07/08/2018 16:00 MFK Sobrance - Partizán Bardejov 0:5
16:00 MŠK Tesla Stropkov - MFK Ružomberok 1:3
16:00 FTC Fiľakovo - Dukla Banská Bystrica 3:0
16:00 ŠK Vinica - Zlaté Moravce 0:6
16:30 PŠC Pezinok - MFK Skalica 1:5
17:00 FK Tatran Turzovka - Oravské Veselé 1:3
08/08/2018 16:00 FK CSM Tisovec - KFC Komárno 0:4
16:00 FK Slovenské Ďarmoty - MŠK Žilina 0:7
16:00 OŠK Rosina - Tatran Prešov 0:6
16:00 OŠK Baník Stráňavy - Lokomotiva Košice 1:4
16:00 OŠK Bešeňová - MFK Zemplín Michalovce 0:6
16:00 FK Jesenské - Tatran Liptovský Mikuláš 0:5
16:00 Kráľovský Chlmec - SK Odeva Lipany 0:9
16:00 Spartak Medzev - FK Slavoj Trebišov 2:3
16:00 FK Čaňa - Železiarne Podbrezová 0:5
16:00 MFK Stará Ľubovňa - FK Poprad 0:7
16:00 Spartak Vysoká nad Kysucou - MŠK Námestovo 0:2
16:00 MFK Snina - MFK Vranov nad Topľou 3:4 pso
16:00 FK Gerlachov - OFK Šarišské Michaľany 4:2 pso
16:00 FK Olcnava - MŠK Spišské Podhradie 0:8
16:00 ŠK Sačurov - TJ Ptava NV Ptičie 2:1
16:00 Liptovská Štiavnica - FK Čadca 0:3
16:00 FK 09 Bacúch - TJD Príbelce 2:0
16:00 FK Sitno Banská Štiavnica - Lokomotíva Zvolen 3:1
16:00 ŠK Čierne - ŠK Javorník Makov 2:1
16:00 TJ Tatran VLM - TJ Prameň Kováčová 2:5
16:00 ŠK Strážske - FK Humenné 2:4 pso
16:00 OŠK Pavlovce nad Uhom - MFK Veľké Kapušany 5:2
16:00 Kysucké Nové Mesto - TJ Sklotatran Poltár 3:2
16:00 Krásnohorské Podhradie - TJ Mladosť Kalša 2:3
16:00 FK Kechnec - FK Geča 73 3:2
16:00 ŠK Veľké Zálužie - FK Šamorín 0:8
16:00 MŠK Púchov - DAC Dunajská Streda 2:5 (0:1)
16:00 ŠK Vegum Dolné Vestenice - FK Senica 0:5
16:00 OFK Solčany - ŠKF Sereď 0:4
16:00 TJ Družstevník Bešeňov - MFK Dubnica 2:10
16:00 ŠK Šurany - FC Nitra 3:5 pso
16:00 ŠK Tvrdošín - FK Pohronie 0:6
16:00 TJ Plevník-Drienové - FK MŠK Považská Bystrica 0:4
16:00 ŠK Belá - Tatran Krásno 1:3
16:00 TJ Štart Hrabušice - FK Veľká Lomnica 4:0
16:00 MFK Malé Dvorníky - ŠK FC Vydrany 1:3
16:00 TJ Salka - FK Kolárovo 2:3
16:00 Lokomotíva Kozárovce - KFC Kalná nad Hronom 0:1
16:00 FK Veľký Kýr - FC Slovan Galanta 1:5
16:00 TJ Manín Podmanín - TJ Kovo Beluša 0:2
16:00 MFK Rusovce - Slovan Ivanka 4:0
16:00 Slávia TU Košice - FC Košice 0:3
16:00 Družstevník Radimov - AFC Nové Mesto 2:3 pso
16:00 Slovan Hlohovec - FC Baník Prievidza 4:1
16:00 ŠK Blava Jaslovské Bohunice - MFK Vrbové 3:4 pso
16:00 TJ Sokol Medzibrod - Partizán Čierny Balog 2:0
16:30 FC Nový Život - FC Rohožník 2:4
16:30 Lokomotíva DNV - OFK Dunajská Lužná 0:2
17:00 Slovan Most - ŠK Báhoň 3:1
17:00 Slovan Šimonovany - OFK Hrušovany 3:2
17:00 OFK Malženice - FC Petržalka 3:1
17:00 Slovan Krušovce - FC Pata 0:3
18:00 FK Šalková - Inter Bratislava 0:5
15/08/2018 16:00 ŠK Podlužany - Družstevník Dvory nad Žitavou 0:4
29/08/2018 16:00 TJ Iskra Horné Orešany - Slovan Bratislava 3:0
05/09/2018 15:30 OŠK Švošov - FK AS Trenčín 3:6
06/09/2018 15:30 FK Rača - Spartak Trnava 0:9