Teams managed
00/0000 - 00/0000 | FK Bokelj | |||
00/0000 - 00/0000 | SK Aso Bratislava | |||
00/0000 - 00/0000 | AFC Ajax Zaterdag | |||
00/0000 - 00/0000 | CD Izarra | |||
00/0000 - 00/0000 | Estudiantes [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | Perth Glory Youth | |||
00/0000 - 00/0000 | Angrense | |||
00/0000 - 00/0000 | CSM Râmnicu-Vâlcea | |||
00/0000 - 00/0000 | BFC Nordstern | |||
00/0000 - 00/0000 | Klepp IL | |||
00/0000 - 00/0000 | KSC Oosterzele | |||
00/0000 - 00/0000 | Tunesien [U21] | |||
00/0000 - 00/0000 | Pago Youth | |||
00/0000 - 00/0000 | BFC Südring | |||
00/0000 - 00/0000 | Persegi Bali | |||
00/0000 - 00/0000 | Jaegersborg BK | |||
00/0000 - 00/0000 | Otahuhu United | |||
00/0000 - 00/0000 | NSTC | |||
00/0000 - 00/0000 | Ecuador [U20] | |||
00/0000 - 00/0000 | 3. Punktrunde | |||
00/0000 - 00/0000 | FV Bad Düben | |||
00/0000 - 00/0000 | Pago Pago | |||
00/0000 - 00/0000 | Odda FK | |||
00/0000 - 00/0000 | Norwegen [U17 Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | Apollon Limassol [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | Instituto Nacional Santiago | |||
00/0000 - 00/0000 | Hansa Rostock [Youth C] | |||
00/0000 - 00/0000 | Excursionistas | |||
00/0000 - 00/0000 | Jedinstvo Ub | |||
00/0000 - 00/0000 | Voßlocher SV | |||
00/0000 - 00/0000 | FK Vasilevo | |||
00/0000 - 00/0000 | NK Grad | |||
00/0000 - 00/0000 | NK Grad | |||
00/0000 - 00/0000 | MU Šentjur | |||
00/0000 - 00/0000 | Germania Bauchem [Youth C] | |||
00/0000 - 00/0000 | Polideportivo Berja | |||
00/0000 - 00/0000 | SV Nollingen [Youth B] | |||
00/0000 - 00/0000 | BFC Meteor Berlin | |||
00/0000 - 00/0000 | Sloga Trn | |||
00/0000 - 00/0000 | Guarany de Bage - RS | |||
00/0000 - 00/0000 | Saham Club | |||
00/0000 - 00/0000 | PFC Belite Orli Pleven | |||
00/0000 - 00/0000 | Grei-KE [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | Maestranza | |||
00/0000 - 00/0000 | Berg Op Beerzel | |||
00/0000 - 00/0000 | Egri FC | |||
00/0000 - 00/0000 | ACD Perticara Calcio | |||
00/0000 - 00/0000 | Pontevedra CF | |||
00/0000 - 00/0000 | Derby Midland | |||
00/0000 - 00/0000 | Union Salzgitter | |||
00/0000 - 00/0000 | FC Wegberg-Beeck | |||
00/0000 - 00/0000 | SC Bremervörde | |||
00/0000 - 00/0000 | Ratinger Spvg. 04/19 | |||
00/0000 - 00/0000 | Sur SC | |||
00/0000 - 00/0000 | ARBV Hannover | |||
00/0000 - 00/0000 | IK Sleipner | |||
00/0000 - 00/0000 | Rot-Weiß Erfurt II | |||
00/0000 - 00/0000 | Farnborough Town | |||
00/0000 - 00/0000 | Ebbsfleet United | |||
00/0000 - 00/0000 | Chester City | |||
00/0000 - 00/0000 | UD Almería | |||
00/0000 - 00/0000 | Energetik-BGU Minsk | |||
00/0000 - 00/0000 | Böhmen | |||
00/0000 - 00/0000 | SFK 2000 Sarajevo [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | K. Beerschot VAC | |||
00/0000 - 00/0000 | SV 09 Staßfurt | |||
00/0000 - 00/0000 | Baltimore Blast | |||
00/0000 - 00/0000 | Yeojoo Univ. [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | FC Lustenau | |||
00/0000 - 00/0000 | Heidenauer SV | |||
00/0000 - 00/0000 | Dynamo Dresden II | |||
00/0000 - 00/0000 | CD Aves | |||
00/0000 - 00/0000 | Santana São Tomé | |||
00/0000 - 00/0000 | Al Ittihad Ibb | |||
00/0000 - 00/0000 | Sporting Club | |||
00/0000 - 00/0000 | Attackers | |||
00/0000 - 00/0000 | New Vibes | |||
00/0000 - 00/0000 | Beverly Hills | |||
00/0000 - 00/0000 | Carlstad United BK | |||
00/0000 - 00/0000 | SV Rees [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | SC Paderborn 07 [Youth] | |||
00/0000 - 00/0000 | Tupilakken 41 Qaanaaq | |||
00/0000 - 00/0000 | SV Rot-Weiss Flatow [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | VfL Oythe [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | Sunset FC | |||
00/0000 - 00/0000 | SC Pfullendorf II | |||
00/0000 - 00/0000 | Holywell Town | |||
00/0000 - 00/0000 | Orlando Pirates | |||
00/0000 - 00/0000 | Ba FC | |||
00/0000 - 00/0000 | Thanh Nien Ha Noi | |||
00/0000 - 00/0000 | Churchill Brothers | |||
00/0000 - 00/0000 | Vasco SC | |||
00/0000 - 00/0000 | Zorya Lugansk | |||
00/0000 - 00/0000 | FK Lovćen |