2. Round
12/08/2014 15:00 FK CSM Tisovec - Partizán Bardejov 0:5
15:30 TJ Tatran Bytčica - Dukla Banská Bystrica 0:6
15:30 FO Kinex Bytča - MFK Dolný Kubín 3:0 pso
15:30 ŠK Futura Humenné - Lokomotíva Zvolen 0:3
15:30 Slovan Šimonovany - Zlaté Moravce 0:3
16:00 Karpaty Limbach - MFK Skalica 1:2
16:00 FK Stupava - ŠK SFM Senec 0:4
16:00 TJ Rovinka - AFC Nové Mesto 5:4 pso
16:00 Slovan Poproč - FK Slavoj Trebišov 1:0
16:30 Lamač Bratislava - Slovan Duslo Šaľa 0:6
18:00 OFC Gabčíkovo - FK Senica 1:4
13/08/2014 15:00 ŠK Strážske - FK AS Trenčín 0:4
15:30 FK Slovenské Ďarmoty - MŠK Fomat Martin 0:2
15:30 MFK Spartak Hriňová - MFK Nová Baňa 1:3
15:30 Liptovská Štiavnica - FK Rakytovce 85 1:3
15:30 MFK Detva - Teplička nad Váhom 0:4
15:30 FK 34 Brusno-Ondrej - Spartak Trnava 1:2
15:30 Závažná Poruba - FK Čadca 1:3
15:30 Jednota Málinec - Oravské Veselé 2:4
15:30 Kysucké Nové Mesto - ŠK Tvrdošín 1:5
15:30 Máj Černová - TJ Stráža 3:2 pso
15:30 MŠK Námestovo - MFK Košice 0:4
15:30 MFK Žarnovica - Tatran Krásno 2:1
15:30 ŠK Kremnička - MFK Ružomberok 1:0
15:30 Pokrok Krompachy - FK Poprad 3:5 pso
15:30 Lokomotíva Michalany - Tatran Prešov 2:10
15:30 Spartak Medzev - FK Spišská Nová Ves 2:1
15:30 Družstevník Horeš - Tatran Liptovský Mikuláš 1:5
15:30 FK Čaňa - Lokomotiva Košice 1:3
15:30 OFK-SIM Raslavice - Spišské Vlachy 0:1
15:30 Vyšné Opátske - FO ŽP Šport Podbrezová 0:1
15:30 SP MFK Rožňava - FTC Fiľakovo 3:1
15:30 LAFC Lučenec - ŠKM Liptovský Hrádok 2:0
15:30 Tatran Zámutov - Kráľovský Chlmec 5:0
15:30 Chocholná-Velčice - FK Slovan Nemšová 0:6
15:30 MFK Nová Dubnica - FK Kolárovo 5:1
15:30 Eldus Mocenok - Lednické Rovne 5:4 pso
15:30 Čermáňsky FK Nitra - FK Nové Zámky 1:6
15:30 Veľké Ludince - Spartak Vráble 3:0
15:30 TJ Slavoj Boleráz - FK Pohronie 0:4
15:30 MFK Topvar Topoľčany - Thermál Veľký Meder 2:0
15:30 KFC Kalná nad Hronom - TJ Slovan Čeľadice 5:3 pso
15:30 OK Častkovce - OTJ Palárikovo 3:1
16:00 ŠK Šenkvice - FK Rača 1:3
16:00 ŠFK Prenaks Jablonec - OFK Dunajská Lužná 0:3
16:00 ŠK Danubia Bratislava - ŠK Lozorno 1:4
16:00 SK Svätý Jur - FC Rohožník 1:2
16:00 PŠC Pezinok - MFK Dubnica 1:3
16:00 ŠK Vrakuňa Bratislava - Spartak Myjava 2:9
16:00 OŠK Slovenský Grob - Inter Bratislava 0:1
16:00 Lokomotíva DNV - Slovan Most 1:3
16:00 ŠK Báhoň - ŠK Bernolákovo 2:0
16:00 MŠK Kráľová pri Senci - MŠK Žilina 0:1
16:00 FC Baník Horná Nitra - ŠK Šurany 2:0
16:00 Slovan Trenčianske - Ružinov Bratislava 3:0
16:00 MFK Vrbové - FC Nitra 0:3
16:00 FK Vajnory - ŠKF Sereď 1:12
16:00 Partizán Domaniža - DAC Dunajská Streda 0:3
16:00 Slovan Ivanka - FK Šamorín 1:6
20/08/2014 15:30 Podlavice Badín - ŠK Javorník Makov 2:1
16:00 MFK Veľké Kapušany - FK Bodva Moldava 0:3
27/08/2014 15:00 OŠK Baník Stráňavy - MŠK Rimavská Sobota 3:4 pso
15:30 ŠK Štrba - MFK Zemplín Michalovce 0:5
10/09/2014 17:00 FO ŠK Modranka - Slovan Bratislava 1:5
3. Round
02/09/2014 16:00 MFK Skalica - ŠK SFM Senec 4:0
16:00 TJ Rovinka - Slovan Duslo Šaľa 1:3
17:30 FK Poprad - Tatran Prešov 4:2 pso
18:00 FK Bodva Moldava - Partizán Bardejov 0:2
03/09/2014 14:30 Spišské Vlachy - Lokomotíva Zvolen 0:1
