1. Round
08/02/2024 09:15 South Melbourne FC - Melbourne Knights 1:0 (1:0)
09/02/2024 09:00 Green Gully SC - Moreland City FC 1:0 (1:0)
09:30 Oakleigh Cannons - Manningham United 3:0 (2:0)
10/02/2024 04:15 Avondale FC - Dandenong City SC 4:3 (2:1)
07:00 Port Melbourne Sharks - St Albans Saints 0:0 (0:0)
07:15 Altona Magic SC - Heidelberg United 0:1 (0:1)
08:00 Dandenong Thunder - Hume City FC 1:2 (1:0)
2. Round
16/02/2024 08:30 Melbourne Knights - Port Melbourne Sharks 1:3 (0:1)
08:30 Heidelberg United - Oakleigh Cannons 1:1 (0:1)
08:45 Dandenong City SC - Altona Magic SC 3:2 (1:0)
17/02/2024 04:00 Moreland City FC - South Melbourne FC 0:1 (0:0)
04:00 Manningham United - Dandenong Thunder 2:1 (1:1)
09:00 Hume City FC - Green Gully SC 2:0 (1:0)
18/02/2024 04:00 St Albans Saints - Avondale FC 1:2 (1:1)
3. Round
23/02/2024 08:30 Melbourne Knights - Avondale FC 3:3 (0:2)
09:00 Green Gully SC - Manningham United 4:1 (1:0)
24/02/2024 07:00 Port Melbourne Sharks - Moreland City FC 3:1 (1:1)
08:00 Dandenong Thunder - Heidelberg United 0:2 (0:1)
25/02/2024 06:00 St Albans Saints - Dandenong City SC 1:3 (0:1)
26/02/2024 08:30 South Melbourne FC - Hume City FC 1:0 (0:0)
11/03/2024 08:00 Oakleigh Cannons - Altona Magic SC 3:1 (3:0)
4. Round
01/03/2024 08:30 Heidelberg United - Green Gully SC 3:0 (2:0)
08:45 Dandenong City SC - Oakleigh Cannons 1:1 (1:1)
09:30 Moreland City FC - Avondale FC 0:1 (0:1)
02/03/2024 04:00 Manningham United - South Melbourne FC 2:5 (2:3)
07:15 Altona Magic SC - Dandenong Thunder 2:3 (2:1)
09:00 Hume City FC - Port Melbourne Sharks 4:0 (1:0)
03/03/2024 05:00 Melbourne Knights - St Albans Saints 3:0 (2:0)
5. Round
08/03/2024 08:30 South Melbourne FC - Heidelberg United 1:1 (1:1)
09:00 Green Gully SC - Altona Magic SC 2:4 (1:1)
09/03/2024 09:00 Port Melbourne Sharks - Manningham United 3:0 (1:0)
09:00 Hume City FC - Avondale FC 1:2 (0:1)
10/03/2024 08:00 Melbourne Knights - Dandenong City SC 2:2 (1:0)
09:15 St Albans Saints - Moreland City FC 4:0 (2:0)
01/04/2024 08:15 Oakleigh Cannons - Dandenong Thunder 1:1 (1:1)
6. Round
15/03/2024 08:45 Dandenong City SC - Dandenong Thunder 1:2 (0:2)
09:30 Oakleigh Cannons - Green Gully SC 4:1 (3:0)
16/03/2024 04:00 Moreland City FC - Melbourne Knights 0:1 (0:0)
04:00 Manningham United - Avondale FC 3:0 (2:0)
07:00 Port Melbourne Sharks - Heidelberg United 2:2 (1:1)
07:15 Altona Magic SC - South Melbourne FC 1:4 (0:1)
09:00 Hume City FC - St Albans Saints 2:1 (0:0)
7. Round
22/03/2024 08:30 St Albans Saints - Manningham United 2:1 (1:0)
08:30 Melbourne Knights - Hume City FC 2:5 (1:2)
09:00 Green Gully SC - Dandenong Thunder 1:1 (1:0)
09:30 Oakleigh Cannons - South Melbourne FC 0:0 (0:0)
23/03/2024 04:00 Moreland City FC - Dandenong City SC 1:2 (0:2)
07:00 Port Melbourne Sharks - Altona Magic SC 1:1 (0:0)
08:00 Avondale FC - Heidelberg United 0:0 (0:0)
8. Round
05/04/2024 09:30 Heidelberg United - St Albans Saints 6:0 (3:0)
09:30 Oakleigh Cannons - Port Melbourne Sharks 3:0 (1:0)
09:45 Dandenong City SC - Green Gully SC 1:1 (0:1)
06/04/2024 05:00 Manningham United - Melbourne Knights 1:2 (1:1)
05:15 Avondale FC - Altona Magic SC 4:0 (2:0)
09:00 Hume City FC - Moreland City FC 3:2 (1:1)
09:30 Dandenong Thunder - South Melbourne FC 1:2 (1:0)
9. Round
12/04/2024 10:30 Melbourne Knights - Heidelberg United 0:1 (0:0)
10:30 South Melbourne FC - Green Gully SC 3:0 (1:0)
11:00 Oakleigh Cannons - Avondale FC 1:2 (1:2)
13/04/2024 06:00 Moreland City FC - Manningham United 1:4 (0:2)
08:00 Port Melbourne Sharks - Dandenong Thunder 3:0 (1:0)
09:15 Altona Magic SC - St Albans Saints 1:0 (1:0)
10:00 Hume City FC - Dandenong City SC 0:0 (0:0)
10. Round
19/04/2024 10:30 Heidelberg United - Moreland City FC 3:2 (0:1)
10:45 Dandenong City SC - South Melbourne FC 0:4 (0:3)
11:15 Oakleigh Cannons - St Albans Saints 3:2 (1:1)
20/04/2024 04:00 Green Gully SC - Port Melbourne Sharks 1:2 (1:1)
06:00 Manningham United - Hume City FC 1:3 (1:0)
09:15 Altona Magic SC - Melbourne Knights 1:0 (0:0)
10:00 Dandenong Thunder - Avondale FC 0:8 (0:2)
11. Round
26/04/2024 10:30 Melbourne Knights - Oakleigh Cannons 0:1 (0:1)
27/04/2024 06:00 Avondale FC - Green Gully SC 0:1 (0:0)
06:00 Moreland City FC - Altona Magic SC 2:3 (1:1)
06:00 Manningham United - Dandenong City SC 2:3 (1:2)
06:00 Dandenong Thunder - St Albans Saints 3:0 (2:0)
08:00 Port Melbourne Sharks - South Melbourne FC 2:3 (1:1)
10:00 Hume City FC - Heidelberg United 2:2 (0:1)
12. Round
03/05/2024 10:30 Dandenong Thunder - Melbourne Knights 0:3 (0:2)
11:30 Altona Magic SC - Hume City FC 0:2 (0:1)
04/05/2024 04:00 Green Gully SC - St Albans Saints 4:0 (2:0)
07:00 South Melbourne FC - Avondale FC 1:3 (0:1)
08:00 Port Melbourne Sharks - Dandenong City SC 3:1 (1:0)
08:00 Heidelberg United - Manningham United 5:0 (3:0)
06/05/2024 10:45 Oakleigh Cannons - Moreland City FC 3:1 (1:1)
13. Round
10/05/2024 10:30 Melbourne Knights - Green Gully SC 3:3 (1:1)
10:45 Dandenong City SC - Heidelberg United 1:3 (0:2)
11/05/2024 06:00 Avondale FC - Port Melbourne Sharks 5:1 (2:1)
06:00 Moreland City FC - Dandenong Thunder 4:0 (4:0)
06:00 Manningham United - Altona Magic SC 4:5 (0:1)
10:00 Hume City FC - Oakleigh Cannons 0:2 (0:1)
12/05/2024 06:00 St Albans Saints - South Melbourne FC 1:4 (1:2)
14. Round
17/05/2024 10:30 Melbourne Knights - South Melbourne FC 0:1 (0:0)
10:45 Dandenong City SC - Avondale FC 0:1 (0:0)
11:30 Moreland City FC - Green Gully SC 2:1 (1:1)
18/05/2024 06:00 Manningham United - Oakleigh Cannons 1:4 (0:2)
08:00 St Albans Saints - Port Melbourne Sharks 3:5 (2:4)
10:00 Hume City FC - Dandenong Thunder 0:0 (0:0)
19/05/2024 07:00 Heidelberg United - Altona Magic SC 1:1 (0:1)
15. Round
25/05/2024 04:00 Green Gully SC - Hume City FC 1:2 (1:0)
06:00 Avondale FC - St Albans Saints 2:1 (1:0)
08:00 Port Melbourne Sharks - Melbourne Knights 2:0 (0:0)
09:00 Dandenong Thunder - Manningham United 2:1 (1:0)
09:15 Altona Magic SC - Dandenong City SC 0:2 (0:1)
26/05/2024 06:00 Oakleigh Cannons - Heidelberg United 3:0 (2:0)
07:00 South Melbourne FC - Moreland City FC 4:2 (2:1)
16. Round
31/05/2024 10:15 Heidelberg United - Dandenong Thunder 2:0 (2:0)
01/06/2024 06:00 Manningham United - Green Gully SC 1:1 (0:1)
06:00 Avondale FC - Melbourne Knights 1:1 (0:0)
06:15 Moreland City FC - Port Melbourne Sharks 1:1 (1:0)
08:00 Dandenong City SC - St Albans Saints 2:0 (2:0)
09:15 Altona Magic SC - Oakleigh Cannons 0:2 (0:2)
10:00 Hume City FC - South Melbourne FC 0:1 (0:0)
17. Round
07/06/2024 10:30 South Melbourne FC - Manningham United 2:0 (1:0)
08/06/2024 04:00 Green Gully SC - Heidelberg United 2:0 (0:0)
06:00 Avondale FC - Moreland City FC 5:1 (1:0)
08:00 Port Melbourne Sharks - Hume City FC 0:3 (0:2)
10:00 Dandenong Thunder - Altona Magic SC 0:4 (0:1)
09/06/2024 06:00 St Albans Saints - Melbourne Knights 1:2 (0:1)
