Group 1
06/10/2016 Belgium Belgium - Finland Finland -:-
06/10/2016 Kazakhstan Kazakhstan - Russia Russia -:-
08/10/2016 Belgium Belgium - Kazakhstan Kazakhstan -:-
08/10/2016 Finland Finland - Russia Russia -:-
Group 2
06/10/2016 Netherlands Netherlands - San Marino San Marino -:-
06/10/2016 Norway Norway - Romania Romania -:-
08/10/2016 Netherlands Netherlands - Romania Romania -:-
08/10/2016 Norway Norway - San Marino San Marino -:-
Group 3
25/10/2016 Andorra Andorra - Scotland Scotland -:-
25/10/2016 Israel Israel - Liechtenstein Liechtenstein -:-
27/10/2016 Andorra Andorra - Israel Israel -:-
27/10/2016 Liechtenstein Liechtenstein - Scotland Scotland -:-
Group 4
06/10/2016 Albania Albania - Germany Germany -:-
06/10/2016 Gibraltar - Ireland Ireland -:-
08/10/2016 Albania Albania - Ireland Ireland -:-
08/10/2016 Germany Germany - Gibraltar -:-
Group 5
04/10/2016 Lithuania Lithuania - Austria Austria -:-
04/10/2016 Bosnia-Herzegovina Bosnia-Herzegovina - Azerbaijan Azerbaijan -:-
06/10/2016 Lithuania Lithuania - Bosnia-Herzegovina Bosnia-Herzegovina -:-
06/10/2016 Austria Austria - Azerbaijan Azerbaijan -:-
Group 6
10/11/2016 Wales Wales - England England -:-
10/11/2016 Luxembourg Luxembourg - Greece Greece -:-
12/11/2016 Wales Wales - Greece Greece -:-
12/11/2016 Luxembourg Luxembourg - England England -:-
Group 7
10/11/2016 Armenia Armenia - Italy Italy -:-
10/11/2016 Switzerland Switzerland - Hungary Hungary -:-
12/11/2016 Armenia Armenia - Switzerland Switzerland -:-
12/11/2016 Italy Italy - Hungary Hungary -:-
Group 8
10/11/2016 Bulgaria Bulgaria - Denmark Denmark -:-
10/11/2016 Belarus Belarus - Portugal Portugal -:-
12/11/2016 Bulgaria Bulgaria - Portugal Portugal -:-
12/11/2016 Belarus Belarus - Denmark Denmark -:-
Group 9
06/10/2016 Estonia Estonia - France France -:-
06/10/2016 Slovenia Slovenia - Czech Republic Czech Republic -:-
08/10/2016 Estonia Estonia - Czech Republic Czech Republic -:-
08/10/2016 France France - Slovenia Slovenia -:-
Group 10
09/11/2016 Serbia Serbia - Malta Malta -:-
09/11/2016 Moldova Moldova - Sweden Sweden -:-
11/11/2016 Serbia Serbia - Moldova Moldova -:-
11/11/2016 Malta Malta - Sweden Sweden -:-
Group 11
06/10/2016 Poland Poland - Slovakia Slovakia -:-
06/10/2016 Macedonia Macedonia - Northern Ireland Northern Ireland -:-
08/10/2016 Poland Poland - Macedonia Macedonia -:-
08/10/2016 Northern Ireland Northern Ireland - Slovakia Slovakia -:-
Group 12
11/11/2016 Montenegro Montenegro - Cyprus Cyprus -:-
11/11/2016 Faroe Islands Faroe Islands - Croatia Croatia -:-
13/11/2016 Montenegro Montenegro - Faroe Islands Faroe Islands -:-
13/11/2016 Croatia Croatia - Cyprus Cyprus -:-
Group 13
06/10/2016 Ukraine Ukraine - Latvia Latvia -:-
06/10/2016 Iceland Iceland - Turkey Turkey -:-
08/10/2016 Ukraine Ukraine - Iceland Iceland -:-
08/10/2016 Latvia Latvia - Turkey Turkey -:-