1. Round
07/08/2019 17:30 Náchod-Destné - Viktoria Žižkov 0:5
13/08/2019 16:00 SK Kladno - FK TJ Štěchovice 1:2
17:00 FK Brandýs nad Labem - FK Ústí nad Labem 0:10
17:00 FK Olympie Březová - Mariánské Lázně 0:3
17:00 Meteor Praha VIII - MFK Chrudim 1:3
14/08/2019 16:00 FK Přepeře - TJ Dvůr Králové 6:2
16:00 SK Aritma Praha - FK Admira Praha 0:1
16:00 Český lev - Union Beroun - FK Dukla Praha 0:7
16:00 SK Český Brod - Slovan Velvary 1:3
16:00 SK Dětmarovice - FK Fotbal Třinec 1:7
16:00 FK Komarov - FK Loko Vltavín 0:1
16:00 Frenstat p. R. - FC Hlučín 1:2
16:00 TJ Unie Hlubina - Dolní Benešov 1:2
16:00 Sokol Hostouň - FC Karlovy Vary 2:1
16:00 AFC Humpolec - Vysočina Jihlava 0:9
16:00 FK Kolín - Jiskra Ústí nad Orlicí 0:1
16:00 Hanácká Slávia Kroměříž - MFK Vítkovice 3:4 pso
16:00 Sokol Lanžhot - 1. SC Znojmo 3:1 pso
16:00 FK OEZ Letohrad - FC Hradec Králové 0:3
16:00 TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Zápy 0:2
16:00 SK Motorlet Praha - FC Chomutov 4:0
16:00 TJ Nový Jičín - FK Frýdek-Místek 2:3
16:00 1. FC Olešnice u Bouzova - FC Viktoria Otrokovice 2:1
16:00 FC Slovan Rosice - Velké Mezirící 4:2
16:00 TJ Jiskra Rýmařov - SK Uničov 2:3
16:00 Tatran Sedlčany - FK MAS Táborsko 0:4
16:00 Skastice - SK Líšeň 3:5
16:00 Spartak Soběslav - SK Benešov 0:2
16:00 Baník Souš - FK Baník Sokolov 0:3
16:00 Sokol Srbice - FK Králův Dvůr 1:2
16:00 FC Strání - SK Prostějov 1:3
16:00 Valašské Mezirící - FC Slavičín 4:2 aet
16:00 TJ Sokol Velké Hamry - FK Varnsdorf 0:4
16:00 Tatran Všechovice - Odra Petřkovice 0:4
16:00 FK Zbuzany - TJ Jiskra Domažlice 1:3
16:00 Tatran Ždírec nad Doubravou - Stará Říše 3:1 aet
16:30 1. HFK Olomouc - FC Zbrojovka Brno 0:3
16:30 SS Ostrá - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:3
16:30 SK Slany - Slavoj Vyšehrad 0:4
16:30 SK Libčany - Chlumec nad Cidlinou 0:3
17:00 MFK Dobříš - FC Písek 0:2
20/08/2019 16:00 Sokol Tasovice - SFK Vrchovina 0:1
16:00 SK Vysoké Mýto - FK Pardubice 0:2
2. Round
27/08/2019 16:00 FC Slovan Rosice - Sigma Olomouc 1:5
16:00 Dolní Benešov - SK Prostějov 2:3
16:00 Valašské Mezirící - FK Fotbal Třinec 0:5
16:00 SFK Vrchovina - 1. FC Slovácko 0:5
28/08/2019 16:00 FK MAS Táborsko - FK Varnsdorf 3:5 pso
16:00 SK Motorlet Praha - Slavoj Vyšehrad 0:5
16:00 FK Přepeře - MFK Chrudim 0:1
16:00 Mariánské Lázně - Slovan Liberec 2:5
16:00 Slovan Velvary - Viktoria Žižkov 0:1
16:00 Chlumec nad Cidlinou - 1. FK Příbram 2:1
16:00 FK Loko Vltavín - FC Sellier & Bellot Vlašim 2:1
