1st(1st leg) | FK Rabotnički | - | FK Budućnost Podgorica | 1:1 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | FK Budućnost Podgorica | - | FK Rabotnički | 1:0 (1:0) | ||
1st(1st leg): 28/06/2016 17:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 18:00 | Winner: FK Budućnost Podgorica | ||||
1st(1st leg) | FK Partizani | - | Slovan Bratislava | 0:0 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | Slovan Bratislava | - | FK Partizani | dnp | ||
1st(1st leg): 28/06/2016 17:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 | |||||
1st(1st leg) | FK Kapaz | - | Dacia Chişinău | 0:0 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | Dacia Chişinău | - | FK Kapaz | 0:1 (0:0) | ||
1st(1st leg): 28/06/2016 17:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 16:00 | Winner: FK Kapaz | ||||
1st(1st leg) | St Patrick's Athletic | - | Jeunesse Esch | 1:0 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | Jeunesse Esch | - | St Patrick's Athletic | 2:1 (1:0) | ||
1st(1st leg): 28/06/2016 19:45 | 2nd (2nd leg): 05/07/2016 17:45 | Winner: St Patrick's Athletic | ||||
1st(1st leg) | Dila Gori | - | Shirak FC | 1:0 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | Shirak FC | - | Dila Gori | 4:1 (0:0, 1:0, 1:0) pso | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 15:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 14:00 | Winner: Shirak FC | ||||
1st(1st leg) | FK Aktobe | - | MTK Budapest | 1:1 (1:1) | ||
2nd (2nd leg) | MTK Budapest | - | FK Aktobe | 2:0 (1:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 15:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 17:00 | Winner: MTK Budapest | ||||
1st(1st leg) | UE Santa Coloma | - | Lokomotiva Zagreb | 1:3 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | Lokomotiva Zagreb | - | UE Santa Coloma | 4:1 (2:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 16:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 17:00 | Winner: Lokomotiva Zagreb | ||||
1st(1st leg) | FK Ventspils | - | Víkingur | 2:0 (2:0) | ||
2nd (2nd leg) | Víkingur | - | FK Ventspils | 0:2 (0:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 16:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 19:00 | Winner: FK Ventspils | ||||
1st(1st leg) | FC Admira Wacker | - | Spartak Myjava | 1:1 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | Spartak Myjava | - | FC Admira Wacker | 2:3 (1:2) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 16:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 16:00 | Winner: FC Admira Wacker | ||||
1st(1st leg) | FK Bokelj | - | Vojvodina | 1:1 (1:1) | ||
2nd (2nd leg) | Vojvodina | - | FK Bokelj | 5:0 (2:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 16:30 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 19:00 | Winner: Vojvodina | ||||
1st(1st leg) | FC Levadia | - | HB Tórshavn | 1:1 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | HB Tórshavn | - | FC Levadia | 0:2 (0:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 17:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 18:00 | Winner: FC Levadia | ||||
1st(1st leg) | Videoton FC | - | FC Zaria | 3:0 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | FC Zaria | - | Videoton FC | 2:0 (2:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 17:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 18:00 | Winner: Videoton FC | ||||
1st(1st leg) | FK Atlantas | - | HJK Helsinki | 0:2 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | HJK Helsinki | - | FK Atlantas | 1:1 (1:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 17:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 17:00 | Winner: HJK Helsinki | ||||
1st(1st leg) | Sloboda Tuzla | - | Beitar Jerusalem | 0:0 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | Beitar Jerusalem | - | Sloboda Tuzla | 1:0 (0:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 17:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 17:45 | Winner: Beitar Jerusalem | ||||
1st(1st leg) | FK Trakai | - | JK Nõmme Kalju | 2:1 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | JK Nõmme Kalju | - | FK Trakai | 4:1 (0:1) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 17:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 17:00 | Winner: JK Nõmme Kalju | ||||
1st(1st leg) | Balzan FC | - | Neftçi PFK | 0:2 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | Neftçi PFK | - | Balzan FC | 1:2 (1:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 17:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 17:00 | Winner: Neftçi PFK | ||||
