. .
FIFA > Friendlies Clubs 2019 > Week FIFA >    Friendlies Clubs 2019 > Week
16:30 1. FC Union Berlin - Holstein Kiel 3:0 (1:0)
18:00 FC Cartagena - FC Barcelona 0:2 (0:0)
FIFA > U19 Friendlies 2019 > November FIFA >   U19 Friendlies 2019 > November
13:00 Portugal - Germany 1:2 (0:0)
FIFA > U18 Friendlies 2019 > November FIFA >   U18 Friendlies 2019 > November
17:00 Norway - Czech Republic 2:2 (0:1)
FIFA > U16 Friendlies 2019 > November FIFA >   U16 Friendlies 2019 > November
13:00 Austria - Cyprus 7:3 (3:0)
UEFA > U19 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 1 UEFA >   U19 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 1
10:00 Montenegro - Bulgaria 1:3 (1:1)
13:00 Turkey - Armenia 4:1 (2:0)
UEFA > U19 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 4 UEFA >   U19 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 4
13:30 Iceland - Belgium 0:3 (0:2)
18:30 Greece - Albania 5:1 (1:0)
UEFA > U19 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 5 UEFA >   U19 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 5
13:00 Russia - Kosovo 1:1 (1:1)
13:00 Wales - Poland 3:0 (2:0)
UEFA > U19 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 6 UEFA >   U19 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 6
11:00 Cyprus - Slovakia 1:2 (1:1)
14:00 Italy - Malta 2:0 (1:0)
UEFA > U19 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 8 UEFA >   U19 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 8
13:30 France - Faroe Islands 5:0 (2:0)
18:00 Finland - Denmark 2:1 (0:0)
UEFA > U19 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 9 UEFA >   U19 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 9
12:00 Ukraine - Estonia 4:0 (2:0)
17:00 Slovenia - Sweden 2:2 (1:1)
UEFA > U19 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 11 UEFA >   U19 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 11
12:00 England - Luxembourg 4:0 (3:0)
12:00 North Macedonia - Bosnia-Herzegovina 0:0 (0:0)
UEFA > U17 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 8 UEFA >   U17 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 8
15:00 Portugal - Albania 4:0 (2:0)
15:00 Georgia - Ukraine 0:2 (0:0)
UEFA > U17 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 9 UEFA >   U17 EURO Qualifiers 2019/2020 > Group 9
12:00 Germany - Kazakhstan 5:0 (3:0)
13:00 Azerbaijan - Greece 1:6 (0:3)
CAF > Africa Cup Qual. 2019/2020 > Group A CAF >    Africa Cup Qual. 2019/2020 > Group A
16:00 Namibia - Chad 2:1 (0:0)
CAF > Africa Cup Qual. 2019/2020 > Group B CAF >    Africa Cup Qual. 2019/2020 > Group B
13:00 Malawi - South Sudan 1:0 (0:0)
19:00 Burkina Faso - Uganda 0:0 (0:0)
CAF > Africa Cup Qual. 2019/2020 > Group C CAF >    Africa Cup Qual. 2019/2020 > Group C
19:00 Sudan - São Tomé and Príncipe 4:0 (2:0)
CAF > Africa Cup Qual. 2019/2020 > Group D CAF >    Africa Cup Qual. 2019/2020 > Group D
19:00 Angola - Gambia 1:3 (1:2)
CAF > Africa Cup Qual. 2019/2020 > Group E CAF >    Africa Cup Qual. 2019/2020 > Group E
13:00 Central Afr. Republic - Burundi 2:0 (1:0)
CAF > Africa Cup Qual. 2019/2020 > Group F CAF >    Africa Cup Qual. 2019/2020 > Group F
16:00 Cameroon - Cape Verde 0:0 (0:0)
CAF > Africa Cup Qual. 2019/2020 > Group I CAF >    Africa Cup Qual. 2019/2020 > Group I
16:00 Guinea-Bissau - Eswatini 3:0 (2:0)
19:00 Senegal - Congo 2:0 (2:0)
CAF > Africa Cup Qual. 2019/2020 > Group L CAF >    Africa Cup Qual. 2019/2020 > Group L
16:00 Nigeria - Benin 2:1 (1:1)
16:00 Sierra Leone - Lesotho 1:1 (0:0)
