2. Round
25/08/2010 16:00 TJ Dvůr Králové - FK Jablonec 0:5
31/08/2010 16:00 Jiskra Ústí nad Orlicí - Sigma Olomouc 2:5
16:30 FK Senco Doubravka - FK Baník Sokolov 0:3
01/09/2010 16:00 FK Pardubice - Slavia Praha 0:1
16:00 Spartak Hulín - FC Hlučín 5:4 pso
16:00 SK Slovan Varnsdorf - Bohemians 1905 6:5 pso
16:00 HFK Třebíč - 1. SC Znojmo 2:1
16:00 SK Uničov - MFK Karvina 4:5 pso
16:00 FK OEZ Letohrad - FC Zenit Čáslav 1:0
16:00 MSK Breclav - 1. FC Slovácko 7:6 pso
16:00 FC Vítkovice - FK Fotbal Třinec 1:2
16:00 Meteor Praha VIII - České Budějovice 0:2
16:00 Trutnov - FK Mladá Boleslav 1:2
16:00 FC Písek - 1. FK Příbram 1:0
16:00 FK Hořovicko - FC Graffin Vlašim 0:3
16:00 Sokol Brozany - FK Teplice 0:5
16:00 FK Králův Dvůr - FK Kunice 4:5 pso
16:00 FK Šumperk - SFC Opava 0:4
16:00 FK Litvínov - Sokol Ovčáry 0:3
16:00 SFK Vrchovina - SK Líšeň 2:1
16:00 FC Velim - SK Hlavice 1:2
16:00 FC Přední Kopanina - FK Ústí nad Labem 1:5
16:00 SK Rostex Vyškov - 1. HFK Olomouc 1:3
16:00 Sokol Konice - Valašské Mezirící 5:1
17:00 FC Viktoria Otrokovice - Hanácká Slávia Kroměříž 1:2
02/09/2010 16:00 FC Slovan Rosice - FC Zbrojovka Brno 1:2
04/09/2010 13:30 SK Votice - Sparta Praha 0:1 (0:1)
07/09/2010 16:00 Viktoria Žižkov - FC Hradec Králové 4:3 (0:0, 0:0) pso
16:00 FK Baník Most - Viktoria Plzeň 1:4 (0:4)
16:00 FK Sezimovo Ústí - FK Dukla Praha 2:3 (1:2)
14/09/2010 15:30 FC Slavičín - Baník Ostrava 5:4 (0:0, 0:0) pso
16:00 FK Kolín - Slovan Liberec 0:3 (0:1)
3. Round
21/09/2010 15:30 FC Písek - FK Fotbal Třinec 3:1 (1:0)
15:30 FK Dukla Praha - FK Jablonec 3:4 (0:0, 1:1) pso
22/09/2010 15:30 Slovan Liberec - MFK Karvina 3:5 (0:0, 0:0) pso
15:30 HFK Třebíč - FK Teplice 1:2 (0:1)
15:30 FC Slavičín - MSK Breclav 5:4 (0:0, 1:1) pso
15:30 FK OEZ Letohrad - Viktoria Žižkov 1:3 (1:2)
15:30 Sokol Ovčáry - FC Zbrojovka Brno 2:4 (0:1, 2:2) pso
15:30 Sokol Konice - 1. HFK Olomouc 0:2 (0:1)
15:30 Spartak Hulín - Sigma Olomouc 1:3 (1:0)
15:30 FK Kunice - FK Mladá Boleslav 2:4 (1:0, 1:1, 1:1) pso
15:30 SFK Vrchovina - Hanácká Slávia Kroměříž 2:3 (0:2)
17:00 SFC Opava - SK Slovan Varnsdorf 2:1 (2:0)
06/10/2010 15:00 FC Graffin Vlašim - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
15:00 SK Hlavice - České Budějovice 1:3 (0:1)
09/10/2010 13:00 FK Baník Sokolov - Sparta Praha 4:1 (1:1, 1:1) pso
12/10/2010 16:30 Slavia Praha - FK Ústí nad Labem 3:2 (1:1)
Round of 16
27/10/2010 14:00 MFK Karvina - FC Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)
14:30 FK Baník Sokolov - FK Mladá Boleslav 3:0 (1:0)
14:30 FC Slavičín - Hanácká Slávia Kroměříž 1:5 (0:2)
14:30 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 1:1 (1:0)
14:30 FC Písek - Sigma Olomouc 3:3 (0:1)
14:30 1. HFK Olomouc - FK Jablonec 4:2 (1:1)
03/11/2010 16:30 FK Teplice - České Budějovice 0:1 (0:0)
10/11/2010 16:00 Viktoria Plzeň - SFC Opava 3:0 (3:0)
09/11/2010 16:30 Slavia Praha - Viktoria Žižkov 3:0 (3:0)
10/11/2010 15:00 Sigma Olomouc - FC Písek 1:1 (0:0)
15:30 FK Jablonec - 1. HFK Olomouc 5:0 (3:0)
16:00 FK Mladá Boleslav - FK Baník Sokolov 6:5 (2:0, 3:0) pso
16:00 FC Zbrojovka Brno - MFK Karvina 4:0 (3:0)
16:30 České Budějovice - FK Teplice 0:2 (0:0)
17/11/2010 10:00 Hanácká Slávia Kroměříž - FC Slavičín 0:0 (0:0)
23/11/2010 17:00 SFC Opava - Viktoria Plzeň 3:3 (2:1)
Quarter-finals
12/04/2011 16:00 FK Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 2:1 (2:0)
13/04/2011 15:30 Sigma Olomouc - FK Jablonec 2:0 (0:0)
17:00 FC Zbrojovka Brno - Hanácká Slávia Kroměříž 1:2 (0:1)
14/04/2011 17:00 FK Teplice - Slavia Praha 2:1 (1:0)
20/04/2011 16:00 Hanácká Slávia Kroměříž - FC Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
19:00 Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav 1:2 (1:0)
21/04/2011 17:00 Slavia Praha - FK Teplice 1:0 (0:0)
27/04/2011 16:00 FK Jablonec - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)
Semi-finals
03/05/2011 16:00 FK Mladá Boleslav - Hanácká Slávia Kroměříž 1:1 (1:0)
05/05/2011 17:55 Slavia Praha - Sigma Olomouc 0:3
10/05/2011 16:30 Hanácká Slávia Kroměříž - FK Mladá Boleslav 1:3 (0:1)
11/05/2011 17:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:0 (0:0)
Final
25/05/2011 19:15 FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 4:3 (0:0, 1:1) pso