Bundesliga champions Bayern Munich will face Marseille in a friendly on July 31 ahead of the second leg of their Champions League last 16 tie next month, the two clubs announced on Tuesday....
The International Champions Cup friendly football tournament that has brought European powerhouse clubs to the United States and Asia in recent years, won't be played this year because of the COVID-19 pandemic....
Real Madrid's Gareth Bale played for the first time in four pre-season matches on Sunday to suggest he could yet regain his place under coach Zinedine Zidane....
Gareth Bale's stand-off with Real Madrid continued on Wednesday after the forward was left out of Zinedine Zidane's squad to face Red Bull Salzburg in a friendly....
Real Madrid's disastrous pre-season continued on Tuesday as they lost 1-0 to Tottenham in Munich....
Week
03/01/2020 16:00 US Orléans US Orléans - AJ Auxerre AJ Auxerre 2:1 (2:0)
04/01/2020 12:00 SC Paderborn 07 SC Paderborn 07 - Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
04/01/2020 13:00 Kozakken Boys Kozakken Boys - FC Den Bosch FC Den Bosch
04/01/2020 14:30 Europa FC Europa FC - De Graafschap De Graafschap
05/01/2020 10:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade - KVC Westerlo KVC Westerlo
05/01/2020 11:00 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps - NEC Nijmegen NEC Nijmegen 0:2 (0:1)
05/01/2020 14:00 TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf - Viktoria Köln Viktoria Köln
05/01/2020 14:00 NEC Nijmegen NEC Nijmegen - VV Sint Bavo VV Sint Bavo 2:1
06/01/2020 10:00 1. FC Union Berlin 1. FC Union Berlin - Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
06/01/2020 10:00 ADO Den Haag ADO Den Haag - VV Noordwijk VV Noordwijk
06/01/2020 12:30 FC Schaffhausen FC Schaffhausen - FC Zürich FC Zürich 1:0 (1:0)
06/01/2020 15:00 1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg - Royal Excel Mouscron Royal Excel Mouscron
06/01/2020 15:00 1. FC Union Berlin 1. FC Union Berlin - Union St. Gilloise Union St. Gilloise
06/01/2020 16:00 Werder Bremen Werder Bremen - SS Monza 1912 SS Monza 1912
07/01/2020 11:00 1. FC Köln 1. FC Köln - Sporting Charleroi Sporting Charleroi
07/01/2020 13:00 Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II - KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen 05
07/01/2020 13:00 FC Thun FC Thun - Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich
07/01/2020 14:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach - Heracles Almelo Heracles Almelo
07/01/2020 14:00 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04 - FC St.Gallen FC St.Gallen
07/01/2020 14:00 Eskişehirspor Eskişehirspor - Hansa Rostock Hansa Rostock
07/01/2020 14:30 1. FC Köln 1. FC Köln - KV Mechelen KV Mechelen
07/01/2020 15:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund - Standard Liège Standard Liège
07/01/2020 15:00 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 - FC Emmen FC Emmen
07/01/2020 15:00 Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf - FC Twente FC Twente
07/01/2020 16:00 FC Schalke 04 FC Schalke 04 - Sint-Truidense VV Sint-Truidense VV
07/01/2020 16:00 Servette Genève Servette Genève - Vitesse Vitesse
08/01/2020 13:00 FC Luzern FC Luzern - FC Flora FC Flora
08/01/2020 13:00 SV Rödinghausen SV Rödinghausen - FC Groningen FC Groningen
08/01/2020 13:00 BSC Young Boys BSC Young Boys - Hansa Rostock Hansa Rostock 1:2
