Group 1
22/08/2017 14:00 Konak Belediyesi GSK Konak Belediyesi GSK - FC Martve -:-
22/08/2017 16:00 Gintra Universitetas Gintra Universitetas - Partizán Bardejov -:-
25/08/2017 14:00 Gintra Universitetas Gintra Universitetas - FC Martve -:-
25/08/2017 16:00 Partizán Bardejov - Konak Belediyesi GSK Konak Belediyesi GSK -:-
Group 2
22/08/2017 09:00 Hibernian LFC Hibernian LFC - Swansea City Swansea City -:-
22/08/2017 16:00 Olimpia Cluj Olimpia Cluj - WFC Zhytlobud-1 Kharkiv -:-
25/08/2017 09:00 WFC Zhytlobud-1 Kharkiv - Hibernian LFC Hibernian LFC -:-
25/08/2017 16:00 Olimpia Cluj Olimpia Cluj - Swansea City Swansea City -:-
Group 3
22/08/2017 10:00 AFC Ajax AFC Ajax - Rīgas FS Rīgas FS -:-
22/08/2017 18:00 Standard Liège Standard Liège - Pärnu JK Pärnu JK -:-
25/08/2017 10:00 Standard Liège Standard Liège - Rīgas FS Rīgas FS -:-
25/08/2017 16:00 Pärnu JK Pärnu JK - AFC Ajax AFC Ajax -:-
Group 4
22/08/2017 14:00 Medyk Konin Medyk Konin - Shelbourne LFC -:-
22/08/2017 19:30 PK-35 Vantaa PK-35 Vantaa - Linfield FC -:-
25/08/2017 14:00 Medyk Konin Medyk Konin - Linfield FC -:-
25/08/2017 19:30 Shelbourne LFC - PK-35 Vantaa PK-35 Vantaa -:-
Group 5
22/08/2017 15:45 Apollon Limassol Apollon Limassol - NSA Sofia NSA Sofia -:-
22/08/2017 19:00 Sturm Graz Sturm Graz - FC Noroc Nimoreni -:-
25/08/2017 15:45 NSA Sofia NSA Sofia - Sturm Graz Sturm Graz -:-
25/08/2017 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol - FC Noroc Nimoreni -:-
Group 6
22/08/2017 12:00 FC Zürich Frauen FC Zürich Frauen - Olimpija Ljubljana -:-
22/08/2017 16:15 FK Minsk FK Minsk - Birkirkara FC Birkirkara FC -:-
25/08/2017 12:00 FC Zürich Frauen FC Zürich Frauen - Birkirkara FC Birkirkara FC -:-
25/08/2017 16:15 Olimpija Ljubljana - FK Minsk FK Minsk -:-
Group 7
22/08/2017 15:00 UMF Stjarnan UMF Stjarnan - KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík -:-
22/08/2017 19:15 ŽNK Osijek ŽNK Osijek - ŽFK Istatov -:-
25/08/2017 15:00 UMF Stjarnan UMF Stjarnan - ŽFK Istatov -:-
25/08/2017 19:15 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík - ŽNK Osijek ŽNK Osijek -:-
Group 8
22/08/2017 16:00 BIIK Kazygurt BIIK Kazygurt - Sporting CP -:-
22/08/2017 16:00 MTK Hungaria MTK Hungaria - KF Hajvalia KF Hajvalia -:-
25/08/2017 16:00 BIIK Kazygurt BIIK Kazygurt - KF Hajvalia KF Hajvalia -:-
25/08/2017 16:00 Sporting CP - MTK Hungaria MTK Hungaria -:-
Group 9
22/08/2017 16:00 ŽFK Spartak ŽFK Spartak - Maccabi Kiryat Gat -:-
22/08/2017 16:30 Avaldsnes IL Avaldsnes IL - ŽFK Breznica ŽFK Breznica -:-
25/08/2017 10:00 Maccabi Kiryat Gat - Avaldsnes IL Avaldsnes IL -:-
25/08/2017 16:30 ŽFK Spartak ŽFK Spartak - ŽFK Breznica ŽFK Breznica -:-
Group 10
22/08/2017 10:00 PAOK Saloniki PAOK Saloniki - SC Bettembourg -:-
22/08/2017 16:00 SFK 2000 Sarajevo SFK 2000 Sarajevo - FK Vllaznia FK Vllaznia -:-
25/08/2017 10:00 SFK 2000 Sarajevo SFK 2000 Sarajevo - SC Bettembourg -:-
25/08/2017 16:00 FK Vllaznia FK Vllaznia - PAOK Saloniki PAOK Saloniki -:-