29. Round
21/03/2020 Tuzlaspor Tuzlaspor - Uşakspor Uşakspor resch.
22/03/2020 Elazığspor Elazığspor - Ankara Demirspor Ankara Demirspor dnp
22/03/2020 Sakaryaspor Sakaryaspor - Karabükspor Karabükspor resch.
22/03/2020 Bayburt İl Özel İdare Bayburt İl Özel İdare - Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor resch.
22/03/2020 Bandırmaspor Bandırmaspor - Kahramanmarasspor Kahramanmarasspor resch.
22/03/2020 Niğde Anadolu FK Niğde Anadolu FK - Bodrum Belediye Bodrum Belediye resch.
22/03/2020 Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor - Ergene Velimeşe Ergene Velimeşe resch.
22/03/2020 Kastamonuspor Kastamonuspor - Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor resch.
22/03/2020 Eyüpspor Eyüpspor - Van BBSK Van BBSK resch.
30. Round
29/03/2020 Eyüpspor Eyüpspor - Sakaryaspor Sakaryaspor resch.
29/03/2020 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor - Bayburt İl Özel İdare Bayburt İl Özel İdare resch.
29/03/2020 Bodrum Belediye Bodrum Belediye - Karabükspor Karabükspor resch.
29/03/2020 Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor - Elazığspor Elazığspor dnp
29/03/2020 Van BBSK Van BBSK - Kastamonuspor Kastamonuspor resch.
29/03/2020 Kahramanmarasspor Kahramanmarasspor - Niğde Anadolu FK Niğde Anadolu FK resch.
29/03/2020 Ankara Demirspor Ankara Demirspor - Tuzlaspor Tuzlaspor resch.
29/03/2020 Ergene Velimeşe Ergene Velimeşe - Bandırmaspor Bandırmaspor resch.
29/03/2020 Uşakspor Uşakspor - Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor resch.
31. Round
05/04/2020 Karabükspor Karabükspor - Kahramanmarasspor Kahramanmarasspor resch.
05/04/2020 Tuzlaspor Tuzlaspor - Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor resch.
05/04/2020 Elazığspor Elazığspor - Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor dnp
05/04/2020 Bandırmaspor Bandırmaspor - Uşakspor Uşakspor resch.
05/04/2020 Bayburt İl Özel İdare Bayburt İl Özel İdare - Van BBSK Van BBSK resch.
05/04/2020 Niğde Anadolu FK Niğde Anadolu FK - Ergene Velimeşe Ergene Velimeşe resch.
05/04/2020 Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor - Ankara Demirspor Ankara Demirspor resch.
05/04/2020 Kastamonuspor Kastamonuspor - Eyüpspor Eyüpspor resch.
05/04/2020 Sakaryaspor Sakaryaspor - Bodrum Belediye Bodrum Belediye resch.
32. Round
12/04/2020 Sakaryaspor Sakaryaspor - Kastamonuspor Kastamonuspor resch.
12/04/2020 Eyüpspor Eyüpspor - Bayburt İl Özel İdare Bayburt İl Özel İdare resch.
12/04/2020 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor - Tuzlaspor Tuzlaspor resch.
12/04/2020 Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor - Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor resch.
12/04/2020 Ergene Velimeşe Ergene Velimeşe - Karabükspor Karabükspor resch.
12/04/2020 Bodrum Belediye Bodrum Belediye - Kahramanmarasspor Kahramanmarasspor resch.
12/04/2020 Van BBSK Van BBSK - Elazığspor Elazığspor dnp
12/04/2020 Ankara Demirspor Ankara Demirspor - Bandırmaspor Bandırmaspor resch.
12/04/2020 Uşakspor Uşakspor - Niğde Anadolu FK Niğde Anadolu FK resch.