16:00 Jiskra Ústí nad Orlicí - České Budějovice 0:2
16:00 FC Písek - FK Teplice 1:3
16:00 TJ Sokol Zápy - Bohemians 1905 2:3
16:00 TJ Jiskra Domažlice - FK Ústí nad Labem 4:3 pso
16:00 FK Králův Dvůr - FK Dukla Praha 0:2
16:00 Sokol Lanžhot - Baník Ostrava 1:3
16:00 Odra Petřkovice - FC Zbrojovka Brno 3:4 aet
16:00 FK Frýdek-Místek - MFK Karvina 1:3
16:00 SK Uničov - FC FASTAV Zlín 1:4
16:00 1. FC Olešnice u Bouzova - SFC Opava 0:6
16:00 Tatran Ždírec nad Doubravou - SK Líšeň 0:4
16:30 FK TJ Štěchovice - FK Baník Sokolov 1:4
03/09/2019 16:00 SK Benešov - FK Pardubice 2:1
04/09/2019 16:00 FK Admira Praha - FC Hradec Králové 1:2
16:30 Sokol Hostouň - Vysočina Jihlava 1:6
10/09/2019 15:30 FC Hlučín - MFK Vítkovice 4:2
3. Round
24/09/2019 15:00 SK Benešov - 1. FC Slovácko 1:3 (1:1)
15:00 FK Baník Sokolov - SFC Opava 0:1 (0:0)
15:30 FK Varnsdorf - FC FASTAV Zlín 1:2 (1:1)
25/09/2019 15:00 FK Loko Vltavín - České Budějovice 1:4 (1:2)
15:00 TJ Jiskra Domažlice - FK Dukla Praha 1:3 (0:1)
15:00 Slavia Praha - Slavoj Vyšehrad 8:0 (5:0)
15:00 MFK Karvina - Viktoria Žižkov 0:2 (0:1)
15:00 FC Hlučín - Viktoria Plzeň 1:3 (0:2)
16:00 Vysočina Jihlava - Sparta Praha 1:2 (1:1)
16:30 Slovan Liberec - SK Prostějov 3:1 (2:0)
17:00 Baník Ostrava - FC Hradec Králové 2:0 (1:0)
01/10/2019 15:00 FK Mladá Boleslav - MFK Chrudim 4:2 (0:0)
15:30 FK Jablonec - FC Zbrojovka Brno 3:2 (1:1)
16:00 FK Teplice - FK Fotbal Třinec 2:1 (1:1)
16:00 Sigma Olomouc - SK Líšeň 4:2 (2:0)
02/10/2019 15:00 Chlumec nad Cidlinou - Bohemians 1905 2:1 (1:0)
Round of 16
29/10/2019 15:00 SFC Opava - FK Jablonec 0:2 (0:0, 0:0) aet
16:00 Sigma Olomouc - FK Dukla Praha 4:0 (2:0)
30/10/2019 13:00 Chlumec nad Cidlinou - Viktoria Plzeň 3:4 (1:0, 3:3) aet
13:30 FK Mladá Boleslav - FC FASTAV Zlín 3:1 (1:1)
16:00 České Budějovice - Sparta Praha 0:4 (0:2)
16:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 2:0 (0:0, 0:0) aet
16:30 Slovan Liberec - FK Teplice 2:0 (0:0)
06/11/2019 16:00 1. FC Slovácko - Viktoria Žižkov 3:1 (0:0, 1:1) aet
Quarter-finals
04/03/2020 16:00 Sigma Olomouc - FK Jablonec 3:1 (1:0)
16:30 Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav 4:2 (3:0)
16:30 1. FC Slovácko - Slovan Liberec 2:4 (0:0, 0:0, 0:0) pso
17:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 5:0 (1:0)
Semi-finals
17/06/2020 16:15 Sigma Olomouc - Slovan Liberec -:-
19:15 Sparta Praha - Viktoria Plzeň -:-
Final
01/07/2020 Sigma / Slovan Liberec - Sparta Praha / Plzeň -:-