1. Round
26/07/2019 14:00 Racing Club de Avellaneda II - Unión de Santa Fe II 0:0 (0:0)
14:00 Colón de Santa Fe II - Patronato de Paraná II 0:0 (0:0)
14:00 San Lorenzo II - Godoy Cruz II 1:1 (1:1)
14:00 Lanús II - Gimnasia de La Plata II 0:2 (0:1)
14:00 Argentinos Juniors II - River Plate II 0:3 (0:0)
14:00 Newell's Old Boys II - Central Córdoba SdE II 2:0 (1:0)
14:00 Talleres de Córdoba II - Vélez Sarsfield II 0:1 (0:1)
14:00 Boca Juniors II - Huracán II 3:0 (3:0)
14:00 Atlético Tucumán II - Rosario Central II 1:2 (0:0)
28/07/2019 14:00 Arsenal de Sarandí II - Banfield II 3:0 (2:0)
29/07/2019 14:00 Defensa y Justicia II - Independiente II 1:3 (0:3)
09/08/2019 14:00 Estudiantes II - Aldosivi II 3:0 (2:0)
2. Round
02/08/2019 14:00 Huracán II - Colón de Santa Fe II 5:2 (0:0)
14:00 Aldosivi II - Argentinos Juniors II 1:1 (0:1)
14:00 Rosario Central II - Talleres de Córdoba II 2:0 (1:0)
14:00 Central Córdoba SdE II - Atlético Tucumán II 0:0 (0:0)
14:00 Vélez Sarsfield II - Racing Club de Avellaneda II 0:1 (0:0)
14:00 Unión de Santa Fe II - Defensa y Justicia II 0:3 (0:0)
14:00 Gimnasia de La Plata II - San Lorenzo II 0:2 (0:1)
14:00 Banfield II - Estudiantes II 1:1 (1:0)
14:00 River Plate II - Lanús II 0:0 (0:0)
14:00 Patronato de Paraná II - Boca Juniors II 1:1 (1:0)
14:00 Godoy Cruz II - Arsenal de Sarandí II 1:0 (0:0)
14:00 Independiente II - Newell's Old Boys II 2:0 (0:0)
3. Round
16/08/2019 14:00 San Lorenzo II - Rosario Central II 2:1 (0:0)
14:00 Argentinos Juniors II - Banfield II 0:1 (0:0)
14:00 Racing Club de Avellaneda II - River Plate II 1:1 (0:0)
14:00 Estudiantes II - Independiente II 0:4 (0:3)
14:00 Lanús II - Vélez Sarsfield II 2:1 (2:0)
14:00 Defensa y Justicia II - Arsenal de Sarandí II 0:2 (0:1)
14:00 Newell's Old Boys II - Unión de Santa Fe II 1:1 (0:1)
14:00 Colón de Santa Fe II - Gimnasia de La Plata II 1:0 (1:0)
14:00 Talleres de Córdoba II - Central Córdoba SdE II 4:1 (1:1)
14:00 Patronato de Paraná II - Huracán II 1:1 (0:0)
14:00 Atlético Tucumán II - Godoy Cruz II 4:3 (0:1)
18/08/2019 14:00 Boca Juniors II - Aldosivi II 1:0 (1:0)
4. Round
23/08/2019 14:00 River Plate II - Talleres de Córdoba II 3:0 (2:0)
14:00 Huracán II - Argentinos Juniors II 1:1 (0:1)
14:00 Vélez Sarsfield II - Newell's Old Boys II 2:0 (1:0)
14:00 Independiente II - Colón de Santa Fe II 2:2 (0:1)
14:00 Gimnasia de La Plata II - Defensa y Justicia II 3:1 (2:0)
14:00 Banfield II - Boca Juniors II 0:0 (0:0)
14:00 Arsenal de Sarandí II - San Lorenzo II 1:2 (0:2)
14:00 Aldosivi II - Atlético Tucumán II 2:1 (0:1)
14:00 Central Córdoba SdE II - Racing Club de Avellaneda II 0:1 (0:1)
14:00 Rosario Central II - Patronato de Paraná II 0:2 (0:2)
14:00 Unión de Santa Fe II - Lanús II 2:2 (2:1)
14:00 Godoy Cruz II - Estudiantes II 1:1 (1:0)
5. Round
30/08/2019 14:00 San Lorenzo II - Unión de Santa Fe II 3:1 (1:0)
14:00 Argentinos Juniors II - Gimnasia de La Plata II 0:1 (0:0)
14:00 Racing Club de Avellaneda II - Godoy Cruz II 1:1 (0:0)
14:00 Estudiantes II - Vélez Sarsfield II 1:1 (0:0)
14:00 Lanús II - Central Córdoba SdE II 1:1 (0:0)
14:00 Defensa y Justicia II - Banfield II 1:1 (1:0)
14:00 Newell's Old Boys II - Huracán II 1:1 (0:0)
14:00 Colón de Santa Fe II - Rosario Central II 2:0 (1:0)
14:00 Talleres de Córdoba II - Aldosivi II 2:2 (2:2)
14:00 Patronato de Paraná II - Independiente II 1:1 (0:0)
14:00 Atlético Tucumán II - Arsenal de Sarandí II 0:1 (0:1)
01/09/2019 14:00 River Plate II - Boca Juniors II 1:1 (1:0)
6. Round
13/09/2019 14:00 Huracán II - River Plate II 0:0 (0:0)
14:00 Vélez Sarsfield II - Atlético Tucumán II 2:1 (1:1)
14:00 Independiente II - Lanús II 2:1 (0:0)
14:00 Gimnasia de La Plata II - Racing Club de Avellaneda II 2:0 (1:0)
14:00 Banfield II - Talleres de Córdoba II 1:0 (0:0)
14:00 Arsenal de Sarandí II - Unión de Santa Fe II 2:0 (0:0)
14:00 Aldosivi II - Patronato de Paraná II 1:2 (0:0)
14:00 Colón de Santa Fe II - San Lorenzo II 0:2 (0:1)
14:00 Godoy Cruz II - Argentinos Juniors II 1:1 (0:0)
14:00 Central Córdoba SdE II - Defensa y Justicia II 0:0 (0:0)
15/09/2019 14:00 Rosario Central II - Newell's Old Boys II 1:2 (0:2)
14:00 Boca Juniors II - Estudiantes II 1:2 (0:1)
7. Round
20/09/2019 14:00 River Plate II - Vélez Sarsfield II 0:2 (0:0)
14:00 San Lorenzo II - Boca Juniors II 1:1 (0:0)
14:00 Argentinos Juniors II - Central Córdoba SdE II 2:3 (1:1)
14:00 Estudiantes II - Patronato de Paraná II 1:0 (0:0)
14:00 Lanús II - Colón de Santa Fe II 1:1 (1:0)
14:00 Defensa y Justicia II - Huracán II 1:0 (0:0)
14:00 Newell's Old Boys II - Aldosivi II 2:2 (1:0)
14:00 Unión de Santa Fe II - Rosario Central II 1:1 (0:0)
14:00 Talleres de Córdoba II - Gimnasia de La Plata II 1:2 (0:0)
14:00 Atlético Tucumán II - Independiente II 0:1 (0:0)
14:00 Godoy Cruz II - Banfield II 0:0 (0:0)
22/09/2019 14:00 Racing Club de Avellaneda II - Arsenal de Sarandí II 3:0 (3:0)
8. Round
27/09/2019 14:00 Boca Juniors II - Newell's Old Boys II 2:2 (1:0)
14:00 Huracán II - Atlético Tucumán II 2:0 (1:0)
14:00 Vélez Sarsfield II - Defensa y Justicia II 1:1 (0:1)
14:00 Gimnasia de La Plata II - River Plate II 0:1 (0:0)
14:00 Banfield II - San Lorenzo II 1:1 (0:0)
14:00 Arsenal de Sarandí II - Estudiantes II 1:1 (1:0)
14:00 Aldosivi II - Unión de Santa Fe II 1:2 (0:0)
14:00 Central Córdoba SdE II - Godoy Cruz II 3:1 (2:0)
14:00 Rosario Central II - Racing Club de Avellaneda II 1:2 (0:0)
14:00 Colón de Santa Fe II - Argentinos Juniors II 1:3 (0:0)
14:00 Patronato de Paraná II - Lanús II 1:2 (1:1)
29/09/2019 14:00 Independiente II - Talleres de Córdoba II 2:1 (1:0)
9. Round
04/10/2019 14:00 River Plate II - Patronato de Paraná II 7:1 (2:1)
14:00 San Lorenzo II - Central Córdoba SdE II 1:2 (0:0)
14:00 Vélez Sarsfield II - Independiente II 0:1 (0:0)
14:00 Argentinos Juniors II - Arsenal de Sarandí II 4:3 (0:0)
14:00 Racing Club de Avellaneda II - Aldosivi II 2:1 (1:0)
14:00 Estudiantes II - Huracán II 3:1 (2:0)
14:00 Lanús II - Rosario Central II 3:1 (0:0)
14:00 Defensa y Justicia II - Boca Juniors II 0:0 (0:0)
14:00 Newell's Old Boys II - Banfield II 2:2 (1:1)
14:00 Unión de Santa Fe II - Colón de Santa Fe II 0:0 (0:0)
14:00 Atlético Tucumán II - Talleres de Córdoba II 1:2 (1:2)
14:00 Godoy Cruz II - Gimnasia de La Plata II 4:0 (1:0)
10. Round
18/10/2019 14:00 Central Córdoba SdE II - Estudiantes II 1:1 (1:1)
14:00 Huracán II - San Lorenzo II 2:2 (0:2)
14:00 Independiente II - Argentinos Juniors II 1:1 (0:1)
14:00 Gimnasia de La Plata II - Unión de Santa Fe II 1:1 (0:1)
14:00 Banfield II - Atlético Tucumán II 3:1 (2:1)
14:00 Aldosivi II - Defensa y Justicia II 0:2 (0:0)
14:00 Rosario Central II - Vélez Sarsfield II 2:1 (1:0)
14:00 Colón de Santa Fe II - Godoy Cruz II 0:2 (0:1)
14:00 Talleres de Córdoba II - Lanús II 1:3 (0:2)
14:00 Patronato de Paraná II - Newell's Old Boys II 3:0 (2:0)
14:00 Boca Juniors II - Racing Club de Avellaneda II 2:0 (0:0)
19/10/2019 14:00 Arsenal de Sarandí II - River Plate II 0:0 (0:0)
11. Round
25/10/2019 14:00 River Plate II - Colón de Santa Fe II 1:1 (0:1)
14:00 San Lorenzo II - Defensa y Justicia II 2:3 (0:0)
14:00 Vélez Sarsfield II - Huracán II 4:3 (2:2)
14:00 Argentinos Juniors II - Talleres de Córdoba II 2:3 (1:0)
14:00 Racing Club de Avellaneda II - Banfield II 0:2 (0:0)
14:00 Estudiantes II - Rosario Central II 1:0 (1:0)
14:00 Lanús II - Boca Juniors II 3:1 (2:0)
14:00 Arsenal de Sarandí II - Central Córdoba SdE II 3:1 (2:0)
14:00 Newell's Old Boys II - Gimnasia de La Plata II 3:0 (0:0)
14:00 Unión de Santa Fe II - Independiente II 1:0 (0:0)
14:00 Atlético Tucumán II - Patronato de Paraná II 0:0 (0:0)
14:00 Godoy Cruz II - Aldosivi II 5:0 (4:0)
12. Round
01/11/2019 14:00 Defensa y Justicia II - Argentinos Juniors II 0:1 (0:0)
14:00 Central Córdoba SdE II - Vélez Sarsfield II 4:3 (2:1)
14:00 Boca Juniors II - Arsenal de Sarandí II 3:1 (2:0)
14:00 Huracán II - Lanús II 0:1 (0:0)
14:00 Independiente II - San Lorenzo II 0:0 (0:0)
14:00 Gimnasia de La Plata II - Estudiantes II 1:0 (0:0)
14:00 Banfield II - Unión de Santa Fe II 3:2 (0:1)
14:00 Aldosivi II - River Plate II 0:2 (0:2)
14:00 Colón de Santa Fe II - Atlético Tucumán II 1:3 (0:0)
14:00 Talleres de Córdoba II - Newell's Old Boys II 1:0 (1:0)
14:00 Patronato de Paraná II - Racing Club de Avellaneda II 0:0 (0:0)
02/11/2019 14:00 Rosario Central II - Godoy Cruz II 0:1 (0:0)
13. Round
08/11/2019 14:00 Central Córdoba SdE II - Patronato de Paraná II 0:0 (0:0)
14:00 River Plate II - Rosario Central II 4:0 (1:0)
14:00 San Lorenzo II - Argentinos Juniors II 3:3 (2:2)
14:00 Vélez Sarsfield II - Boca Juniors II 1:0 (1:0)
14:00 Racing Club de Avellaneda II - Huracán II 1:1 (1:0)
14:00 Estudiantes II - Talleres de Córdoba II 2:0 (0:0)
14:00 Lanús II - Banfield II 2:1 (2:0)
14:00 Aldosivi II - Gimnasia de La Plata II 0:0 (0:0)
14:00 Newell's Old Boys II - Defensa y Justicia II 1:1 (0:1)
14:00 Unión de Santa Fe II - Atlético Tucumán II 0:1 (0:0)
14:00 Godoy Cruz II - Independiente II 0:1 (0:0)
13/12/2019 14:00 Arsenal de Sarandí II - Colón de Santa Fe II 0:3 (0:0)
14. Round
22/11/2019 14:00 Boca Juniors II - Unión de Santa Fe II 3:0 (0:0)
14:00 Huracán II - Central Córdoba SdE II 3:3 (1:0)
14:00 Argentinos Juniors II - Newell's Old Boys II 1:0 (1:0)
14:00 Gimnasia de La Plata II - Arsenal de Sarandí II 0:0 (0:0)
14:00 Banfield II - Vélez Sarsfield II 2:2 (0:1)
14:00 Defensa y Justicia II - Lanús II 1:1 (0:0)
14:00 Colón de Santa Fe II - Estudiantes II 0:1 (0:0)
14:00 Talleres de Córdoba II - Racing Club de Avellaneda II 3:0 (0:0)
14:00 Patronato de Paraná II - Godoy Cruz II 3:3 (3:1)
14:00 Atlético Tucumán II - San Lorenzo II 0:1 (0:0)
25/11/2019 14:00 Rosario Central II - Aldosivi II 2:0 (2:0)
18/01/2020 12:00 Independiente II - River Plate II 1:0 (0:0)
15. Round
15/11/2019 14:00 Aldosivi II - Independiente II 2:1 (0:0)
29/11/2019 14:00 San Lorenzo II - Patronato de Paraná II 2:0 (0:0)
14:00 Vélez Sarsfield II - Colón de Santa Fe II 4:1 (0:0)
14:00 Racing Club de Avellaneda II - Defensa y Justicia II 0:0 (0:0)
14:00 Estudiantes II - Atlético Tucumán II 1:0 (1:0)
14:00 Banfield II - Gimnasia de La Plata II 2:4 (0:4)
14:00 Arsenal de Sarandí II - Lanús II 1:0 (0:0)
14:00 Central Córdoba SdE II - Rosario Central II 5:2 (2:1)
14:00 Newell's Old Boys II - River Plate II 3:2 (0:0)
14:00 Unión de Santa Fe II - Huracán II 3:0 (0:0)
14:00 Godoy Cruz II - Talleres de Córdoba II 0:0 (0:0)
30/11/2019 14:00 Boca Juniors II - Argentinos Juniors II 3:0 (0:0)
16. Round
06/12/2019 14:00 River Plate II - San Lorenzo II 2:1 (1:0)
14:00 Huracán II - Arsenal de Sarandí II 0:1 (0:0)
14:00 Argentinos Juniors II - Estudiantes II 0:1 (0:0)
14:00 Independiente II - Banfield II 1:1 (0:0)
14:00 Gimnasia de La Plata II - Central Córdoba SdE II 2:0 (1:0)
14:00 Lanús II - Racing Club de Avellaneda II 3:1 (2:0)
14:00 Defensa y Justicia II - Godoy Cruz II 0:0 (0:0)
14:00 Rosario Central II - Boca Juniors II 0:1 (0:0)
14:00 Colón de Santa Fe II - Aldosivi II 5:0 (2:0)
14:00 Talleres de Córdoba II - Unión de Santa Fe II 2:1 (0:1)
14:00 Patronato de Paraná II - Vélez Sarsfield II 1:0 (0:0)
14:00 Atlético Tucumán II - Newell's Old Boys II 2:0 (1:0)
17. Round
26/01/2020 14:00 Boca Juniors II - Independiente II 1:1 (0:1)
14:00 San Lorenzo II - Estudiantes II 0:0 (0:0)
14:00 Racing Club de Avellaneda II - Atlético Tucumán II 1:1 (0:0)
14:00 Gimnasia de La Plata II - Vélez Sarsfield II 1:2 (1:0)
14:00 Banfield II - Patronato de Paraná II 1:4 (0:2)
14:00 Defensa y Justicia II - Talleres de Córdoba II 4:1 (3:1)
14:00 Arsenal de Sarandí II - Newell's Old Boys II 2:1 (1:1)
14:00 Aldosivi II - Lanús II 1:3 (0:1)
14:00 Central Córdoba SdE II - Colón de Santa Fe II 1:1 (0:0)
14:00 Rosario Central II - Huracán II 2:0 (0:0)
14:00 Unión de Santa Fe II - Argentinos Juniors II 0:0 (0:0)
14:00 Godoy Cruz II - River Plate II 0:3 (0:1)
18. Round
03/02/2020 14:00 River Plate II - Central Córdoba SdE II 5:1 (2:0)
14:00 Huracán II - Gimnasia de La Plata II 3:1 (0:0)
14:00 Vélez Sarsfield II - Aldosivi II 3:0 (1:0)
14:00 Argentinos Juniors II - Racing Club de Avellaneda II 2:1 (1:0)
14:00 Independiente II - Rosario Central II 1:1 (1:0)
14:00 Estudiantes II - Unión de Santa Fe II 0:2 (0:1)
14:00 Lanús II - Godoy Cruz II 1:1 (0:1)
14:00 Newell's Old Boys II - San Lorenzo II 2:2 (0:0)
14:00 Colón de Santa Fe II - Banfield II 1:1 (0:0)
14:00 Talleres de Córdoba II - Boca Juniors II 1:2 (1:1)
14:00 Patronato de Paraná II - Arsenal de Sarandí II 1:2 (1:0)
14:00 Atlético Tucumán II - Defensa y Justicia II 1:1 (1:1)
19. Round
09/02/2020 14:00 Boca Juniors II - Atlético Tucumán II 2:0 (1:0)
14:00 San Lorenzo II - Vélez Sarsfield II 1:0 (0:0)
14:00 Argentinos Juniors II - Lanús II 0:2 (0:0)
14:00 Racing Club de Avellaneda II - Independiente II 0:2 (0:1)
14:00 Gimnasia de La Plata II - Patronato de Paraná II 1:1 (1:1)
14:00 Banfield II - Rosario Central II 0:1 (0:0)
14:00 Defensa y Justicia II - Colón de Santa Fe II 0:3 (0:3)
14:00 Arsenal de Sarandí II - Talleres de Córdoba II 1:1 (0:0)
14:00 Aldosivi II - Central Córdoba SdE II 0:3 (0:2)
14:00 Newell's Old Boys II - Estudiantes II 1:1 (1:1)
14:00 Unión de Santa Fe II - River Plate II 3:0 (1:0)
14:00 Godoy Cruz II - Huracán II 0:0 (0:0)
20. Round
14/02/2020 13:00 River Plate II - Banfield II 3:2 (2:1)
13:00 Huracán II - Aldosivi II 2:1 (0:1)
13:00 Vélez Sarsfield II - Godoy Cruz II 3:1 (1:1)
13:00 Independiente II - Arsenal de Sarandí II 0:2 (0:0)
13:00 Estudiantes II - Defensa y Justicia II 1:2 (1:1)
13:00 Lanús II - Newell's Old Boys II 1:1 (0:1)
13:00 Central Córdoba SdE II - Boca Juniors II 0:2 (0:1)
13:00 Rosario Central II - Gimnasia de La Plata II 2:1 (1:1)
13:00 Colón de Santa Fe II - Racing Club de Avellaneda II 0:1 (0:1)
13:00 Talleres de Córdoba II - San Lorenzo II 1:1 (0:1)
13:00 Patronato de Paraná II - Unión de Santa Fe II 2:2 (1:1)
13:00 Atlético Tucumán II - Argentinos Juniors II 0:3 (0:1)
21. Round
21/02/2020 12:00 Boca Juniors II - Godoy Cruz II 0:0 (0:0)
12:00 San Lorenzo II - Racing Club de Avellaneda II 0:1 (0:0)
12:00 Argentinos Juniors II - Patronato de Paraná II 1:0 (1:0)
12:00 Independiente II - Gimnasia de La Plata II 2:2 (0:1)
12:00 Banfield II - Aldosivi II 3:0 (2:0)
12:00 Defensa y Justicia II - Rosario Central II 2:0 (1:0)
12:00 Arsenal de Sarandí II - Vélez Sarsfield II 0:1 (0:1)
12:00 Newell's Old Boys II - Colón de Santa Fe II 1:1 (0:0)
12:00 Unión de Santa Fe II - Central Córdoba SdE II 0:0 (0:0)
12:00 Talleres de Córdoba II - Huracán II 1:0 (0:0)
12:00 Atlético Tucumán II - Lanús II 2:3 (2:1)
23/02/2020 21:45 Estudiantes II - River Plate II 1:0 (1:0)
22. Round
01/03/2020 12:00 River Plate II - Defensa y Justicia II 3:1 (2:1)
12:00 Huracán II - Independiente II 3:1 (1:0)
12:00 Vélez Sarsfield II - Argentinos Juniors II 3:1 (1:0)
12:00 Racing Club de Avellaneda II - Newell's Old Boys II 1:1 (0:0)
12:00 Gimnasia de La Plata II - Atlético Tucumán II 3:1 (2:0)
12:00 Lanús II - Estudiantes II 4:2 (1:2)
12:00 Aldosivi II - San Lorenzo II 1:0 (1:0)
12:00 Central Córdoba SdE II - Banfield II 1:2 (0:1)
12:00 Rosario Central II - Arsenal de Sarandí II 3:2 (1:0)
12:00 Colón de Santa Fe II - Boca Juniors II 2:2 (0:2)
12:00 Patronato de Paraná II - Talleres de Córdoba II 1:1 (1:1)
12:00 Godoy Cruz II - Unión de Santa Fe II 1:0 (0:0)
23. Round
06/03/2020 12:00 Boca Juniors II - Gimnasia de La Plata II 0:2 (0:1)
12:00 San Lorenzo II - Lanús II 1:2 (0:0)
12:00 Argentinos Juniors II - Rosario Central II 1:0 (0:0)
12:00 Independiente II - Central Córdoba SdE II 2:0 (1:0)
12:00 Estudiantes II - Racing Club de Avellaneda II 4:0 (2:0)
12:00 Banfield II - Huracán II 1:2 (0:1)
12:00 Defensa y Justicia II - Patronato de Paraná II 0:1 (0:0)
12:00 Arsenal de Sarandí II - Aldosivi II 1:1 (1:0)
12:00 Newell's Old Boys II - Godoy Cruz II 4:1 (2:0)
12:00 Unión de Santa Fe II - Vélez Sarsfield II 3:1 (1:0)
12:00 Talleres de Córdoba II - Colón de Santa Fe II 1:1 (1:0)
12:00 Atlético Tucumán II - River Plate II 1:1 (0:0)