08/01/2020 13:30 SC Paderborn 07 SC Paderborn 07 - VfL Osnabrück VfL Osnabrück
08/01/2020 14:30 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim - Feyenoord Feyenoord
08/01/2020 15:30 Portimonense SC Portimonense SC - MSV Duisburg MSV Duisburg
08/01/2020 15:30 Servette Genève Servette Genève - RKC Waalwijk RKC Waalwijk 1:0 (0:0)
08/01/2020 18:00 MVV MVV - Lierse SK Lierse SK
09/01/2020 00:00 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt - Hertha BSC Hertha BSC
09/01/2020 13:00 1. FC Heidenheim 1846 1. FC Heidenheim 1846 - SpVgg Unterhaching SpVgg Unterhaching
09/01/2020 13:00 Bor. Mönchengladbach II Bor. Mönchengladbach II - Würzburger Kickers Würzburger Kickers
09/01/2020 13:00 PSV Eindhoven PSV Eindhoven - Club Brugge KV Club Brugge KV 1:2
09/01/2020 14:00 Hibernians FC Hibernians FC - FC Augsburg FC Augsburg
09/01/2020 14:00 Sivasspor Sivasspor - Waldhof Mannheim Waldhof Mannheim 2:2
09/01/2020 14:00 İstanbul Başakşehir İstanbul Başakşehir - Fortuna Sittard Fortuna Sittard
09/01/2020 14:30 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim - ADO Den Haag ADO Den Haag
09/01/2020 15:00 FC Sion FC Sion - Heracles Almelo Heracles Almelo 1:1 (0:1)
09/01/2020 15:00 Royal Excel Mouscron Royal Excel Mouscron - FC Twente FC Twente
09/01/2020 16:00 AFC Ajax AFC Ajax - AS Eupen AS Eupen
09/01/2020 17:30 FSV Zwickau FSV Zwickau - Dynamo Dresden Dynamo Dresden
10/01/2020 10:00 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04 - KAA Gent KAA Gent
10/01/2020 10:30 FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena - BB Erzurumspor BB Erzurumspor 2:2
10/01/2020 12:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach - SC Freiburg SC Freiburg
10/01/2020 12:00 Viktoria Köln Viktoria Köln - Budaörs SC Budaörs SC
10/01/2020 13:00 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen - FC Utrecht FC Utrecht
10/01/2020 13:00 1. FC Köln 1. FC Köln - KRC Genk KRC Genk
10/01/2020 13:00 1. FC Saarbrücken 1. FC Saarbrücken - SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
10/01/2020 13:00 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg - FC Seoul FC Seoul
10/01/2020 14:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach - SC Freiburg SC Freiburg
10/01/2020 14:00 FC Augsburg FC Augsburg - Cercle Brugge Cercle Brugge
10/01/2020 14:30 KV Mechelen KV Mechelen - AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1:5
10/01/2020 14:30 SpVgg Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth - Bayern München II Bayern München II
10/01/2020 15:00 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen - FC St.Gallen FC St.Gallen
10/01/2020 15:00 1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg - Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
10/01/2020 15:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
10/01/2020 15:00 Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf - FC Basel FC Basel
10/01/2020 15:30 Standard Liège Standard Liège - PEC Zwolle PEC Zwolle 2:0 (2:0)
10/01/2020 16:00 Servette Genève Servette Genève - VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
10/01/2020 16:30 KRC Genk KRC Genk - Ferencvárosi TC Ferencvárosi TC
10/01/2020 17:00 Hamburger SV Hamburger SV - FC Schalke 04 FC Schalke 04
10/01/2020 17:00 VVV-Venlo VVV-Venlo - KV Kortrijk KV Kortrijk
11/01/2020 10:00 RSC Anderlecht RSC Anderlecht - FC Lugano FC Lugano 2:1 (0:0)
