Period Manager Country born
05/03/2019 - 15/05/2019 Kaïs Zouaghi Tunisia 19/12/1977
10/11/2018 - 20/02/2019 Kaïs Zouaghi Tunisia 19/12/1977
10/09/2018 - 09/11/2018 Lotfi Sellimi Tunisia 08/07/1968
08/07/2018 - 09/09/2018 Hatem Missaoui Tunisia
09/04/2018 - 30/06/2018 Skander Kasri Tunisia
02/12/2017 - 08/04/2018 Morsi Mahmoud Tunisia
15/07/2017 - 01/12/2017 Montasser Louhichi Tunisia 04/02/1974
01/07/2016 - 30/06/2017 Skander Kasri Tunisia
01/07/2014 - 30/06/2015 Hedi Mokrani Tunisia
28/02/2012 - 16/05/2012 Sofiène Hidoussi Tunisia 23/07/1970
28/09/2011 - 26/02/2012 Christian Zermatten Switzerland 21/06/1966
13/09/2010 - 30/06/2011 Moncef Ghrairi Tunisia
18/06/2005 - 30/06/2006 Tarek Thabet Tunisia 16/08/1971