Teams managed
00/0000 - 00/0000 | PSV Wesel-Lackhausen | |||
00/0000 - 00/0000 | Instituto Nacional Santiago | |||
00/0000 - 00/0000 | Bayern Kitzingen [Youth C] | |||
00/0000 - 00/0000 | Hammer SpVg [Youth C] | |||
00/0000 - 00/0000 | 1. FC Nürnberg [Youth B Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | St. Kitts & Nevis [U20] | |||
00/0000 - 00/0000 | FK Spartaks | |||
00/0000 - 00/0000 | Eintracht Baunatal [Youth B] | |||
00/0000 - 00/0000 | FK Šumperk | |||
00/0000 - 00/0000 | Feyenoord AV | |||
00/0000 - 00/0000 | Belarus [U20] | |||
00/0000 - 00/0000 | Berg Op Beerzel | |||
00/0000 - 00/0000 | Prahran City | |||
00/0000 - 00/0000 | ES Bonchamp-lès-Laval | |||
00/0000 - 00/0000 | ASD Sanvitese | |||
00/0000 - 00/0000 | Western Mass Lady Pioneers [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | Wales [U18] | |||
00/0000 - 00/0000 | FC St. Augustin [Youth B Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | Dili Oeste | |||
00/0000 - 00/0000 | FC Meralco Manila | |||
00/0000 - 00/0000 | FC Gara Altyn | |||
00/0000 - 00/0000 | Voinţa Livezile | |||
00/0000 - 00/0000 | Bella Vista de Bahía Blanca | |||
00/0000 - 00/0000 | TuS Mecklenheide | |||
00/0000 - 00/0000 | SC Wedemark | |||
00/0000 - 00/0000 | SpVgg Amöneburg | |||
00/0000 - 00/0000 | ETSV Hamburg II | |||
00/0000 - 00/0000 | Kuwait [U19] | |||
00/0000 - 00/0000 | Kuwait [U19] | |||
00/0000 - 00/0000 | PEPO Lappeenranta | |||
00/0000 - 00/0000 | PEPO Lappeenranta | |||
00/0000 - 00/0000 | West Florida Argonauts [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | SC Vila Real | |||
00/0000 - 00/0000 | Pevidém SC | |||
00/0000 - 00/0000 | FK Majdanpek | |||
00/0000 - 00/0000 | 5-1-7 | |||
00/0000 - 00/0000 | Sabaria FC | |||
00/0000 - 00/0000 | Minyor Pernik | |||
00/0000 - 00/0000 | NSTC | |||
00/0000 - 00/0000 | Conwy United FC | |||
00/0000 - 00/0000 | FC Bergheim [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | Noroeste - SP | |||
00/0000 - 00/0000 | Ikva Mlyniv | |||
00/0000 - 00/0000 | Croydon Kings | |||
00/0000 - 00/0000 | FC Iskra Rîbnița | |||
00/0000 - 00/0000 | KSK Wevelgem City | |||
00/0000 - 00/0000 | Mercantile SFK | |||
00/0000 - 00/0000 | RSV Mühlheim 1902 | |||
00/0000 - 00/0000 | Lechia Lwow | |||
00/0000 - 00/0000 | Dæhlenengens SBK | |||
00/0000 - 00/0000 | El Tanque Sisley | |||
00/0000 - 00/0000 | R. Cappellen FC | |||
00/0000 - 00/0000 | Verlierer VF 3 | |||
00/0000 - 00/0000 | IC Favoriten | |||
00/0000 - 00/0000 | Apollon Limassol [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | Norwegen [U17 Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | AC Betekom | |||
00/0000 - 00/0000 | Racing Beirut | |||
00/0000 - 00/0000 | AO Trikala | |||
00/0000 - 00/0000 | Harlow Town | |||
00/0000 - 00/0000 | Angrense | |||
00/0000 - 00/0000 | ASK Horitschon/Unterpetersdorf | |||
00/0000 - 00/0000 | CD Izarra | |||
00/0000 - 00/0000 | FC Gerolfing | |||
00/0000 - 00/0000 | Hannover 96 [Youth B] | |||
00/0000 - 00/0000 | Banks SC Addis Abeba |