1. Round
23/08/2019 17:00 Nea Salamina - Paphos FC 1:2 (0:1)
24/08/2019 17:00 Doxa Katokopias FC - Omonia Nikosia 0:2 (0:1)
25/08/2019 17:00 AEL Limassol - Anorthosis Famagusta FC 0:0 (0:0)
26/08/2019 17:00 Enosis Neon Paralimni - Ethnikos Achna 3:4 (2:3)
27/09/2019 17:00 AEK Larnaca - Apollon Limassol 0:0 (0:0)
08/01/2020 17:00 APOEL Nikosia - Olympiakos Nikosia 4:2 (0:1)
2. Round
30/08/2019 17:00 Paphos FC - AEK Larnaca 0:2 (0:0)
31/08/2019 17:00 Omonia Nikosia - Nea Salamina 2:0 (2:0)
18:00 AEL Limassol - Enosis Neon Paralimni 2:0 (0:0)
01/09/2019 17:00 Olympiakos Nikosia - Doxa Katokopias FC 1:1 (0:1)
02/10/2019 16:00 Anorthosis Famagusta FC - Apollon Limassol 3:1 (2:0)
15/01/2020 17:00 Ethnikos Achna - APOEL Nikosia 0:0 (0:0)
3. Round
14/09/2019 16:30 APOEL Nikosia - AEL Limassol 3:0 (2:0)
18:00 Apollon Limassol - Paphos FC 3:2 (1:1)
15/09/2019 16:00 AEK Larnaca - Omonia Nikosia 2:2 (1:1)
16:00 Doxa Katokopias FC - Ethnikos Achna 1:1 (0:1)
17:00 Enosis Neon Paralimni - Anorthosis Famagusta FC 1:2 (0:1)
16/09/2019 17:00 Nea Salamina - Olympiakos Nikosia 3:2 (1:1)
4. Round
20/09/2019 17:00 Olympiakos Nikosia - AEK Larnaca 2:2 (1:2)
21/09/2019 16:00 Omonia Nikosia - Apollon Limassol 1:0 (0:0)
18:00 AEL Limassol - Doxa Katokopias FC 1:0 (0:0)
22/09/2019 16:00 Anorthosis Famagusta FC - Paphos FC 2:0 (1:0)
17:00 Ethnikos Achna - Nea Salamina 2:0 (0:0)
23/09/2019 17:00 Enosis Neon Paralimni - APOEL Nikosia 2:3 (0:1)
5. Round
04/10/2019 17:00 AEK Larnaca - Ethnikos Achna 5:1 (2:1)
05/10/2019 16:00 Paphos FC - Omonia Nikosia 2:1 (0:0)
17:00 Doxa Katokopias FC - Enosis Neon Paralimni 1:3 (1:2)
18:00 Nea Salamina - AEL Limassol 3:2 (1:1)
06/10/2019 16:00 Apollon Limassol - Olympiakos Nikosia 3:1 (1:0)
05/02/2020 17:00 APOEL Nikosia - Anorthosis Famagusta FC 0:0 (0:0)
6. Round
19/10/2019 16:30 APOEL Nikosia - Doxa Katokopias FC 2:0 (1:0)
18:00 Ethnikos Achna - Apollon Limassol 1:0 (0:0)
20/10/2019 15:00 Enosis Neon Paralimni - Nea Salamina 0:1 (0:1)
16:00 Anorthosis Famagusta FC - Omonia Nikosia 0:0 (0:0)
17:00 Olympiakos Nikosia - Paphos FC 1:1 (0:0)
21/10/2019 17:00 AEL Limassol - AEK Larnaca 1:1 (0:0)
7. Round
25/10/2019 17:00 Omonia Nikosia - Olympiakos Nikosia 1:1 (0:0)
26/10/2019 16:00 Paphos FC - Ethnikos Achna 1:1 (0:0)
17:00 Apollon Limassol - AEL Limassol 1:2 (1:1)
27/10/2019 15:00 AEK Larnaca - Enosis Neon Paralimni 4:4 (1:3)
17:00 Doxa Katokopias FC - Anorthosis Famagusta FC 0:6 (0:2)
28/10/2019 17:00 Nea Salamina - APOEL Nikosia 0:3 (0:0)
8. Round
01/11/2019 17:00 Doxa Katokopias FC - Nea Salamina 0:0 (0:0)
02/11/2019 16:00 APOEL Nikosia - AEK Larnaca 0:0 (0:0)
17:00 Ethnikos Achna - Omonia Nikosia 1:2 (1:1)
03/11/2019 15:00 Enosis Neon Paralimni - Apollon Limassol 0:3 (0:1)
16:00 Anorthosis Famagusta FC - Olympiakos Nikosia 4:0 (1:0)
04/11/2019 17:00 AEL Limassol - Paphos FC 2:0 (0:0)
9. Round
08/11/2019 17:00 AEK Larnaca - Doxa Katokopias FC 2:1 (1:0)
09/11/2019 15:00 Omonia Nikosia - AEL Limassol 1:0 (1:0)
17:00 Nea Salamina - Anorthosis Famagusta FC 2:2 (1:1)
10/11/2019 15:00 Paphos FC - Enosis Neon Paralimni 1:1 (1:0)
16:00 Olympiakos Nikosia - Ethnikos Achna 4:0 (2:0)
17:00 Apollon Limassol - APOEL Nikosia 1:1 (0:0)
10. Round
23/11/2019 15:00 Nea Salamina - AEK Larnaca 1:0 (0:0)
16:00 APOEL Nikosia - Paphos FC 3:0 (2:0)
17:00 Enosis Neon Paralimni - Omonia Nikosia 0:2 (0:1)
24/11/2019 15:00 AEL Limassol - Olympiakos Nikosia 0:0 (0:0)
16:00 Anorthosis Famagusta FC - Ethnikos Achna 2:1 (2:0)
25/11/2019 17:00 Doxa Katokopias FC - Apollon Limassol 0:1 (0:1)
11. Round
29/11/2019 17:00 Olympiakos Nikosia - Enosis Neon Paralimni 0:0 (0:0)
30/11/2019 16:00 AEK Larnaca - Anorthosis Famagusta FC 1:2 (0:1)
17:00 Ethnikos Achna - AEL Limassol 0:1 (0:1)
01/12/2019 15:00 Paphos FC - Doxa Katokopias FC 0:1 (0:0)
16:00 Apollon Limassol - Nea Salamina 4:1 (3:0)
02/12/2019 17:00 Omonia Nikosia - APOEL Nikosia 0:0 (0:0)
12. Round
06/12/2019 17:00 Paphos FC - Nea Salamina 1:0 (0:0)
07/12/2019 15:00 Anorthosis Famagusta FC - AEL Limassol 2:0 (2:0)
17:00 Olympiakos Nikosia - APOEL Nikosia 2:0 (1:0)
08/12/2019 14:00 Omonia Nikosia - Doxa Katokopias FC 2:0 (2:0)
16:00 Apollon Limassol - AEK Larnaca 3:1 (0:0)
09/12/2019 17:00 Ethnikos Achna - Enosis Neon Paralimni 2:2 (0:1)
13. Round
13/12/2019 17:00 Doxa Katokopias FC - Olympiakos Nikosia 2:6 (1:1)
14/12/2019 15:00 AEK Larnaca - Paphos FC 1:0 (1:0)
17:00 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta FC 2:0 (0:0)
15/12/2019 15:00 Enosis Neon Paralimni - AEL Limassol 2:2 (1:2)
17:00 Nea Salamina - Omonia Nikosia 0:3 (0:2)
16/12/2019 17:00 APOEL Nikosia - Ethnikos Achna 2:0 (1:0)
14. Round
20/12/2019 17:00 Anorthosis Famagusta FC - Enosis Neon Paralimni 5:1 (4:1)
21/12/2019 17:00 AEL Limassol - APOEL Nikosia 2:1 (0:0)
22/12/2019 14:00 Olympiakos Nikosia - Nea Salamina 0:3 (0:0)
15:00 Omonia Nikosia - AEK Larnaca 3:2 (2:1)
16:00 Ethnikos Achna - Doxa Katokopias FC 1:1 (1:0)
12/02/2020 15:00 Paphos FC - Apollon Limassol 3:2 (2:2)
15. Round
03/01/2020 17:00 Doxa Katokopias FC - AEL Limassol 2:2 (2:1)
04/01/2020 15:00 AEK Larnaca - Olympiakos Nikosia 0:0 (0:0)
17:00 Apollon Limassol - Omonia Nikosia 2:1 (1:0)
05/01/2020 15:00 APOEL Nikosia - Enosis Neon Paralimni 4:0 (2:0)
17:00 Nea Salamina - Ethnikos Achna 3:2 (3:2)
06/01/2020 17:00 Paphos FC - Anorthosis Famagusta FC 0:3 (0:2)
16. Round
10/01/2020 17:00 Omonia Nikosia - Paphos FC 0:0 (0:0)
11/01/2020 15:00 AEL Limassol - Nea Salamina 1:2 (0:1)
17:00 Ethnikos Achna - AEK Larnaca 2:5 (2:0)
12/01/2020 15:00 Anorthosis Famagusta FC - APOEL Nikosia 1:0 (0:0)
16:00 Olympiakos Nikosia - Apollon Limassol 0:2 (0:1)
13/01/2020 17:00 Enosis Neon Paralimni - Doxa Katokopias FC 1:0 (1:0)
17. Round
25/01/2020 13:00 Paphos FC - Olympiakos Nikosia 1:1 (0:0)
15:00 AEK Larnaca - AEL Limassol 3:1 (1:1)
17:00 Doxa Katokopias FC - APOEL Nikosia 0:3 (0:3)
26/01/2020 14:00 Apollon Limassol - Ethnikos Achna 3:2 (3:1)
15:00 Omonia Nikosia - Anorthosis Famagusta FC 1:0 (0:0)
16:00 Nea Salamina - Enosis Neon Paralimni 1:1 (0:0)
18. Round
01/02/2020 15:00 Ethnikos Achna - Paphos FC 0:3 (0:1)
15:00 Anorthosis Famagusta FC - Doxa Katokopias FC 3:0 (1:0)
17:00 Olympiakos Nikosia - Omonia Nikosia 0:2 (0:2)
02/02/2020 14:00 AEL Limassol - Apollon Limassol 2:0 (0:0)
16:00 APOEL Nikosia - Nea Salamina 2:1 (0:0)
03/02/2020 17:00 Enosis Neon Paralimni - AEK Larnaca 2:1 (1:1)
19. Round
08/02/2020 15:00 Olympiakos Nikosia - Anorthosis Famagusta FC 2:1 (1:0)
17:00 AEK Larnaca - APOEL Nikosia 1:0 (1:0)
09/02/2020 14:00 Omonia Nikosia - Ethnikos Achna 1:2 (0:0)
15:00 Apollon Limassol - Enosis Neon Paralimni 0:1 (0:0)
16:00 Paphos FC - AEL Limassol 2:0 (1:0)
10/02/2020 17:00 Nea Salamina - Doxa Katokopias FC 0:1 (0:0)
20. Round
14/02/2020 17:00 Ethnikos Achna - Olympiakos Nikosia 0:1 (0:0)
15/02/2020 15:00 APOEL Nikosia - Apollon Limassol 4:1 (1:0)
17:00 Enosis Neon Paralimni - Paphos FC 1:1 (1:1)
16/02/2020 15:00 AEL Limassol - Omonia Nikosia 1:1 (1:1)
15:00 Anorthosis Famagusta FC - Nea Salamina 3:2 (2:2)
15:00 Doxa Katokopias FC - AEK Larnaca 0:1 (0:0)
21. Round
22/02/2020 14:00 Omonia Nikosia - Enosis Neon Paralimni 3:0 (1:0)
15:00 Apollon Limassol - Doxa Katokopias FC 3:2 (3:1)
23/02/2020 14:00 Ethnikos Achna - Anorthosis Famagusta FC 5:0 (3:0)
14:00 Paphos FC - APOEL Nikosia 2:0 (0:0)
16:00 AEK Larnaca - Nea Salamina 0:0 (0:0)
16:00 Olympiakos Nikosia - AEL Limassol 1:1 (0:1)
22. Round
29/02/2020 15:00 AEL Limassol - Ethnikos Achna 4:1 (2:0)
15:00 Doxa Katokopias FC - Paphos FC 0:4 (0:1)
15:00 Nea Salamina - Apollon Limassol 1:3 (0:1)
01/03/2020 16:00 Anorthosis Famagusta FC - AEK Larnaca 1:2 (0:1)
16:00 Enosis Neon Paralimni - Olympiakos Nikosia 3:0 (0:0)
02/03/2020 17:00 APOEL Nikosia - Omonia Nikosia 0:0 (0:0)