Group A
14/09/2017 18:00 Villarreal CF - FK Astana 3:1 (1:0)
18:00 Slavia Praha - Maccabi Tel Aviv 1:0 (1:0)
28/09/2017 16:00 FK Astana - Slavia Praha 1:1 (1:1)
20:05 Maccabi Tel Aviv - Villarreal CF 0:0 (0:0)
19/10/2017 16:00 FK Astana - Maccabi Tel Aviv -:-
20:05 Villarreal CF - Slavia Praha -:-
02/11/2017 18:00 Maccabi Tel Aviv - FK Astana -:-
18:00 Slavia Praha - Villarreal CF -:-
23/11/2017 20:05 FK Astana - Villarreal CF -:-
20:05 Maccabi Tel Aviv - Slavia Praha -:-
07/12/2017 18:00 Slavia Praha - FK Astana -:-
18:00 Villarreal CF - Maccabi Tel Aviv -:-
Group B
14/09/2017 18:00 BSC Young Boys - Partizan 1:1 (1:1)
18:00 Dinamo Kiev - KF Skënderbeu 3:1 (0:1)
28/09/2017 20:05 KF Skënderbeu - BSC Young Boys 1:1 (0:0)
20:05 Partizan - Dinamo Kiev 2:3 (2:0)
19/10/2017 20:05 Dinamo Kiev - BSC Young Boys -:-
20:05 KF Skënderbeu - Partizan -:-
02/11/2017 18:00 BSC Young Boys - Dinamo Kiev -:-
18:00 Partizan - KF Skënderbeu -:-
23/11/2017 20:05 Partizan - BSC Young Boys -:-
20:05 KF Skënderbeu - Dinamo Kiev -:-
07/12/2017 18:00 BSC Young Boys - KF Skënderbeu -:-
18:00 Dinamo Kiev - Partizan -:-
Group C
14/09/2017 18:00 1899 Hoffenheim - Sporting Braga 1:2 (1:1)
18:00 İstanbul Başakşehir F.K. - PFC Ludogorets Razgrad 0:0 (0:0)
28/09/2017 20:05 PFC Ludogorets Razgrad - 1899 Hoffenheim 2:1 (0:1)
20:05 Sporting Braga - İstanbul Başakşehir F.K. 2:1 (1:1)
19/10/2017 20:05 1899 Hoffenheim - İstanbul Başakşehir F.K. -:-
20:05 Sporting Braga - PFC Ludogorets Razgrad -:-
02/11/2017 18:00 İstanbul Başakşehir F.K. - 1899 Hoffenheim -:-
18:00 PFC Ludogorets Razgrad - Sporting Braga -:-
23/11/2017 20:05 Sporting Braga - 1899 Hoffenheim -:-
20:05 PFC Ludogorets Razgrad - İstanbul Başakşehir F.K. -:-
07/12/2017 18:00 1899 Hoffenheim - PFC Ludogorets Razgrad -:-
18:00 İstanbul Başakşehir F.K. - Sporting Braga -:-
Group D
14/09/2017 18:00 Austria Wien - AC Milan 1:5 (0:3)
18:00 HNK Rijeka - AEK Athen 1:2 (1:1)
28/09/2017 20:05 AC Milan - HNK Rijeka 3:2 (1:0)
20:05 AEK Athen - Austria Wien 2:2 (1:1)
19/10/2017 20:05 AC Milan - AEK Athen -:-
20:05 Austria Wien - HNK Rijeka -:-
02/11/2017 18:00 AEK Athen - AC Milan -:-
18:00 HNK Rijeka - Austria Wien -:-
23/11/2017 20:05 AC Milan - Austria Wien -:-
20:05 AEK Athen - HNK Rijeka -:-
07/12/2017 18:00 HNK Rijeka - AC Milan -:-
18:00 Austria Wien - AEK Athen -:-
Group E
14/09/2017 18:00 Apollon Limassol - Olympique Lyon 1:1 (0:0)
18:00 Atalanta - Everton FC 3:0 (3:0)
