Period Manager Country born
19/04/2018 - 31/12/2020 Sander Post Estonia 10/09/1984
30/12/2017 - 19/04/2018 Marko Kristal Estonia 02/06/1973
08/01/2013 - 15/11/2017 Aivar Lillevere Estonia 23/01/1962
01/01/2009 - 31/12/2009 Marko Lelov Estonia 21/11/1973
01/07/2001 - 30/06/2002 Tarmo Rüütli Estonia 11/08/1954
01/01/2000 - 31/12/2000 Aivar Lillevere Estonia 23/01/1962
01/01/1998 - 31/12/1999 Tarmo Rüütli Estonia 11/08/1954