15:00 ŠK Tvrdošín - MFK Košice 0:4
15:00 Spartak Medzev - Tatran Liptovský Mikuláš 0:1
15:00 Lokomotiva Košice - FK AS Trenčín 1:2
15:00 Máj Černová - Dukla Banská Bystrica 1:4
15:00 Podlavice Badín - MFK Žarnovica 6:2
15:30 Slovan Trenčianske - MFK Nová Dubnica 2:0
16:00 Eldus Mocenok - DAC Dunajská Streda 0:2
16:00 FC Rohožník - MFK Dubnica 3:1 pso
16:00 ŠKF Sereď - Spartak Myjava 1:0
16:00 OFK Dunajská Lužná - ŠK Lozorno 4:0
17:00 FC Baník Horná Nitra - FK Senica 0:1
09/09/2014 15:00 KFC Kalná nad Hronom - Zlaté Moravce 1:4
10/09/2014 15:00 FO Kinex Bytča - ŠK Kremnička 2:3 pso
15:00 Slovan Poproč - Tatran Zámutov 2:0
15:00 SP MFK Rožňava - LAFC Lučenec 3:1
15:00 MFK Nová Baňa - FK Rakytovce 85 4:1
16:00 FK Rača - FK Šamorín 2:0
23/09/2014 15:00 ŠK Báhoň - MŠK Žilina 0:3
15:00 FK Nové Zámky - Veľké Ludince 1:0
15:00 Teplička nad Váhom - Spartak Trnava 0:3
15:30 MFK Zemplín Michalovce - FO ŽP Šport Podbrezová 4:2 pso
24/09/2014 15:00 Inter Bratislava - Slovan Most 1:0
15:00 OK Častkovce - FK Slovan Nemšová 1:2 (1:1)
15:00 MFK Topvar Topoľčany - FC Nitra 0:2 (0:0)
01/10/2014 14:30 Oravské Veselé - FK Čadca 4:5 pso
14:30 MŠK Fomat Martin - MŠK Rimavská Sobota 2:0 (2:0)
12/11/2014 13:00 FK Pohronie - Slovan Bratislava 0:4 (0:3)
4. Round
08/10/2014 14:30 FK Slovan Nemšová - MFK Košice 1:4 (0:2)
14/10/2014 14:00 FK Nové Zámky - DAC Dunajská Streda 1:3 (0:1)
14:30 MFK Zemplín Michalovce - Zlaté Moravce 0:3 (0:2)
15/10/2014 14:30 Lokomotíva Zvolen - FK AS Trenčín 0:2
14:30 OFK Dunajská Lužná - Tatran Liptovský Mikuláš 1:0
14:30 FK Čadca - Slovan Duslo Šaľa 1:3 (1:1)
14:30 ŠK Kremnička - FK Poprad 0:2
14:30 Podlavice Badín - Inter Bratislava 2:1
14:30 SP MFK Rožňava - MŠK Fomat Martin 5:4 pso
14:30 Slovan Trenčianske - Spartak Trnava 0:7 (0:2)
14:30 MFK Nová Baňa - FK Senica 0:2
14:30 Slovan Poproč - FC Rohožník 1:2
16:30 FC Nitra - ŠKF Sereď 2:1 (1:1)
21/10/2014 13:30 Partizán Bardejov - Dukla Banská Bystrica 0:1
22/10/2014 14:00 FK Rača - MŠK Žilina 0:6 (0:4)
19/11/2014 12:30 MFK Skalica - Slovan Bratislava 3:5 (0:3)
Round of 16
12/11/2014 12:30 OFK Dunajská Lužná - Dukla Banská Bystrica 1:2 (0:1)
12:30 Slovan Duslo Šaľa - FK Poprad 5:3 (0:0, 0:0) pso
12:30 Podlavice Badín - MFK Košice 0:1 (0:1)
12:30 SP MFK Rožňava - DAC Dunajská Streda 0:2 (0:0)
16:30 Zlaté Moravce - FK AS Trenčín 1:3 (1:2)
15/11/2014 12:00 FC Rohožník - FK Senica 1:4 (1:2)
25/11/2014 16:30 MŠK Žilina - Spartak Trnava 3:4 (1:1, 1:1) pso
03/03/2015 16:30 Slovan Bratislava - FC Nitra 5:2 (0:1)
Quarter-finals
17/03/2015 14:00 Spartak Trnava - FK Senica 1:2 (1:1)
15:30 Dukla Banská Bystrica - Slovan Duslo Šaľa 4:1 (2:0)
18/03/2015 13:30 MFK Košice - DAC Dunajská Streda 2:3 (0:0, 1:1) pso
16:30 FK AS Trenčín - Slovan Bratislava 2:1 (0:0)
Semi-finals
07/04/2015 17:00 DAC Dunajská Streda - FK Senica 1:0 (1:0)
08/04/2015 16:30 FK AS Trenčín - Dukla Banská Bystrica 2:0 (1:0)
21/04/2015 16:30 Dukla Banská Bystrica - FK AS Trenčín 0:1 (0:1)
16:30 FK Senica - DAC Dunajská Streda 6:5 (0:0, 1:0) pso
Final
01/05/2015 17:15 FK AS Trenčín - FK Senica 3:2 (1:1, 1:1, 2:2) pso