28/09/2017 20:05 Everton FC - Apollon Limassol 2:2 (1:1)
20:05 Olympique Lyon - Atalanta 1:1 (1:0)
19/10/2017 20:05 Atalanta - Apollon Limassol -:-
20:05 Everton FC - Olympique Lyon -:-
02/11/2017 18:00 Apollon Limassol - Atalanta -:-
18:00 Olympique Lyon - Everton FC -:-
23/11/2017 20:05 Olympique Lyon - Apollon Limassol -:-
20:05 Everton FC - Atalanta -:-
07/12/2017 18:00 Apollon Limassol - Everton FC -:-
18:00 Atalanta - Olympique Lyon -:-
Group F
14/09/2017 18:00 FC FASTAV Zlín - FC Sheriff 0:0 (0:0)
18:00 FC København - Lokomotiv Moskva 0:0 (0:0)
28/09/2017 20:05 Lokomotiv Moskva - FC FASTAV Zlín 3:0 (3:0)
20:05 FC Sheriff - FC København 0:0 (0:0)
19/10/2017 20:05 FC FASTAV Zlín - FC København -:-
20:05 FC Sheriff - Lokomotiv Moskva -:-
02/11/2017 18:00 FC København - FC FASTAV Zlín -:-
18:00 Lokomotiv Moskva - FC Sheriff -:-
23/11/2017 20:05 FC Sheriff - FC FASTAV Zlín -:-
20:05 Lokomotiv Moskva - FC København -:-
07/12/2017 18:00 FC FASTAV Zlín - Lokomotiv Moskva -:-
18:00 FC København - FC Sheriff -:-
Group G
14/09/2017 20:05 Hapoel Be'er Sheva - FC Lugano 2:1 (1:0)
20:05 Steaua Bucureşti - Viktoria Plzeň 3:0 (2:0)
28/09/2017 18:00 FC Lugano - Steaua Bucureşti 1:2 (1:0)
18:00 Viktoria Plzeň - Hapoel Be'er Sheva 3:1 (1:0)
19/10/2017 18:00 FC Lugano - Viktoria Plzeň -:-
18:00 Hapoel Be'er Sheva - Steaua Bucureşti -:-
02/11/2017 20:05 Viktoria Plzeň - FC Lugano -:-
20:05 Steaua Bucureşti - Hapoel Be'er Sheva -:-
23/11/2017 18:00 FC Lugano - Hapoel Be'er Sheva -:-
18:00 Viktoria Plzeň - Steaua Bucureşti -:-
07/12/2017 20:05 Steaua Bucureşti - FC Lugano -:-
20:05 Hapoel Be'er Sheva - Viktoria Plzeň -:-
Group H
14/09/2017 20:05 Crvena Zvezda - BATE Borisov 1:1 (0:0)
21:05 Arsenal FC - 1. FC Köln 3:1 (0:1)
28/09/2017 18:00 1. FC Köln - Crvena Zvezda 0:1 (0:1)
18:00 BATE Borisov - Arsenal FC 2:4 (1:3)
19/10/2017 18:00 BATE Borisov - 1. FC Köln -:-
18:00 Crvena Zvezda - Arsenal FC -:-
02/11/2017 20:05 1. FC Köln - BATE Borisov -:-
20:05 Arsenal FC - Crvena Zvezda -:-
23/11/2017 18:00 1. FC Köln - Arsenal FC -:-
18:00 BATE Borisov - Crvena Zvezda -:-
07/12/2017 20:05 Crvena Zvezda - 1. FC Köln -:-
20:05 Arsenal FC - BATE Borisov -:-
Group I
14/09/2017 20:05 Olympique Marseille - Atiker Konyaspor 1:0 (0:0)
20:05 Vitória Guimarães - RB Salzburg 1:1 (1:1)
28/09/2017 18:00 Atiker Konyaspor - Vitória Guimarães 2:1 (1:0)
18:00 RB Salzburg - Olympique Marseille 1:0 (0:0)
