1st(1st leg)
|
Gżira United
|
- |
Atlétic Escaldes
|
1:1 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Atlétic Escaldes
|
- |
Gżira United
|
0:1 (0:0, 0:0) aet
|
|
|
1st(1st leg): 05/07/2022 18:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 18:00 |
Winner: Gżira United |
|
1st(1st leg)
|
St. Joseph's FC
|
- |
Larne FC
|
0:0 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Larne FC
|
- |
St. Joseph's FC
|
0:1 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 05/07/2022 18:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 19:45 |
Winner: St. Joseph's FC |
|
1st(1st leg)
|
Inter Turku
|
- |
Drita Gjilan
|
1:0 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Drita Gjilan
|
- |
Inter Turku
|
3:0 (1:0)
|
|
|
1st(1st leg): 06/07/2022 16:00 |
|
2nd (2nd leg): 12/07/2022 19:00 |
Winner: Drita Gjilan |
|
1st(1st leg)
|
Víkingur
|
- |
Europa FC
|
1:0 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Europa FC
|
- |
Víkingur
|
1:2 (0:2)
|
|
|
1st(1st leg): 06/07/2022 19:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 16:00 |
Winner: Víkingur |
|
1st(1st leg)
|
FC Alashkert
|
- |
Hamrun Spartans
|
1:0 (1:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Hamrun Spartans
|
- |
FC Alashkert
|
4:1 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 16:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 19:00 |
Winner: Hamrun Spartans |
|
1st(1st leg)
|
UE Santa Coloma
|
- |
Breiðablik
|
0:1 (0:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Breiðablik
|
- |
UE Santa Coloma
|
4:1 (1:1)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 16:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 20:15 |
Winner: Breiðablik |
|
1st(1st leg)
|
Pogoń Szczecin
|
- |
KR Reykjavík
|
4:1 (3:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
KR Reykjavík
|
- |
Pogoń Szczecin
|
1:0 (1:0)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 17:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 19:15 |
Winner: Pogoń Szczecin |
|
1st(1st leg)
|
Borac Banja Luka
|
- |
B36 Tórshavn
|
2:0 (1:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
B36 Tórshavn
|
- |
Borac Banja Luka
|
4:3 (1:0, 3:1, 3:1) pso
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 17:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 18:00 |
Winner: B36 Tórshavn |
|
1st(1st leg)
|
FC Saburtalo
|
- |
FK Partizani
|
0:1 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
FK Partizani
|
- |
FC Saburtalo
|
4:5 (0:0, 0:1, 0:1) pso
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 17:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 19:00 |
Winner: FC Saburtalo |
|
1st(1st leg)
|
FCB Magpies
|
- |
Crusaders FC
|
2:1 (1:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Crusaders FC
|
- |
FCB Magpies
|
3:1 (1:1)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 17:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 20:00 |
Winner: Crusaders FC |
|
1st(1st leg)
|
Kuopion PS
|
- |
Dila Gori
|
2:0 (1:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Dila Gori
|
- |
Kuopion PS
|
0:0 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 17:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 18:00 |
Winner: Kuopion PS |
|
1st(1st leg)
|
FC Flora
|
- |
SJK Seinäjoki
|
1:0 (1:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
SJK Seinäjoki
|
- |
FC Flora
|
4:2 (0:1, 3:2) aet
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 17:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 17:00 |
Winner: SJK Seinäjoki |
|
1st(1st leg)
|
FK Panevėžys
|
- |
FC Milsami
|
0:0 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
FC Milsami
|
- |
FK Panevėžys
|
2:0 (1:0)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 17:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 17:00 |
Winner: FC Milsami |
|
1st(1st leg)
|
MFK Ružomberok
|
- |
Kauno Žalgiris
|
2:0 (1:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Kauno Žalgiris
|
- |
MFK Ružomberok
|
0:0 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 17:30 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 17:00 |
Winner: MFK Ružomberok |
|
1st(1st leg)
|
FC Sfîntul Gheorghe
|
- |
NŠ Mura
|
1:2 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
NŠ Mura
|
- |
FC Sfîntul Gheorghe
|
2:1 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 18:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 19:00 |
Winner: NŠ Mura |
|
1st(1st leg)
|
Dinamo Tbilisi
|
- |
