Period Manager Country born
01/07/2018 - 30/06/2019 Vítor Oliveira Portugal 17/11/1953
12/01/2018 - 30/06/2018 João Henriques Portugal 31/10/1972
23/10/2017 - 08/01/2018 Petit Portugal 25/09/1976
29/11/2016 - 23/10/2017 Vasco Seabra Portugal 15/09/1983
01/07/2016 - 28/11/2016 Carlos Pinto Portugal 02/03/1973
01/07/2015 - 30/06/2016 Jorge Simão Portugal 12/08/1976
01/07/2014 - 30/06/2015 Paulo Fonseca Portugal 05/03/1973
26/02/2014 - 30/06/2014 Jorge Costa Portugal 14/10/1971
30/10/2013 - 24/02/2014 Henrique Calisto Portugal 16/10/1953
01/07/2013 - 28/10/2013 Costinha Portugal 01/12/1974
01/07/2012 - 30/06/2013 Paulo Fonseca Portugal 05/03/1973
01/12/2011 - 30/06/2012 Henrique Calisto Portugal 16/10/1953
01/07/2011 - 28/11/2011 Luís Miguel Portugal 18/10/1970
01/07/2010 - 30/08/2011 Rui Vitória Portugal 16/04/1970
20/10/2009 - 30/06/2010 Ulisses Morais Portugal 22/11/1959
22/05/2008 - 19/10/2009 Paulo Sérgio Portugal 19/02/1968
24/10/2003 - 30/06/2008 José Mota Portugal 25/02/1964
17/08/2003 - 18/10/2003 José Gomes Portugal 28/08/1970
01/07/2000 - 30/06/2003 José Mota Portugal 25/02/1964
01/07/1998 - 30/06/2000 Henrique Calisto Portugal 16/10/1953
21/08/1994 - 16/10/1994 José Rachão Portugal 15/09/1952
15/05/1994 - 02/06/1994 Padrão Portugal 01/09/1959
13/03/1994 - 08/05/1994 Jaime Pacheco Portugal 22/07/1958
01/07/1993 - 06/03/1994 Vitor Urbano Portugal 08/11/1953
03/01/1993 - 30/06/1993 Jaime Pacheco Portugal 22/07/1958
30/08/1992 - 02/01/1993 Neca Portugal 29/05/1951
01/01/1989 - 30/06/1992 Vítor Oliveira Portugal 17/11/1953