11/01/2020 11:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund - Feyenoord Feyenoord
11/01/2020 11:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC - SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt
11/01/2020 11:30 PSV Eindhoven PSV Eindhoven - AS Eupen AS Eupen 1:2
11/01/2020 12:00 Hannover 96 Hannover 96 - SC Paderborn 07 SC Paderborn 07
11/01/2020 12:00 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich - Hansa Rostock Hansa Rostock 1:1 (0:1)
11/01/2020 12:00 Optik Rathenow Optik Rathenow - FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 0:2 (0:0)
11/01/2020 12:00 Rot-Weiß Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen - VfB 03 Hilden VfB 03 Hilden 5:2 (2:1)
11/01/2020 13:00 FC Schalke 04 II FC Schalke 04 II - Preußen Münster Preußen Münster
11/01/2020 13:00 1. Wiener Neustädter SC 1. Wiener Neustädter SC - Austria Wien Austria Wien
11/01/2020 13:00 FC Admira Wacker FC Admira Wacker - ATSV Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 5:1 (1:1)
11/01/2020 13:00 SV Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden - Fortuna Köln Fortuna Köln
11/01/2020 13:00 Jahn Regensburg Jahn Regensburg - WSG Tirol WSG Tirol
11/01/2020 13:00 SKU Amstetten SKU Amstetten - SKN St. Pölten SKN St. Pölten 1:5 (0:3)
11/01/2020 13:00 RB Leipzig RB Leipzig - VfL Osnabrück VfL Osnabrück
11/01/2020 13:00 FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena - Budaörs SC Budaörs SC 5:0
11/01/2020 13:00 Sturm Graz Sturm Graz - FC Blau Weiß Linz FC Blau Weiß Linz 2:1 (1:1)
11/01/2020 13:00 Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr 3:3 (2:0)
11/01/2020 14:00 FC Luzern FC Luzern - Puskás FC Puskás FC
11/01/2020 14:00 1. FC Union Berlin 1. FC Union Berlin - Ferencvárosi TC Ferencvárosi TC
11/01/2020 14:00 Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen - FC Groningen FC Groningen
11/01/2020 14:00 İstanbul Başakşehir İstanbul Başakşehir - BSC Young Boys BSC Young Boys 3:1 (2:0)
11/01/2020 14:30 1. FC Nürnberg 1. FC Nürnberg - Bayern München Bayern München
11/01/2020 15:00 MSV Duisburg MSV Duisburg - Vitesse Vitesse
11/01/2020 16:00 AFC Ajax AFC Ajax - Club Brugge KV Club Brugge KV
11/01/2020 16:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund - 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 0:2 (0:1)
11/01/2020 16:00 Galatasaray Galatasaray - Adana Demirspor Adana Demirspor 1:0 (1:0)
11/01/2020 23:30 Nacional Nacional - River Plate River Plate 4:3 pso
12/01/2020 08:00 Chemnitzer FC Chemnitzer FC - FC Aarau FC Aarau 3:1 (0:1)
12/01/2020 08:30 Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig - CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
12/01/2020 09:00 Nakhon Ratchasima Nakhon Ratchasima - Master 7 FC 3:1
12/01/2020 12:00 Werder Bremen Werder Bremen - Hannover 96 Hannover 96
12/01/2020 12:00 1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern - FC Aarau FC Aarau 4:1 (3:1)
12/01/2020 12:00 Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig - FC Vaduz FC Vaduz
12/01/2020 13:00 Hertha BSC Hertha BSC - Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 1:0 (1:0)
12/01/2020 13:30 Alemannia Aachen Alemannia Aachen - FC Kray FC Kray 3:1 (1:0)
12/01/2020 14:00 Holstein Kiel Holstein Kiel - FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04
12/01/2020 14:30 Chemnitzer FC Chemnitzer FC - Waldhof Mannheim Waldhof Mannheim 2:1 (1:0)