1st(1st leg) | Dinamo Minsk | - | FK Spartaks | 2:1 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | FK Spartaks | - | Dinamo Minsk | 0:2 (0:1) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 17:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 17:00 | Winner: Dinamo Minsk | ||||
1st(1st leg) | FC Banants | - | Omonia Nikosia | 0:1 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | Omonia Nikosia | - | FC Banants | 4:1 (0:0, 0:1) aet | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 17:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 17:30 | Winner: Omonia Nikosia | ||||
1st(1st leg) | IFK Göteborg | - | Llandudno FC | 5:0 (3:0) | ||
2nd (2nd leg) | Llandudno FC | - | IFK Göteborg | 1:2 (0:1) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 17:30 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 19:00 | Winner: IFK Göteborg | ||||
1st(1st leg) | AIK Solna | - | Bala Town | 2:0 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | Bala Town | - | AIK Solna | 0:2 (0:2) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 17:30 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 18:30 | Winner: AIK Solna | ||||
1st(1st leg) | Europa FC | - | Pyunik FC | 2:0 (2:0) | ||
2nd (2nd leg) | Pyunik FC | - | Europa FC | 2:1 (1:1) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 17:30 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 16:00 | Winner: Europa FC | ||||
1st(1st leg) | Slavia Sofia | - | Zagłębie Lubin | 1:0 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | Zagłębie Lubin | - | Slavia Sofia | 3:0 (1:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 17:30 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 17:00 | Winner: Zagłębie Lubin | ||||
1st(1st leg) | FC Midtjylland | - | FK Sūduva | 1:0 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | FK Sūduva | - | FC Midtjylland | 0:1 (0:1) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 18:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 18:00 | Winner: FC Midtjylland | ||||
1st(1st leg) | FC Zimbru | - | Chikhura Sachkhere | 0:1 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | Chikhura Sachkhere | - | FC Zimbru | 2:3 (1:1) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 18:00 | 2nd (2nd leg): 05/07/2016 17:00 | Winner: FC Zimbru | ||||
1st(1st leg) | AEK Larnaca | - | SS Folgore/Falciano | 3:0 (3:0) | ||
2nd (2nd leg) | SS Folgore/Falciano | - | AEK Larnaca | 1:3 (1:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 18:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 19:30 | Winner: AEK Larnaca | ||||
1st(1st leg) | FK Kukësi | - | FK Rudar Pljevlja | 1:1 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | FK Rudar Pljevlja | - | FK Kukësi | 0:1 (0:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 18:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 16:30 | Winner: FK Kukësi | ||||
1st(1st leg) | FC Vaduz | - | Sileks Kratovo | 3:1 (2:0) | ||
2nd (2nd leg) | Sileks Kratovo | - | FC Vaduz | 1:2 (1:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 18:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 19:00 | Winner: FC Vaduz | ||||
1st(1st leg) | FC Differdange 03 | - | Cliftonville FC | 1:1 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | Cliftonville FC | - | FC Differdange 03 | 2:0 (1:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 18:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 19:45 | Winner: Cliftonville FC | ||||
1st(1st leg) | Odds BK | - | IFK Mariehamn | 2:0 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | IFK Mariehamn | - | Odds BK | 1:1 (1:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 18:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 17:00 | Winner: Odds BK | ||||
1st(1st leg) | Široki Brijeg | - | Birkirkara FC | 1:1 (1:1) | ||
2nd (2nd leg) | Birkirkara FC | - | Široki Brijeg | 2:0 (1:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 18:00 | 2nd (2nd leg): 05/07/2016 16:45 | Winner: Birkirkara FC | ||||
1st(1st leg) | Gabala FK | - | FC Samtredia | 5:1 (3:0) | ||
2nd (2nd leg) | FC Samtredia | - | Gabala FK | 2:1 (1:1) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 18:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 16:00 | Winner: Gabala FK | ||||
1st(1st leg) | Maccabi Tel Aviv | - | ND Gorica | 3:0 (2:0) | ||
2nd (2nd leg) | ND Gorica | - | Maccabi Tel Aviv | 0:1 (0:1) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 18:15 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 17:30 | Winner: Maccabi Tel Aviv | ||||