10/06/2024 06:00 Oakleigh Cannons - Dandenong City SC 0:2 (0:2)
18. Round
15/06/2024 06:00 Manningham United - Port Melbourne Sharks 2:2 (0:0)
06:00 Avondale FC - Hume City FC 5:0 (2:0)
06:15 Dandenong City SC - Melbourne Knights 2:5 (1:2)
06:30 Moreland City FC - St Albans Saints 0:1 (0:0)
09:15 Altona Magic SC - Green Gully SC 0:0 (0:0)
10:00 Dandenong Thunder - Oakleigh Cannons 3:1 (2:0)
16/06/2024 07:00 Heidelberg United - South Melbourne FC 1:0 (1:0)
19. Round
21/06/2024 10:30 Melbourne Knights - Moreland City FC 6:0 (5:0)
10:30 South Melbourne FC - Altona Magic SC 4:0 (1:0)
22/06/2024 04:00 Green Gully SC - Oakleigh Cannons 4:2 (3:0)
06:00 Avondale FC - Manningham United 5:1 (2:1)
07:00 Heidelberg United - Port Melbourne Sharks 0:0 (0:0)
10:00 Dandenong Thunder - Dandenong City SC 1:0 (0:0)
23/06/2024 06:00 St Albans Saints - Hume City FC 0:3 (0:3)
20. Round
28/06/2024 10:45 Dandenong City SC - Moreland City FC -:-
10:45 Heidelberg United - Avondale FC -:-
29/06/2024 06:00 Manningham United - St Albans Saints -:-
06:00 Altona Magic SC - Port Melbourne Sharks -:-
10:00 Hume City FC - Melbourne Knights -:-
10:00 Dandenong Thunder - Green Gully SC -:-
30/06/2024 07:00 South Melbourne FC - Oakleigh Cannons -:-
21. Round
05/07/2024 10:30 Melbourne Knights - Manningham United -:-
10:30 South Melbourne FC - Dandenong Thunder -:-
06/07/2024 04:00 Green Gully SC - Dandenong City SC -:-
06:00 Moreland City FC - Hume City FC -:-
08:00 Port Melbourne Sharks - Oakleigh Cannons -:-
09:15 Altona Magic SC - Avondale FC -:-
07/07/2024 06:00 St Albans Saints - Heidelberg United -:-
22. Round
12/07/2024 10:45 Dandenong City SC - Hume City FC -:-
13/07/2024 04:00 Green Gully SC - South Melbourne FC -:-
06:00 Avondale FC - Oakleigh Cannons -:-
06:00 Manningham United - Moreland City FC -:-
10:00 Dandenong Thunder - Port Melbourne Sharks -:-
14/07/2024 06:00 St Albans Saints - Altona Magic SC -:-
07:00 Heidelberg United - Melbourne Knights -:-
23. Round
19/07/2024 10:30 South Melbourne FC - Dandenong City SC -:-
10:30 Melbourne Knights - Altona Magic SC -:-
20/07/2024 06:00 Moreland City FC - Heidelberg United -:-
06:00 Avondale FC - Dandenong Thunder -:-
08:00 Port Melbourne Sharks - Green Gully SC -:-
10:00 Hume City FC - Manningham United -:-
21/07/2024 06:00 St Albans Saints - Oakleigh Cannons -:-
24. Round
26/07/2024 10:30 South Melbourne FC - Port Melbourne Sharks -:-
10:45 Dandenong City SC - Manningham United -:-
27/07/2024 04:00 Green Gully SC - Avondale FC -:-
09:15 Altona Magic SC - Moreland City FC -:-
28/07/2024 06:00 Oakleigh Cannons - Melbourne Knights -:-
06:00 St Albans Saints - Dandenong Thunder -:-
07:00 Heidelberg United - Hume City FC -:-
25. Round
09/08/2024 10:30 Melbourne Knights - Dandenong Thunder -:-
10:45 Dandenong City SC - Port Melbourne Sharks -:-
10/08/2024 06:00 Avondale FC - South Melbourne FC -:-
06:00 Manningham United - Heidelberg United -:-
06:00 Moreland City FC - Oakleigh Cannons -:-
10:00 Hume City FC - Altona Magic SC -:-
11/08/2024 06:00 St Albans Saints - Green Gully SC -:-
26. Round
18/08/2024 06:00 Green Gully SC - Melbourne Knights -:-
06:00 Heidelberg United - Dandenong City SC -:-
06:00 Port Melbourne Sharks - Avondale FC -:-
06:00 Dandenong Thunder - Moreland City FC -:-
06:00 Altona Magic SC - Manningham United -:-
06:00 Oakleigh Cannons - Hume City FC -:-
06:00 South Melbourne FC - St Albans Saints -:-