Opponent | W | D | L | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Enisey Krasnoyarsk | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Alania Vladikavkaz | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Karpaty Lviv | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
SKA-Khabarovsk | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Vorskla Poltava | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK Dinamo Makhachkala | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Kuban Krasnodar | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Lviv | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
FK Oleksandriya | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Torpedo Moskva | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Veles Moskva | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | |
Zorya Lugansk | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Athletic Bilbao [Youth] | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
FK Tom Tomsk | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Arsenal Tula | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Chernomorets Odessa | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Kiev | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Fakel Voronezh | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Orenburg | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kolos Kovalivka | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Opponent | W | D | L | ||||||
Olimp-Dolgoprudny | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Olimpik Donetsk | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rodina Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Spartak Moskva 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Volgar Astrakhan | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Peresvet Domodedovo | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
SK Dnipro-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | |
BATE Borisov [Youth] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Chelsea FC [Youth] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Desna Chernigov | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo Moskva | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FC Cherkashchyna | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FC Porto [Youth] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Kamaz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Khimki | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Krasnodar 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Mariupol | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Neftekhimik | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
FK SKA Rostov | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Tyumen | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Opponent | W | D | L | ||||||
FK Ufa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Forte Taganrog | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Inhulets Petrove | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Metallurg Lipetsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | |
Olympiakos Piraeus [Youth] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rotor Volgograd | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
RSC Anderlecht [Youth] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rubin Kazan | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Shakhtar Donetsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Shinnik Yaroslavl | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
SL Benfica [Youth] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Spartak Moskva | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Tekstilshchik Ivanovo | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Volga Ulyanovsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |