Teams managed
01/1970 - 01/1970 | ||||
00/0000 - 00/0000 | Deportivo Pasto | |||
00/0000 - 00/0000 | América - SP | |||
00/0000 - 00/0000 | Stade Brestois (CFA) | |||
00/0000 - 00/0000 | CS Avion | |||
00/0000 - 00/0000 | FC Schwarzenfeld | |||
00/0000 - 00/0000 | Törekves SE | |||
00/0000 - 00/0000 | NTSV Strand 08 | |||
00/0000 - 00/0000 | RCSJ de Grivegnée | |||
00/0000 - 00/0000 | Torslanda IK | |||
00/0000 - 00/0000 | 1. FC Lübars [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | Unia Tczew | |||
00/0000 - 00/0000 | Tractor Sazi | |||
00/0000 - 00/0000 | DSK Bratislava | |||
00/0000 - 00/0000 | CD Izarra | |||
00/0000 - 00/0000 | SC Unterfrauenhaid | |||
00/0000 - 00/0000 | Skjern GF | |||
00/0000 - 00/0000 | PSIM Yogyakarta | |||
00/0000 - 00/0000 | Persikabo Bogor | |||
00/0000 - 00/0000 | Jurong FC | |||
00/0000 - 00/0000 | Chula University FC | |||
00/0000 - 00/0000 | April 25 | |||
00/0000 - 00/0000 | TSV Landsberg | |||
00/0000 - 00/0000 | Bankstown City Lions | |||
00/0000 - 00/0000 | NY Ukrainians | |||
00/0000 - 00/0000 | Army XI | |||
00/0000 - 00/0000 | Pago Eagles | |||
00/0000 - 00/0000 | Golden Star | |||
00/0000 - 00/0000 | Aigle Sportif | |||
00/0000 - 00/0000 | Royal Irish Rifles | |||
00/0000 - 00/0000 | União São João - SP | |||
00/0000 - 00/0000 | 1. FC Union Berlin [Youth] | |||
00/0000 - 00/0000 | Al Najma | |||
00/0000 - 00/0000 | Malmö BoIF | |||
00/0000 - 00/0000 | Högadals IS | |||
00/0000 - 00/0000 | Sampdoria [Youth] | |||
00/0000 - 00/0000 | Aruba [U20] | |||
00/0000 - 00/0000 | Aruba [U20] | |||
00/0000 - 00/0000 | My People FC | |||
00/0000 - 00/0000 | Western Illinois Leathernecks | |||
00/0000 - 00/0000 | Western Illinois Leathernecks | |||
00/0000 - 00/0000 | Harimau Muda B | |||
00/0000 - 00/0000 | FC St. Augustin [Youth B Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | Este 06/70 II | |||
00/0000 - 00/0000 | Este 06/70 II | |||
00/0000 - 00/0000 | TSV Deinsen | |||
00/0000 - 00/0000 | TV Jahn Leveste | |||
00/0000 - 00/0000 | TV Jahn Leveste | |||
00/0000 - 00/0000 | FC Eddersheim II | |||
00/0000 - 00/0000 | Immaculata FC | |||
00/0000 - 00/0000 | FC Torrevieja | |||
00/0000 - 00/0000 | FK Pardubice | |||
00/0000 - 00/0000 | SFK Vrchovina | |||
00/0000 - 00/0000 | House of Billiards | |||
00/0000 - 00/0000 | TSV Uetersen [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | RB Leipzig | |||
00/0000 - 00/0000 | Norwegen [U17 Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | VV OJC Rosmalen | |||
00/0000 - 00/0000 | FK Slutsk | |||
00/0000 - 00/0000 | Corus Steel | |||
00/0000 - 00/0000 | Albanien [U19] | |||
00/0000 - 00/0000 | Finnland [U19] | |||
00/0000 - 00/0000 | Team Hawaii | |||
00/0000 - 00/0000 | Team Hawaii | |||
00/0000 - 00/0000 | Alliance Aischdall | |||
00/0000 - 00/0000 | JK Luunja | |||
00/0000 - 00/0000 | SFK Vrchovina | |||
00/0000 - 00/0000 | Immaculata FC | |||
00/0000 - 00/0000 | Majees | |||
00/0000 - 00/0000 | ||||
00/0000 - 00/0000 | Sambenedettese | |||
00/0000 - 00/0000 | Savona FBC | |||
00/0000 - 00/0000 | Fall River Marksmen | |||
00/0000 - 00/0000 | Coton Sport Garoua | |||
00/0000 - 00/0000 | FK Baku | |||
00/0000 - 00/0000 | Al Nasr SC | |||
00/0000 - 00/0000 | SV Hörsching | |||
00/0000 - 00/0000 | Al Wakrah | |||
00/0000 - 00/0000 | Getafe CF | |||
00/0000 - 00/0000 | Algeciras CF | |||
00/0000 - 00/0000 | SV Langenrohr | |||
00/0000 - 00/0000 | Urbino Calcio | |||
00/0000 - 00/0000 | SV Hundsheim | |||
00/0000 - 00/0000 | Ranchers Bees | |||
00/0000 - 00/0000 | Energetik-BGU Minsk | |||
00/0000 - 00/0000 | Þróttur Reykjavík | |||
00/0000 - 00/0000 | NK Zadar | |||
00/0000 - 00/0000 | ||||
00/0000 - 00/0000 | ||||
00/0000 - 00/0000 | ||||
00/0000 - 00/0000 | ||||
00/0000 - 00/0000 | ||||
00/0000 - 00/0000 | ||||
00/0000 - 00/0000 | ||||
00/0000 - 00/0000 | Aceh United | |||
00/0000 - 00/0000 | ||||
00/0000 - 00/0000 | Harbour View | |||
00/0000 - 00/0000 | Levante UD | |||
00/0000 - 00/0000 | OT Bremen | |||
00/0000 - 00/0000 | Notts County | |||
00/0000 - 00/0000 | FK Mogren Budva | |||
00/0000 - 00/0000 | Gainsborough Trinity | |||
00/0000 - 00/0000 | Frickley Athletic | |||
00/0000 - 00/0000 | Partizan Minsk | |||
00/0000 - 00/0000 | Storm BK | |||
00/0000 - 00/0000 | Fortuna Magdeburg/Wolmirstedt [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | SpVgg Rehweiler-Matzenbach [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | Follo FK | |||
00/0000 - 00/0000 | Doncaster Rovers Belles [Women] | |||
00/0000 - 00/0000 | Tatabánya FC | |||
00/0000 - 00/0000 | Fruta Conquerors | |||
00/0000 - 00/0000 | URA SC | |||
00/0000 - 00/0000 | Scholars International | |||
00/0000 - 00/0000 | George Town SC | |||
00/0000 - 00/0000 | Buffles du Borgou FC | |||
00/0000 - 00/0000 | SWA Sharks | |||
00/0000 - 00/0000 | Simandou FC | |||
00/0000 - 00/0000 | US Bénédictine | |||
00/0000 - 00/0000 | St. Louis McMahons | |||
00/0000 - 00/0000 | FC Oberdorf | |||
00/0000 - 00/0000 | Anglo-American Club Zürich | |||
00/0000 - 00/0000 | SG Dielheim | |||
00/0000 - 00/0000 | 1. FC Haßfurt | |||
00/0000 - 00/0000 | Milicionar | |||
00/0000 - 00/0000 | IFK Värnamo | |||
00/0000 - 00/0000 | Hamilton Academical | |||
00/0000 - 00/0000 | Geležinis Vilkas | |||
00/0000 - 00/0000 | Unión Minas | |||
00/0000 - 00/0000 | 1. FC Bad Kötzting | |||
00/0000 - 00/0000 | Preussen Eberswalde | |||
00/0000 - 00/0000 | Bargh Shiraz | |||
00/0000 - 00/0000 | Al Wehdat | |||
00/0000 - 00/0000 | Golden Arrows | |||
00/0000 - 00/0000 | FK Bregalnica Štip | |||
00/0000 - 00/0000 | CKS Czeladz | |||
00/0000 - 00/0000 | Mon-Uran |