Paide Linnameeskond
|
2:3 (1:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Paide Linnameeskond
|
- |
Dinamo Tbilisi
|
6:5 (0:0, 0:1, 1:2) pso
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 18:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 17:00 |
Winner: Paide Linnameeskond |
|
1st(1st leg)
|
Olimpija Ljubljana
|
- |
FC Differdange 03
|
1:1 (0:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
FC Differdange 03
|
- |
Olimpija Ljubljana
|
1:2 (1:0, 1:1) aet
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 18:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 18:30 |
Winner: Olimpija Ljubljana |
|
1st(1st leg)
|
Floriana FC
|
- |
CS Petrocub
|
0:0 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
CS Petrocub
|
- |
Floriana FC
|
1:0 (1:0)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 18:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 18:00 |
Winner: CS Petrocub |
|
1st(1st leg)
|
KF Laçi
|
- |
FK Iskra Danilovgrad
|
0:0 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
FK Iskra Danilovgrad
|
- |
KF Laçi
|
0:1 (0:1)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 19:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 20:00 |
Winner: KF Laçi |
|
1st(1st leg)
|
Dinamo Minsk
|
- |
FK Dečić Tuzi
|
1:1 (1:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
FK Dečić Tuzi
|
- |
Dinamo Minsk
|
1:2 (0:1)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 19:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 19:45 |
Winner: Dinamo Minsk |
|
1st(1st leg)
|
KF Gjilani
|
- |
FK Liepāja
|
1:0 (1:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
FK Liepāja
|
- |
KF Gjilani
|
3:1 (0:0)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 19:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 15:00 |
Winner: FK Liepāja |
|
1st(1st leg)
|
HB Tórshavn
|
- |
Newtown AFC
|
1:0 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Newtown AFC
|
- |
HB Tórshavn
|
4:2 (2:0, 2:1, 2:1) pso
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 19:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 18:15 |
Winner: Newtown AFC |
|
1st(1st leg)
|
Bala Town
|
- |
Sligo Rovers
|
1:2 (1:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Sligo Rovers
|
- |
Bala Town
|
4:3 (0:1, 0:1, 0:1) pso
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 19:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 19:00 |
Winner: Sligo Rovers |
|
1st(1st leg)
|
KF Shkëndija 79
|
- |
FC Ararat
|
2:0 (2:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
FC Ararat
|
- |
KF Shkëndija 79
|
2:2 (0:2)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 19:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 16:00 |
Winner: KF Shkëndija 79 |
|
1st(1st leg)
|
CS FOLA Esch
|
- |
SP Tre Fiori
|
0:1 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
SP Tre Fiori
|
- |
CS FOLA Esch
|
3:1 (2:1)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 19:00 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 19:45 |
Winner: SP Tre Fiori |
|
1st(1st leg)
|
Lechia Gdańsk
|
- |
Akademija Pandev
|
4:1 (3:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Akademija Pandev
|
- |
Lechia Gdańsk
|
1:2 (0:1)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 19:15 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 16:00 |
Winner: Lechia Gdańsk |
|
1st(1st leg)
|
FK Budućnost Podgorica
|
- |
KF Llapi
|
2:0 (2:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
KF Llapi
|
- |
FK Budućnost Podgorica
|
2:2 (1:1)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 19:30 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 19:00 |
Winner: FK Budućnost Podgorica |
|
1st(1st leg)
|
FC DAC 1904
|
- |
Cliftonville FC
|
2:1 (1:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Cliftonville FC
|
- |
FC DAC 1904
|
0:3 (0:1)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 19:30 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 20:00 |
Winner: FC DAC 1904 |
|
1st(1st leg)
|
SP Tre Penne
|
- |
FK Tuzla City
|
0:2 (0:0)
|
|
2nd (2nd leg)
|
FK Tuzla City
|
- |
SP Tre Penne
|
6:0 (1:0)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 19:45 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 17:00 |
Winner: FK Tuzla City |
|
1st(1st leg)
|
Derry City
|
- |
Riga FC
|
0:2 (0:1)
|
|
2nd (2nd leg)
|
Riga FC
|
- |
Derry City
|
2:0 (1:0)
|
|
|
1st(1st leg): 07/07/2022 19:45 |
|
2nd (2nd leg): 14/07/2022 18:00 |
Winner: Riga FC |
|