000 | AS Fasano | |||
00/0000 - 00/0000 | GAIS Göteborg [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | SG Ahlbach/Oberweyer | |||
00/0000 - 00/0000 | DJK Ballweiler-Wecklingen | |||
00/0000 - 00/0000 | DJK Ballweiler-Wecklingen | |||
00/0000 - 00/0000 | BSV Gleidingen | |||
00/0000 - 00/0000 | Concordia Wilhelmsruh II | |||
00/0000 - 00/0000 | FC 08 Homburg [Youth B] | |||
00/0000 - 00/0000 | SC Siemensstadt [Youth B] | |||
00/0000 - 00/0000 | Nigeria [U19 Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | Valencia | |||
00/0000 - 00/0000 | Putnok VSE | |||
00/0000 - 00/0000 | Cegledi VSE | |||
00/0000 - 00/0000 | Cegledi VSE | |||
00/0000 - 00/0000 | SpVgg Erkenschwick [Youth] | |||
00/0000 - 00/0000 | Schweiz [U16] | |||
00/0000 - 00/0000 | Montenegro [U18] | |||
00/0000 - 00/0000 | NK Milicioner Zagreb | |||
00/0000 - 00/0000 | Santa Rosa FC | |||
00/0000 - 00/0000 | Khyber | |||
00/0000 - 00/0000 | Telikom Sobou Lahi | |||
00/0000 - 00/0000 | Siirtspor | |||
00/0000 - 00/0000 | Bigilo | |||
00/0000 - 00/0000 | Córdoba CF | |||
00/0000 - 00/0000 | ÍF Leiftur | |||
00/0000 - 00/0000 | Mansfield Town | |||
00/0000 - 00/0000 | SV Wörgl | |||
00/0000 - 00/0000 | RAEC Mons | |||
00/0000 - 00/0000 | Irtysh Pavlodar | |||
00/0000 - 00/0000 | Inter Club Brazzaville | |||
00/0000 - 00/0000 | Cosenza Calcio | |||
00/0000 - 00/0000 | Hutnik Kraków | |||
00/0000 - 00/0000 | Bendel Insurance | |||
00/0000 - 00/0000 | Medr Babur Direb Dawa | |||
00/0000 - 00/0000 | ||||
00/0000 - 00/0000 | AO Egaleo | |||
00/0000 - 00/0000 | Umeå IK FF [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | Olympic Gardens | |||
00/0000 - 00/0000 | FSV Cottbus 99 | |||
00/0000 - 00/0000 | Schwarz-Weiß Rehden | |||
00/0000 - 00/0000 | SFC Opava | |||
00/0000 - 00/0000 | FVgg. Kastel 06 | |||
00/0000 - 00/0000 | AD Fafe | |||
00/0000 - 00/0000 | 1. Simmeringer SC | |||
00/0000 - 00/0000 | Matavera Rarotonga | |||
00/0000 - 00/0000 | Abahani Limited Dhaka | |||
00/0000 - 00/0000 | Arminia Ibbenbüren [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | 2. Punktrunde | |||
00/0000 - 00/0000 | Wuhan Guanggu | |||
00/0000 - 00/0000 | 1. FC Haßfurt | |||
00/0000 - 00/0000 | FC Union Neumünster | |||
00/0000 - 00/0000 | SV Hörsching | |||
00/0000 - 00/0000 | Youngjin Univ. [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | Preußen Dellbrück | |||
00/0000 - 00/0000 | Belvedere Bucuresti | |||
00/0000 - 00/0000 | Free State Stars | |||
00/0000 - 00/0000 | IFK Falköping FF | |||
00/0000 - 00/0000 | TuS Struck | |||
00/0000 - 00/0000 | TSV Nord-Harrislee | |||
00/0000 - 00/0000 |