19/10/2017 18:00 Atiker Konyaspor - RB Salzburg -:-
18:00 Olympique Marseille - Vitória Guimarães -:-
02/11/2017 20:05 RB Salzburg - Atiker Konyaspor -:-
20:05 Vitória Guimarães - Olympique Marseille -:-
23/11/2017 18:00 Atiker Konyaspor - Olympique Marseille -:-
18:00 RB Salzburg - Vitória Guimarães -:-
07/12/2017 20:05 Vitória Guimarães - Atiker Konyaspor -:-
20:05 Olympique Marseille - RB Salzburg -:-
Group J
14/09/2017 20:05 Hertha BSC - Athletic Bilbao 0:0 (0:0)
20:05 Zorya Lugansk - Östersunds FK 0:2 (0:0)
28/09/2017 18:00 Athletic Bilbao - Zorya Lugansk 0:1 (0:1)
18:00 Östersunds FK - Hertha BSC 1:0 (1:0)
19/10/2017 18:00 Östersunds FK - Athletic Bilbao -:-
18:00 Zorya Lugansk - Hertha BSC -:-
02/11/2017 20:05 Athletic Bilbao - Östersunds FK -:-
20:05 Hertha BSC - Zorya Lugansk -:-
23/11/2017 18:00 Athletic Bilbao - Hertha BSC -:-
18:00 Östersunds FK - Zorya Lugansk -:-
07/12/2017 20:05 Zorya Lugansk - Athletic Bilbao -:-
20:05 Hertha BSC - Östersunds FK -:-
Group K
14/09/2017 20:05 Vitesse - Lazio Roma 2:3 (1:0)
20:05 SV Zulte Waregem - OGC Nice 1:5 (0:3)
28/09/2017 18:00 Lazio Roma - SV Zulte Waregem 2:0 (1:0)
18:00 OGC Nice - Vitesse 3:0 (2:0)
19/10/2017 18:00 OGC Nice - Lazio Roma -:-
18:00 SV Zulte Waregem - Vitesse -:-
02/11/2017 20:05 Lazio Roma - OGC Nice -:-
20:05 Vitesse - SV Zulte Waregem -:-
23/11/2017 18:00 Lazio Roma - Vitesse -:-
18:00 OGC Nice - SV Zulte Waregem -:-
07/12/2017 20:05 SV Zulte Waregem - Lazio Roma -:-
20:05 Vitesse - OGC Nice -:-
Group L
14/09/2017 20:05 Real Sociedad - Rosenborg BK 4:0 (3:0)
20:05 Vardar Skopje - Zenit St. Petersburg 0:5 (0:3)
28/09/2017 18:00 Zenit St. Petersburg - Real Sociedad 3:1 (2:1)
18:00 Rosenborg BK - Vardar Skopje 3:1 (1:0)
19/10/2017 18:00 Vardar Skopje - Real Sociedad -:-
18:00 Zenit St. Petersburg - Rosenborg BK -:-
02/11/2017 20:05 Real Sociedad - Vardar Skopje -:-
20:05 Rosenborg BK - Zenit St. Petersburg -:-
23/11/2017 18:00 Rosenborg BK - Real Sociedad -:-
18:00 Zenit St. Petersburg - Vardar Skopje -:-
07/12/2017 20:05 Real Sociedad - Zenit St. Petersburg -:-
20:05 Vardar Skopje - Rosenborg BK -:-
Round of 32
15/02/2018 N.N. - N.N. -:-
22/02/2018 N.N. - N.N. -:-
Round of 16
08/03/2018 N.N. - N.N. -:-
15/03/2018 N.N. - N.N. -:-
Quarter-finals
05/04/2018 N.N. - N.N. -:-
12/04/2018 N.N. - N.N. -:-
Semi-finals
26/04/2018 N.N. - N.N. -:-
03/05/2018 N.N. - N.N. -:-
Final
16/05/2018 N.N. - N.N. -:-