1. Round
02/11/2019 02:00 Hawke’s Bay United FC - Auckland City FC -:-
02:00 Waitakere United - Wellington Phoenix (R) -:-
03:00 Southern United - Tasman United -:-
03/11/2019 01:00 Team Wellington - Hamilton Wanderers -:-
03:00 Eastern Suburbs AFC - Canterbury United -:-
2. Round
10/11/2019 00:00 Wellington Phoenix (R) - Hawke’s Bay United FC -:-
01:00 Canterbury United - Southern United -:-
01:00 Hamilton Wanderers - Eastern Suburbs AFC -:-
01:00 Tasman United - Waitakere United -:-
03:00 Auckland City FC - Team Wellington -:-
3. Round
16/11/2019 01:00 Hamilton Wanderers - Auckland City FC -:-
02:00 Waitakere United - Canterbury United -:-
03:00 Hawke’s Bay United FC - Tasman United -:-
03:00 Southern United - Eastern Suburbs AFC -:-
17/11/2019 01:00 Team Wellington - Wellington Phoenix (R) -:-
4. Round
23/11/2019 03:30 Southern United - Hamilton Wanderers -:-
03:30 Wellington Phoenix (R) - Auckland City FC -:-
24/11/2019 01:00 Canterbury United - Hawke’s Bay United FC -:-
01:00 Tasman United - Team Wellington -:-
03:00 Eastern Suburbs AFC - Waitakere United -:-
5. Round
30/11/2019 02:00 Waitakere United - Southern United -:-
01/12/2019 01:00 Hawke’s Bay United FC - Eastern Suburbs AFC -:-
01:00 Hamilton Wanderers - Wellington Phoenix (R) -:-
01:00 Team Wellington - Canterbury United -:-
03:00 Auckland City FC - Tasman United -:-
6. Round
07/12/2019 03:00 Southern United - Hawke’s Bay United FC -:-
08/12/2019 01:00 Canterbury United - Auckland City FC -:-
01:00 Hamilton Wanderers - Waitakere United -:-
01:00 Tasman United - Wellington Phoenix (R) -:-
03:00 Eastern Suburbs AFC - Team Wellington -:-
7. Round
14/12/2019 00:00 Wellington Phoenix (R) - Canterbury United -:-
03:30 Auckland City FC - Eastern Suburbs AFC -:-
15/12/2019 01:00 Hawke’s Bay United FC - Waitakere United -:-
01:00 Tasman United - Hamilton Wanderers -:-
01:00 Team Wellington - Southern United -:-
8. Round
20/12/2019 05:30 Canterbury United - Tasman United -:-
21/12/2019 02:00 Waitakere United - Team Wellington -:-
03:00 Southern United - Auckland City FC -:-
22/12/2019 03:00 Eastern Suburbs AFC - Wellington Phoenix (R) -:-
03:00 Hamilton Wanderers - Hawke’s Bay United FC -:-
9. Round
11/01/2020 02:00 Waitakere United - Auckland City FC -:-
03:30 Wellington Phoenix (R) - Southern United -:-
12/01/2020 01:00 Canterbury United - Hamilton Wanderers -:-
01:00 Tasman United - Eastern Suburbs AFC -:-
01:00 Team Wellington - Hawke’s Bay United FC -:-
10. Round
18/01/2020 03:00 Tasman United - Southern United -:-
19/01/2020 01:00 Canterbury United - Eastern Suburbs AFC -:-
01:00 Hamilton Wanderers - Team Wellington -:-
01:00 Wellington Phoenix (R) - Waitakere United -:-
01:00 Auckland City FC - Hawke’s Bay United FC -:-
11. Round
25/01/2020 02:00 Waitakere United - Tasman United -:-
03:00 Southern United - Canterbury United -:-
26/01/2020 01:00 Hawke’s Bay United FC - Wellington Phoenix (R) -:-
03:00 Eastern Suburbs AFC - Hamilton Wanderers -:-
03:00 Team Wellington - Auckland City FC -:-
12. Round
01/02/2020 01:00 Wellington Phoenix (R) - Team Wellington -:-
02/02/2020 01:00 Auckland City FC - Hamilton Wanderers -:-
01:00 Tasman United - Hawke’s Bay United FC -:-
03:00 Canterbury United - Waitakere United -:-
11:00 Eastern Suburbs AFC - Southern United -:-
13. Round
08/02/2020 03:00 Waitakere United - Eastern Suburbs AFC -:-
23:00 Hamilton Wanderers - Southern United -:-
09/02/2020 00:00 Hawke’s Bay United FC - Canterbury United -:-
01:00 Auckland City FC - Wellington Phoenix (R) -:-
01:00 Team Wellington - Tasman United -:-
14. Round
15/02/2020 03:00 Southern United - Waitakere United -:-
03:30 Wellington Phoenix (R) - Hamilton Wanderers -:-
23/02/2020 01:00 Eastern Suburbs AFC - Hawke’s Bay United FC -:-
01:00 Tasman United - Auckland City FC -:-
03:00 Canterbury United - Team Wellington -:-
15. Round
29/02/2020 03:00 Waitakere United - Hamilton Wanderers -:-
01/03/2020 00:00 Hawke’s Bay United FC - Southern United -:-
01:00 Team Wellington - Eastern Suburbs AFC -:-
08/03/2020 01:00 Auckland City FC - Canterbury United -:-
01:00 Wellington Phoenix (R) - Tasman United -:-
16. Round
14/03/2020 02:00 Waitakere United - Hawke’s Bay United FC -:-
03:00 Southern United - Team Wellington -:-
15/03/2020 01:00 Canterbury United - Wellington Phoenix (R) -:-
03:00 Eastern Suburbs AFC - Auckland City FC -:-
11:00 Hamilton Wanderers - Tasman United -:-
17. Round
22/03/2020 00:00 Wellington Phoenix (R) - Eastern Suburbs AFC -:-
01:00 Hawke’s Bay United FC - Hamilton Wanderers -:-
01:00 Auckland City FC - Southern United -:-
02:00 Team Wellington - Waitakere United -:-
03:00 Tasman United - Canterbury United -:-
18. Round
28/03/2020 03:00 Southern United - Wellington Phoenix (R) -:-
29/03/2020 02:00 Hamilton Wanderers - Canterbury United -:-
02:00 Auckland City FC - Waitakere United -:-
02:00 Eastern Suburbs AFC - Tasman United -:-
04:00 Hawke’s Bay United FC - Team Wellington -:-