Period Manager Country born
19/12/2018 - 30/06/2019 Marcelo Broggi Argentina 10/02/1966
03/05/2018 - 15/12/2018 Darío Bonjour Argentina 12/10/1956
01/01/2018 - 02/05/2018 Christian Bassedas Argentina 16/02/1973
18/10/2017 - 31/12/2017 Rubén Forestello Argentina 15/02/1971
01/01/2017 - 17/10/2017 Mario Sciacqua Argentina 30/08/1970
05/12/2016 - 31/12/2016 Juan Barbas Argentina 23/08/1959
24/02/2016 - 05/12/2016 Cristian Díaz Argentina 12/05/1976
21/04/2015 - 23/02/2016 Diego Osella Argentina 17/01/1968
14/04/2015 - 20/04/2015 Alejandro Giuntini Argentina 10/07/1967
09/04/2012 - 13/04/2015 Walter Perazzo Argentina 02/08/1962
03/04/2012 - 09/04/2012 Sergio Hernández Argentina
01/01/2012 - 02/04/2012 Héctor Rivoira Argentina 10/04/1960
23/11/2011 - 31/12/2011 Mauro Laspada Argentina 09/01/1975
24/03/2009 - 22/11/2011 Omar De Felippe Argentina 03/04/1962
16/03/2009 - 23/03/2009 Horacio Kadour Argentina
04/03/2009 - 15/03/2009 Marcelo Escudero Argentina 25/07/1972
27/04/2008 - 03/03/2009 Daniel Florit Argentina
13/04/2008 - 27/04/2008 Gustavo Echaniz Argentina 11/11/1960
29/09/2007 - 13/04/2008 Roberto Saporiti Argentina 16/04/1939
27/09/2007 - 29/09/2007 Gustavo Echaniz Argentina 11/11/1960
01/07/2007 - 23/09/2007 Guillermo Rivarola Argentina 11/10/1968
01/07/2006 - 30/06/2007 Leonardo Madelón Argentina 25/01/1963
01/07/2005 - 30/06/2006 Omar Labruna Argentina 03/04/1957
05/10/2004 - 05/07/2005 Gregorio Pérez Uruguay 16/01/1948
01/07/2004 - 04/10/2004 Juan López Argentina 31/10/1950
21/10/2003 - 30/06/2004 Roberto Saporiti Argentina 16/04/1939
01/07/2003 - 20/10/2003 Enzo Trossero Argentina 23/05/1953
01/07/2002 - 07/07/2003 Julio Falcioni Argentina 20/07/1956