1st(1st leg) | PFC Beroe | - | Radnik Bijeljina | 0:0 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | Radnik Bijeljina | - | PFC Beroe | 0:2 (0:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 18:30 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 17:00 | Winner: PFC Beroe | ||||
1st(1st leg) | NK Domžale | - | FC Lusitanos | 3:1 (3:1) | ||
2nd (2nd leg) | FC Lusitanos | - | NK Domžale | 1:2 (1:2) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 19:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 19:30 | Winner: NK Domžale | ||||
1st(1st leg) | NSÍ Runavík | - | Shakhter Soligorsk | 0:2 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | Shakhter Soligorsk | - | NSÍ Runavík | 5:0 (2:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 19:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 19:00 | Winner: Shakhter Soligorsk | ||||
1st(1st leg) | KF Teuta Durrës | - | FK Kairat | 0:1 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | FK Kairat | - | KF Teuta Durrës | 5:0 (2:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 19:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 15:45 | Winner: FK Kairat | ||||
1st(1st leg) | Connah's Quay Nomads | - | Stabæk IF | 0:0 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | Stabæk IF | - | Connah's Quay Nomads | 0:1 (0:1) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 19:15 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 18:00 | Winner: Connah's Quay Nomads | ||||
1st(1st leg) | Spartak Trnava | - | Hibernians FC | 3:0 (2:0) | ||
2nd (2nd leg) | Hibernians FC | - | Spartak Trnava | 0:3 (0:1) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 19:15 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 19:00 | Winner: Spartak Trnava | ||||
1st(1st leg) | SP La Fiorita | - | Debreceni VSC | 0:5 (0:2) | ||
2nd (2nd leg) | Debreceni VSC | - | SP La Fiorita | 2:0 (1:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 19:30 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 17:00 | Winner: Debreceni VSC | ||||
1st(1st leg) | FK Čukarički | - | FK Ordabasy | 3:0 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | FK Ordabasy | - | FK Čukarički | 3:3 (1:3) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 19:30 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 13:00 | Winner: FK Čukarički | ||||
1st(1st leg) | Aberdeen FC | - | CS FOLA Esch | 3:1 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | CS FOLA Esch | - | Aberdeen FC | 1:0 (1:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 19:45 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 17:30 | Winner: Aberdeen FC | ||||
1st(1st leg) | Linfield FC | - | Cork City | 0:1 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | Cork City | - | Linfield FC | 1:1 (0:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 19:45 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 19:45 | Winner: Cork City | ||||
1st(1st leg) | Shamrock Rovers | - | Rovaniemi PS | 0:2 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | Rovaniemi PS | - | Shamrock Rovers | 1:1 (1:1) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 20:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 17:00 | Winner: Rovaniemi PS | ||||
1st(1st leg) | Heart of Midlothian | - | FC Infonet | 2:1 (2:1) | ||
2nd (2nd leg) | FC Infonet | - | Heart of Midlothian | 2:4 (0:3) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 20:00 | 2nd (2nd leg): 06/07/2016 16:45 | Winner: Heart of Midlothian | ||||
1st(1st leg) | KF Shkëndija 79 | - | KS Cracovia | 2:0 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | KS Cracovia | - | KF Shkëndija 79 | 1:2 (0:1) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 20:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 19:00 | Winner: KF Shkëndija 79 | ||||
1st(1st leg) | Breiðablik | - | FK Jelgava | 2:3 (1:3) | ||
2nd (2nd leg) | FK Jelgava | - | Breiðablik | 2:2 (1:2) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 20:15 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 16:30 | Winner: FK Jelgava | ||||
1st(1st leg) | KR Reykjavík | - | Glenavon FC | 2:1 (1:1) | ||
2nd (2nd leg) | Glenavon FC | - | KR Reykjavík | 0:6 (0:2) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 20:15 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 19:45 | Winner: KR Reykjavík | ||||
1st(1st leg) | Valur Reykjavík | - | Brøndby IF | 1:4 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | Brøndby IF | - | Valur Reykjavík | 6:0 (3:0) | ||
1st(1st leg): 30/06/2016 22:00 | 2nd (2nd leg): 07/07/2016 17:30 | Winner: Brøndby IF | ||||