Algeria > Ligue 1 2019/2020  Algeria >   Ligue 1 2019/2020 >
17:45 MC Alger - JS Kabylie 0:3 (0:0)
Belgium > U18 Elite U18 2019/2020  Belgium >  U18 Elite U18 2019/2020 >
15:30 Standard Liège - RSC Anderlecht 3:1
Brazil > Série B 2019  Brazil >   Série B 2019 >
00:30 Paraná Clube - São Bento - SP 2:1 (2:1)
00:30 Operário Ferroviário - PR - CA Bragantino 0:2 (0:1)
22:15 Vila Nova - GO - Guarani - SP 1:1 (0:1)
Chile > Primera B 2019  Chile >   Primera B 2019 >
Melipilla - Copiapó dnp
San Luis - Santiago Morning dnp
Colombia > Primera B 2019 Clausura Playoffs > Group A  Colombia >   Primera B 2019 Clausura Playoffs > Group A
23:30 Cortuluá - Tigres FC 2:0 (1:0)
23:30 Deportivo Pereira - Deportes Quindío 1:0 (0:0)
Colombia > Primera B 2019 Clausura Playoffs > Group B  Colombia >   Primera B 2019 Clausura Playoffs > Group B
01:00 Bogotá FC - Fortaleza FC 0:3 (0:0)
01:00 Boyacá Chicó - Real Cartagena 2:1 (1:1)
England > EFL Trophy 2019/2020 > Group 2  England >   EFL Trophy 2019/2020 > Group 2
19:45 Fleetwood Town - Oldham Athletic 5:2 (4:1)
England > EFL Trophy 2019/2020 > Group 4  England >   EFL Trophy 2019/2020 > Group 4
19:45 Shrewsbury Town - Macclesfield Town 3:1 (1:0)
England > EFL Trophy 2019/2020 > Group C  England >   EFL Trophy 2019/2020 > Group C
19:45 Southend United - AFC Wimbledon 3:1 (2:1)
England > EFL Trophy 2019/2020 > Group E  England >   EFL Trophy 2019/2020 > Group E
19:00 Exeter City - West Ham United U23 3:1 (1:1)
England > EFL Trophy 2019/2020 > Group F  England >   EFL Trophy 2019/2020 > Group F
19:45 Bristol Rovers - Swindon Town 1:0 (0:0)
Germany > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Germany >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
18:00 FC Nöttingen - FC 08 Villingen 3:1 (2:0)
Italy > Coppa Italia Serie C 2019/2020 > 2. Round  Italy >   Coppa Italia Serie C 2019/2020 > 2. Round
16:00 Unione Triestina - Virtus Verona 1:0
Italy > Coppa Italia Serie D 2019/2020 > Round of 16  Italy >   Coppa Italia Serie D 2019/2020 > Round of 16
13:30 San Donato Tavarnelle - Seravezza 2:3 pso
13:30 US Folgore Caratese - Seregno 3:1 pso
14:00 US Inveruno - Sanremese 3:5 pso
14:30 Tolentino - Mezzolara Calcio 4:2
15:00 AC Savoia 1908 - Città di Fasano 3:4 pso
19:30 Foggia Calcio - Acireale 3:0
19:30 SEF Torres 1903 - ASD Pineto Calcio 2:4 pso
Latvia > Relegation 2019 > Relegation  Latvia >   Relegation 2019 > Relegation
16:30 FS Metta/LU - SK Super Nova 0:0 (0:0)
Russia > 1. Division 2019/2020  Russia >   1. Division 2019/2020 >
09:30 Spartak Moskva 2 - FK Torpedo Armavir 1:3 (0:2)
11:00 FC Neftekhimik - Avangard Kursk 1:1 (0:0)
12:00 FK Krasnodar 2 - Enisey Krasnoyarsk 4:0 (1:0)
15:30 Fakel Voronezh - SKA-Energia Khabarovsk 0:2 (0:1)
15:30 Chayka Peschanokopskoye - Mordovia Saransk 3:1 (0:0)
15:30 Shinnik Yaroslavl - Luch-Energia 3:1 (1:1)
15:30 Tekstilshchik Ivanovo - FK Tom Tomsk 0:2 (0:0)
15:30 FK Khimki - Rotor Volgograd 0:2 (0:0)
16:00 FK Chertanovo Moskva - Baltika Kaliningrad 3:1 (2:1)
16:30 Torpedo Moskva - FK Nizhny Novgorod 0:2 (0:1)
Spain > Copa del Rey 2019/2020 > Preliminary  Spain >   Copa del Rey 2019/2020 > Preliminary
18:00 Tolosa CF - CD Pontellas 1:0
18:00 CD Becerril - Urraca CF 1:0
18:00 FC Andorra - CE Andratx 3:0
19:00 Comillas CF - CD Barquereño 3:2 pso
19:30 UD Fraga - CD Peña Azagresa 0:1
19:30 Melilla CD - AD Lobón 1:0 aet
20:00 CA Antoniano - Atlético Porcuna CF 2:0
20:00 Ramón y Cajal - El Palmar CF 1:2
20:00 CD El Álamo - CD Pedroñeras 2:1
20:00 CF Intercity - UD Gran Tarajal 3:0