Period Manager Country born
30/10/2019 - 30/06/2020 Matías Minich Argentina 21/11/1983
01/07/2019 - 29/10/2019 Luciano Theiler Argentina 01/06/1981
09/03/2018 - 30/06/2019 Gabriel Gómez Argentina 14/10/1973
20/11/2017 - 07/03/2018 Pablo De Muner Argentina 14/04/1981
13/11/2017 - 19/11/2017 Matías Minich Argentina 21/11/1983
01/08/2017 - 12/11/2017 José Romero Argentina 03/11/1951
24/04/2017 - 31/07/2017 Alfredo Berti Argentina 05/10/1971
13/05/2016 - 24/04/2017 Martín Astudillo Argentina 10/07/1977
17/03/2016 - 12/05/2016 Daniel Córdoba Argentina 14/01/1957
15/02/2016 - 18/03/2016 Felipe Canedo Argentina 07/04/1970
05/05/2015 - 14/02/2016 Pablo Quinteros Argentina
08/09/2014 - 04/05/2015 Daniel Garnero Argentina 01/04/1969
01/07/2014 - 07/09/2014 Ricardo Rodríguez Argentina 04/03/1954
01/07/2013 - 30/06/2014 Roberto Trotta Argentina 28/01/1969
16/04/2013 - 30/06/2013 Claudio del Bosco Argentina 13/03/1971
01/01/2013 - 15/04/2014 Fernando Gamboa Argentina 28/10/1970
27/02/2012 - 31/12/2012 Claudio del Bosco Argentina 13/03/1971
01/11/2011 - 26/02/2012 Gustavo Zapata Argentina 15/10/1967
01/07/2011 - 31/10/2011 Enrique Hrabina Argentina 09/11/1961
13/12/2010 - 30/06/2011 Jorge Ghiso Argentina 21/06/1951
12/03/2010 - 12/12/2010 Roberto Trotta Argentina 28/01/1969
13/12/2009 - 11/03/2010 Claudio Úbeda Argentina 17/09/1969
22/11/2009 - 12/12/2009 Sergio Aldunate Argentina 07/11/1967
02/06/2009 - 21/11/2009 Fernando Quiroz Argentina 19/06/1968
03/05/2009 - 01/06/2009 Sergio Aldunate Argentina 07/11/1967
13/04/2009 - 03/05/2009 Aldo Bolado Argentina 01/10/1963
01/03/2009 - 12/04/2009 Jorge Ribolzi Argentina 25/01/1953
21/09/2008 - 28/02/2009 Eduardo Carbini Argentina
01/01/2008 - 20/09/2008 Roberto Trotta Argentina 28/01/1969
29/11/2007 - 31/12/2007 Sergio José Priseajniuc Argentina 19/04/1969
01/07/2007 - 28/11/2007 Arnaldo Sialle Argentina 21/11/1965