12/01/2020 20:30 Once Caldas Once Caldas - Deportivo Pereira Deportivo Pereira 0:1
12/01/2020 23:30 Millonarios Millonarios - América de Cali América de Cali 1:1 (0:1)
13/01/2020 10:00 Rekord Bielsko-Biała - GKS Katowice GKS Katowice 1:4 (1:3)
13/01/2020 13:00 Viktoria Köln Viktoria Köln - Astra Giurgiu Astra Giurgiu 4:1
13/01/2020 14:00 FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena - Shakter Karaganda Shakter Karaganda 2:3 (1:2)
13/01/2020 14:30 KV Oostende KV Oostende - FC St.Gallen FC St.Gallen 2:3 (2:1)
13/01/2020 14:30 Fehérvár FC Fehérvár FC - FC Sion FC Sion 1:1 (1:1)
13/01/2020 15:00 VfB Stuttgart VfB Stuttgart - FC Basel FC Basel
13/01/2020 15:00 Aragua FC Aragua FC - Hermanos Colmenarez 3:0 (0:0)
13/01/2020 19:00 Llaneros de Guanare Llaneros de Guanare - Trujillanos FC Trujillanos FC 2:1
13/01/2020 21:00 S.E.R. Caxias - RS S.E.R. Caxias - RS - São Luiz - RS São Luiz - RS 2:1 (1:1)
14/01/2020 00:00 Santa Fe Santa Fe - Deportivo Cali Deportivo Cali 2:1 (1:0)
14/01/2020 08:00 Hallescher FC Hallescher FC - FC Zürich FC Zürich 3:4
14/01/2020 11:00 FC Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport - Gaz Metan Mediaş Gaz Metan Mediaş 3:1
14/01/2020 12:00 SV Meppen SV Meppen - FC Vaduz FC Vaduz 3:5 (1:5)
14/01/2020 12:00 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich - Hajduk Split Hajduk Split 1:1 (0:0)
14/01/2020 12:00 Újpest FC Újpest FC - Apollon Lárissa Apollon Lárissa 3:0
14/01/2020 12:00 ŠKF Sereď ŠKF Sereď - Dorogi FC 2:2 (2:2)
14/01/2020 12:00 FC Botoşani FC Botoşani - Paksi SE Paksi SE 2:1
14/01/2020 12:00 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko - NK Brinje 6:1
14/01/2020 13:00 SV Ried SV Ried - SKN St. Pölten SKN St. Pölten 2:3 (1:1)
14/01/2020 13:00 FSV Zwickau FSV Zwickau - Szeged 2011 FC Szeged 2011 FC 2:0
14/01/2020 13:00 BSC Young Boys BSC Young Boys - FC Viitorul Constanța FC Viitorul Constanța 1:0 (1:0)
14/01/2020 13:00 SV 07 Elversberg SV 07 Elversberg - SV Rödinghausen SV Rödinghausen 0:3 (0:1)
14/01/2020 13:00 Heracles Almelo Heracles Almelo - sc Heerenveen sc Heerenveen 2:3
14/01/2020 13:45 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv - Atletik Kuklen Atletik Kuklen 1:1
14/01/2020 14:00 Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue - SpVgg Unterhaching SpVgg Unterhaching
14/01/2020 14:00 1. FC Heidenheim 1846 1. FC Heidenheim 1846 - FC Lugano FC Lugano
14/01/2020 14:00 MŠK Žilina MŠK Žilina - Železiarne Podbrezová Železiarne Podbrezová 6:0
14/01/2020 14:00 NK Osijek NK Osijek - Puskás FC Puskás FC 2:1
14/01/2020 15:00 Karlsruher SC Karlsruher SC - FC Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 1:0 (1:0)
14/01/2020 15:00 FC Winterthur FC Winterthur - FC Hermannstadt FC Hermannstadt 2:1
14/01/2020 17:00 Kolding IF Kolding IF - Esbjerg fB Esbjerg fB 4:3
14/01/2020 17:00 ASKÖ Donau Linz ASKÖ Donau Linz - FC Blau Weiß Linz FC Blau Weiß Linz
14/01/2020 17:00 SV Leobendorf SV Leobendorf - SV Horn SV Horn 1:6 (1:1)
14/01/2020 17:00 ASKÖ Pregarten ASKÖ Pregarten - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr 0:4
14/01/2020 17:00 SCU Ardagger SCU Ardagger - SKU Amstetten SKU Amstetten 0:4
14/01/2020 17:30 HSC Hannover HSC Hannover - Arminia Hannover Arminia Hannover 3:2
14/01/2020 18:00 TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen - VfB Oldenburg VfB Oldenburg 0:5
14/01/2020 18:00 Union Sandersdorf Union Sandersdorf - BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 0:0 (0:0)
