1. Round
11/08/2020 16:30 Frenstat p. R. - Dolní Benešov 2:0
16:30 1. HFK Olomouc - FC Slovan Rosice 0:2
14/08/2020 17:00 Spartak Soběslav - FK MAS Táborsko 1:4
15/08/2020 09:15 TJ Sokol Libiš - FK Loko Vltavín 0:6
09:15 FK Brandýs nad Labem - TJ Jiskra Domažlice 2:4
09:15 SK Libčany - Chlumec nad Cidlinou 0:7
09:15 FK Kolín - FK Pardubice 4:3 pso
09:15 SK Slany - Sokol Hostouň 1:2 aet
09:15 SK Kladno - SK Benešov 5:6
09:15 TJ Dvůr Králové - Jiskra Ústí nad Orlicí 0:3
09:15 SK Motorlet Praha - Meteor Praha VIII 1:0
09:30 Mariánské Lázně - Slavia Karlovy Vary 0:6
13:30 FC Chomutov - Povltavská FA 1:3
15:00 FK Olympie Březová - FK Zbuzany 3:2
16:00 SK Vysoké Mýto - TJ Sokol Zápy 4:3 aet
16:00 Sokol Srbice - FK Baník Sokolov 3:0
16:00 Baník Souš - FK Králův Dvůr 2:0
16:00 TJ Sokol Velké Hamry - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:2
16:00 SK Český Brod - FC Písek 5:4 pso
16:00 Náchod-Destné - FC Hradec Králové 0:6
16:00 Slovan Velvary - MFK Dobříš 5:1
16:00 Český lev - Union Beroun - Viktoria Žižkov 0:4
16/08/2020 16:00 Tatran Sedlčany - Slavoj Vyšehrad 0:6
25/08/2020 16:00 FK OEZ Letohrad - MFK Chrudim 0:2
16:30 Sokol Tasovice - 1. SC Znojmo 4:5 aet
16:30 AFC Humpolec - SFK Vrchovina 1:2
26/08/2020 16:30 TJ Nový Jičín - Odra Petřkovice 0:3
16:30 TJ Jiskra Rýmařov - SK Prostějov 0:3 dec.
16:30 Valašské Mezirící - FK Frýdek-Místek 0:1
16:30 FC Slavičín - FK Fotbal Třinec 0:3 dec.
16:30 TJ Unie Hlubina - MFK Vítkovice 6:3
16:30 Stará Říše - Vysočina Jihlava 1:4
16:30 Tatran Ždírec nad Doubravou - Velké Mezirící 0:3
16:30 1. FC Olešnice u Bouzova - SK Uničov 0:4
16:30 TJ Skaštice - MFK Vyškov 0:6
16:30 SK Dětmarovice - FC Hlučín 1:6
16:30 FC Strání - Hanácká Slávia Kroměříž 1:5
16:30 Sokol Lanžhot - SK Líšeň 0:1
17:00 FK Komarov - FK Ústí nad Labem 1:3
17:00 FK Admira Praha - FK Dukla Praha 0:4
17:00 FK Přepeře - FK Varnsdorf 3:1
02/09/2020 SK Hranice - FK Blansko 0:3 dec.
16:30 SK Kosmonosy - SK Aritma Praha 0:3 (0:0, 1:1, 1:1) pso
2. Round
13/09/2020 15:00 SFK Vrchovina - Vysočina Jihlava 1:2
15/09/2020 15:00 FK Frýdek-Místek - FK Blansko 0:3 dec.
15:00 FK Olympie Březová - FC Hradec Králové 0:3 dec.
15:00 SK Benešov - FK Teplice 0:3
16:30 Hanácká Slávia Kroměříž - SFC Opava 0:3 dec.
16/09/2020 15:00 SK Český Brod - Chlumec nad Cidlinou 0:3 dec.
15:00 TJ Jiskra Domažlice - FK Ústí nad Labem 2:0
15:00 SK Vysoké Mýto - FK Přepeře 1:2
15:00 Povltavská FA - FK MAS Táborsko 0:3 dec.
15:00 1. SC Znojmo - SK Líšeň 0:3 dec.
15:00 FC Hlučín - FK Fotbal Třinec 0:3 dec.
15:00 MFK Vyškov - 1. FC Slovácko 0:3 dec.
15:00 Frenstat p. R. - Baník Ostrava 0:4
15:00 FC Slovan Rosice - FC Zbrojovka Brno 0:3 dec.
15:00 TJ Unie Hlubina - MFK Karvina 0:6
15:00 Odra Petřkovice - Sigma Olomouc 0:3 dec.
15:00 Jiskra Ústí nad Orlicí - FC FASTAV Zlín 1:0
15:00 Velké Mezirící - SK Prostějov 0:3 dec.
15:00 Sokol Hostouň - FK Mladá Boleslav 0:1
15:00 FK Loko Vltavín - 1. FK Příbram 0:3 dec.
15:00 Slovan Velvary - Bohemians 1905 0:2
15:00 Sokol Srbice - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:3 dec.
15:00 SK Motorlet Praha - MFK Chrudim 0:3 dec.
15:00 SK Aritma Praha - FK Dukla Praha 0:3 dec.
22/09/2020 16:30 Baník Souš - České Budějovice 0:3
23/09/2020 15:00 FK Kolín - Viktoria Žižkov 0:3 dec.
15:00 Slavia Karlovy Vary - Slavoj Vyšehrad 3:0 dec.
3. Round
30/09/2020 14:30 Chlumec nad Cidlinou - FK Teplice 1:3 (0:3)
14:30 MFK Karvina - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:3 (0:2)
14:30 FK MAS Táborsko - Bohemians 1905 0:3 (0:0)
14:30 Sparta Praha - FK Blansko 2:0 (0:0)
06/10/2020 17:00 1. FC Slovácko - SK Prostějov 6:0 (4:0)
07/10/2020 Jiskra Ústí nad Orlicí - České Budějovice 0:3 dec.
14:00 FC Zbrojovka Brno - Vysočina Jihlava 1:0 (0:0)
08/10/2020 14:30 MFK Chrudim - FK Mladá Boleslav 6:7 (1:0, 1:1, 1:1) pso
09/10/2020 14:00 FC Hradec Králové - 1. FK Příbram 2:1 (0:0, 1:1) aet
19/01/2021 14:30 Slavia Praha - FK Dukla Praha 4:1 (3:0)
09/02/2021 15:30 Slavia Karlovy Vary - SFC Opava 3:0 (1:0)
10/02/2021 FK Jablonec - SK Líšeň 3:0 dec.
12:00 Sigma Olomouc - TJ Jiskra Domažlice 3:1 (1:1)
15:00 Viktoria Plzeň - FK Přepeře 7:0 (5:0)
11/02/2021 13:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 3:1 (1:0, 1:1) aet
23/02/2021 13:00 Baník Ostrava - FK Fotbal Třinec 2:0 (0:0)
Round of 16
02/03/2021 13:00 Viktoria Plzeň - FC Hradec Králové 3:1 (2:0)
03/03/2021 Sparta Praha - Baník Ostrava resch.
13:00 FK Teplice - FC Zbrojovka Brno -:-
16:00 Slovan Liberec - České Budějovice -:-
18:00 Slavia Praha - Slavia Karlovy Vary -:-
09/03/2021 15:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc -:-
26/03/2021 13:30 FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko -:-
27/03/2021 13:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Jablonec -:-