1st(1st leg) | Al Ahly SC | - | Jimma Aba Jifar | 2:0 (2:0) | ||
2nd (2nd leg) | Jimma Aba Jifar | - | Al Ahly SC | 1:0 (1:0) | ||
1st(1st leg): 14/12/2018 16:00 | 2nd (2nd leg): 23/12/2018 13:00 | Winner: Al Ahly SC | ||||
1st(1st leg) | Al Nasr Benghazi | - | Horoya AC | 3:0 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | Horoya AC | - | Al Nasr Benghazi | 6:2 (2:1) | ||
1st(1st leg): 14/12/2018 16:00 | 2nd (2nd leg): 23/12/2018 17:00 | Winner: Horoya AC | ||||
1st(1st leg) | CS Constantine | - | Vipers SC | 1:0 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | Vipers SC | - | CS Constantine | 0:2 (0:0) | ||
1st(1st leg): 14/12/2018 18:00 | 2nd (2nd leg): 22/12/2018 13:00 | Winner: CS Constantine | ||||
1st(1st leg) | Nkana FC | - | Simba SC | 2:1 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | Simba SC | - | Nkana FC | 3:1 (2:1) | ||
1st(1st leg): 15/12/2018 13:00 | 2nd (2nd leg): 23/12/2018 13:00 | Winner: Simba SC | ||||
1st(1st leg) | Orlando Pirates | - | African Stars | 0:0 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | African Stars | - | Orlando Pirates | 0:1 (0:0) | ||
1st(1st leg): 15/12/2018 16:00 | 2nd (2nd leg): 22/12/2018 14:00 | Winner: Orlando Pirates | ||||
1st(1st leg) | JS Saoura | - | Ittihad Tanger | 2:0 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | Ittihad Tanger | - | JS Saoura | 1:0 (0:0) | ||
1st(1st leg): 15/12/2018 16:45 | 2nd (2nd leg): 23/12/2018 15:00 | Winner: JS Saoura | ||||
1st(1st leg) | Stade Malien | - | ASEC Mimosas | 0:1 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | ASEC Mimosas | - | Stade Malien | 1:0 (1:0) | ||
1st(1st leg): 15/12/2018 17:00 | 2nd (2nd leg): 23/12/2018 16:00 | Winner: ASEC Mimosas | ||||
1st(1st leg) | Wydad AC | - | ASC Diaraf | 2:0 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | ASC Diaraf | - | Wydad AC | 3:1 (1:0) | ||
1st(1st leg): 15/12/2018 18:00 | 2nd (2nd leg): 22/12/2018 17:00 | Winner: Wydad AC | ||||
1st(1st leg) | Gor Mahia FC | - | Lobi Stars | 3:1 (3:1) | ||
2nd (2nd leg) | Lobi Stars | - | Gor Mahia FC | 2:0 (0:0) | ||
1st(1st leg): 16/12/2018 13:00 | 2nd (2nd leg): 22/12/2018 14:00 | Winner: Lobi Stars | ||||
1st(1st leg) | TP Mazembe | - | ZESCO United | 1:0 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | ZESCO United | - | TP Mazembe | 1:1 (1:0) | ||
1st(1st leg): 16/12/2018 13:30 | 2nd (2nd leg): 22/12/2018 13:00 | Winner: TP Mazembe | ||||
1st(1st leg) | AS Vita Club | - | Bantu Mafeteng | 4:1 (2:0) | ||
2nd (2nd leg) | Bantu Mafeteng | - | AS Vita Club | 1:1 (0:1) | ||
1st(1st leg): 16/12/2018 14:30 | 2nd (2nd leg): 23/12/2018 14:00 | Winner: AS Vita Club | ||||
1st(1st leg) | AS Otôho | - | FC Platinum | 1:1 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | FC Platinum | - | AS Otôho | 0:0 (0:0) | ||
1st(1st leg): 16/12/2018 14:30 | 2nd (2nd leg): 22/12/2018 13:00 | Winner: FC Platinum | ||||
1st(1st leg) | Ismaily | - | Coton Sport Garoua | 2:0 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | Coton Sport Garoua | - | Ismaily | 2:1 (1:1) | ||
1st(1st leg): 16/12/2018 15:00 | 2nd (2nd leg): 22/12/2018 14:30 | Winner: Ismaily | ||||
1st(1st leg) | Al Ahly Benghazi | - | Mamelodi Sundowns | 0:0 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | Mamelodi Sundowns | - | Al Ahly Benghazi | 4:0 (2:0) | ||
1st(1st leg): 16/12/2018 15:00 | 2nd (2nd leg): 22/12/2018 13:00 | Winner: Mamelodi Sundowns | ||||
1st(1st leg) | Club Africain | - | Al Hilal Omdurman | 3:1 (1:1) | ||
2nd (2nd leg) | Al Hilal Omdurman | - | Club Africain | 1:0 (0:0) | ||
1st(1st leg): 16/12/2018 16:00 | 2nd (2nd leg): 23/12/2018 17:00 | Winner: Club Africain | ||||