Opponent | W | D | L | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FK Amkar Perm | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Chelyabinsk | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Metallurg Lipetsk | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
SKA-Khabarovsk | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Avangard Kursk | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Neftekhimik | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Irtysh Omsk | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Tekstilshchik Ivanovo | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Torpedo Miass | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Chertanovo | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Akhmat Grozny [U20] | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Alania Vladikavkaz | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Kamaz | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Tyumen | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ural 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Krylia Sovetov [U20] | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | |
Kuban Krasnodar | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Maccabi Tel Aviv [Youth] | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nosta Novotroitsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rodina Moskva 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Opponent | W | D | L | ||||||
Salyut Belgorod | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Spain [U20] | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Volgar Astrakhan | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Zenit Izhevsk | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Alania-2 Vladikavkaz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Argentina [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Arsenal Tula | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Baltika Kaliningrad | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Germany [U18] | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Dinamo Barnaul | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dinamo-2 Makhachkala | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Enisey Krasnoyarsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Fakel Voronezh | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Dinamo Makhachkala | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Novosibirsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Orenburg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Orenburg [U20] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Orenburg 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Rostov [U20] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Tom Tomsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Opponent | W | D | L | ||||||
FK Ufa [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
FK Ural | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Khimik-Avgust | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Luch Vladivostok | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mauritania [U20] | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Olimp-Dolgoprudny | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rubin Kazan | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Rubin Yalta | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Spartak Moskva [U20] | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Spartak Moskva 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Torpedo Moskva | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Veles Moskva | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |