1. Round
16/09/2020 05:00 ReinMeer Aomori - Sapporo University 2:1 (0:1)
06:00 Tonan Maebashi - Vonds Ichihara 2:3 (0:0)
07:00 Iwaki SC - Oyama SC 4:0 (1:0)
07:00 Kanazawa Seiryo University - Toyama Shinjo 1:2 (1:0)
07:00 Nara Club - Ococias Kyoto AC 1:0 (0:0)
08:00 Tokyo Musashino City FC - Tochigi City 5:4 (0:0, 3:3, 3:3) pso
09:00 NI of F&S - Okinawa SV 1:0 (1:0)
10:00 Cento Cuore HARIMA - MIO Biwako Shiga 2:4 (0:0, 0:0, 1:1) pso
11:00 Sony Sendai - Saruta Kogyo 3:0 (1:0)
11:00 Tsukuba University - Tokyo Int. University 2:0 (0:0)
11:00 Toin University Yokohama - Yamanashi Gakuin 4:2 (1:0)
11:00 Maruyasu Okazaki - Suzuka Point Getters 3:2 (2:1)
11:00 Yonagi Genki SC - Matsue City FC 0:5 (0:3)
11:00 Kumamoto Teachers - Fukuoka University 1:3 (0:0, 0:0, 0:0) pso
11:00 FTV Bulls - MD Nagasaki 0:4 (0:2)
11:00 Verspah Oita - Tegevajaro Miyazaki 5:4 (1:2, 2:2, 2:2) pso
2. Round
23/09/2020 06:00 Mitsubishi Mizushima FC - Matsue City FC 1:0 (0:0, 0:0) aet
07:00 Iwaki SC - ReinMeer Aomori 0:3 (0:1)
08:00 FC Tokushima - Matsuyama University 5:0 (2:0)
09:00 Vonds Ichihara - Tokyo Musashino City FC 2:3 (0:0, 0:0) aet
09:00 Niigata University - Artista Asama 3:0 (0:0)
09:00 Fukuoka University - NI of F&S 1:4 (1:1, 1:1) aet
10:15 Arterivo Wakayama - MIO Biwako Shiga 1:0 (1:0)
11:00 Fuji University - Sony Sendai 3:2 (1:0)
11:00 Tsukuba University - Toin University Yokohama 4:3 (2:2)
11:00 Fukui United - Toyama Shinjo 2:1 (0:0, 1:1) aet
11:00 Honda FC - Tokoha University 2:1 (2:0)
11:00 Nagara Club - Maruyasu Okazaki 0:4 (0:3)
11:00 FC Tiamo Hirakata - Nara Club 1:0 (1:0)
11:00 Kochi United - Takamatsu University 2:1 (1:0)
11:00 MD Nagasaki - Verspah Oita 0:2 (0:1)
30/09/2020 08:00 Fukuyama City FC - FC Baleine Shimonoseki 1:0 (1:0)
3. Round
28/10/2020 04:00 Fukuyama City FC - Mitsubishi Mizushima FC 2:0 (1:0)
07:00 Honda FC - Maruyasu Okazaki 1:0 (0:0)
09:00 Niigata University - Fukui United 0:2 (0:1)
10:00 Fuji University - ReinMeer Aomori 1:2 (0:2)
10:00 Tsukuba University - Tokyo Musashino City FC 3:2 (0:0, 1:1) aet
10:00 Arterivo Wakayama - FC Tiamo Hirakata 3:2 (0:1, 2:2) aet
10:00 NI of F&S - Verspah Oita 1:2 (0:0)
11/11/2020 10:00 Kochi United - FC Tokushima 2:1 (1:1)
4. Round
13/12/2020 04:00 Fukui United - ReinMeer Aomori 2:1 (1:0, 1:1) aet
04:00 Verspah Oita - Honda FC 0:1 (0:1)
05:00 Fukuyama City FC - Arterivo Wakayama 2:1 (1:0)
10:00 Tsukuba University - Kochi United 3:2 (0:0, 2:2) aet
5. Round
20/12/2020 04:00 Fukui United - Fukuyama City FC 0:3 (0:2)
09:00 Honda FC - Tsukuba University 2:1 (0:1)
Quarter-finals
23/12/2020 10:00 Blaublitz Akita - Fukuyama City FC 3:1 (2:1)
10:00 Tokushima Vortis - Honda FC 3:0 (1:0)
Semi-finals
27/12/2020 04:05 Kawasaki Frontale - Blaublitz Akita 2:0 (1:0)
07:00 Gamba Osaka - Tokushima Vortis 2:0 (0:0)
Final
01/01/2021 05:40 Kawasaki Frontale - Gamba Osaka 1:0 (0:0)