Period Manager Country born
15/11/2018 - 06/04/2019 Ernest Gjoka Albania 25/01/1970
01/07/2018 - 30/06/2019 Pietro Vierchowod Italy 06/04/1959
01/03/2017 - 30/06/2018 Ramadan Ndreu Albania 30/03/1966
01/07/2011 - 10/01/2012 Ernest Gjoka Albania 25/01/1970
02/12/2010 - 09/06/2011 Skerdi Bejzade Albania 30/11/1974
01/07/2009 - 30/06/2010 Petrit Haxhia Albania
01/07/2009 - 30/06/2011 Perlat Musta Albania 15/10/1958
01/11/2008 - 10/12/2009 Përparim Daiu Albania 21/04/1970