14/01/2020 18:30 Alemannia Aachen Alemannia Aachen - SSVg Velbert SSVg Velbert 5:2
15/01/2020 10:00 FK AS Trenčín FK AS Trenčín - MFK Karvina MFK Karvina 0:0 (0:0)
15/01/2020 10:00 Sigma Olomouc Sigma Olomouc - Vysočina Jihlava Vysočina Jihlava 3:1 (2:1)
15/01/2020 12:00 SønderjyskE SønderjyskE - AC Horsens AC Horsens 1:1 (0:0)
15/01/2020 12:30 VfL Osnabrück VfL Osnabrück - FC Aarau FC Aarau 1:1 (1:0)
15/01/2020 13:00 Bayern München II Bayern München II - SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
15/01/2020 13:00 SG Sonnenhof Großaspach SG Sonnenhof Großaspach - 1. FC Saarbrücken 1. FC Saarbrücken 0:4 (0:2)
15/01/2020 13:00 ŁKS Łódź ŁKS Łódź - Neftçi PFK Neftçi PFK 4:0 (2:0)
15/01/2020 14:00 Ferencvárosi TC Ferencvárosi TC - Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld 0:0 (0:0)
15/01/2020 14:30 Dynamo Dresden Dynamo Dresden - Dinamo Bucureşti Dinamo Bucureşti 1:0 (1:0)
15/01/2020 15:00 Fehérvár FC Fehérvár FC - VfL Bochum VfL Bochum
15/01/2020 15:00 Würzburger Kickers Würzburger Kickers - Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen 4:2
15/01/2020 15:00 SC Kriens SC Kriens - Neuchâtel Xamax FCS Neuchâtel Xamax FCS 1:2 (0:0)
15/01/2020 17:00 TSV Hartberg TSV Hartberg - SC Weiz SC Weiz
15/01/2020 17:00 Schwarz-Weiß Rehden Schwarz-Weiß Rehden - Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte 2:3 (1:3)
15/01/2020 17:00 Eintracht Northeim Eintracht Northeim - Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 0:9 (0:3)
15/01/2020 17:30 VfL Wolfsburg II VfL Wolfsburg II - U.S.I. Lupo-Martini U.S.I. Lupo-Martini 5:0
15/01/2020 17:30 VfB Auerbach VfB Auerbach - VFC Plauen VFC Plauen 6:2 (2:0)
15/01/2020 17:30 Rot-Weiß Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen - RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 5:1 (3:1)
15/01/2020 17:30 Eintracht Mahlsdorf - BFC Dynamo BFC Dynamo 2:4
15/01/2020 18:00 Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II - SpVg Schonnebeck SpVg Schonnebeck 3:1 (1:0)
15/01/2020 18:00 SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 - FC Strausberg FC Strausberg 6:1 (2:0)
15/01/2020 18:00 VfB 03 Hilden VfB 03 Hilden - Wuppertaler SV Wuppertaler SV 0:1 (0:0)
15/01/2020 18:30 VfB Homberg VfB Homberg - 1. FC Bocholt 1. FC Bocholt 2:2 (1:0)
15/01/2020 18:30 FC Schaffhausen FC Schaffhausen - FC Black Stars Basel FC Black Stars Basel 1:1 (0:1)
15/01/2020 18:30 SC Borussia Lindenthal-Hohenlind - Fortuna Köln Fortuna Köln 1:3
15/01/2020 23:00 Corinthians SP Corinthians SP - New York City FC New York City FC 2:1 (2:0)
16/01/2020 00:00 Millonarios Millonarios - Santa Fe Santa Fe 3:1 (2:1)
16/01/2020 01:30 Palmeiras Palmeiras - Atlético Nacional Atlético Nacional 10:9 (0:0, 0:0) pso
16/01/2020 09:30 FC Basel FC Basel - Steaua Bucureşti Steaua Bucureşti
16/01/2020 11:00 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Miedź Legnica Miedź Legnica 2:2 (2:1)
16/01/2020 12:00 KF Shkupi KF Shkupi - Flamurtari Vlorë Flamurtari Vlorë 0:0 (0:0)
16/01/2020 14:00 FC St. Pauli FC St. Pauli - SV Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden
16/01/2020 15:00 Ferencvárosi TC Ferencvárosi TC - 1. FC Köln II 1. FC Köln II 3:2
16/01/2020 15:00 Hamburger SV Hamburger SV - FC Seoul FC Seoul
16/01/2020 17:30 FSV Budissa Bautzen FSV Budissa Bautzen - Bischofswerdaer FV Bischofswerdaer FV 1:2
17/01/2020 00:00 América de Cali América de Cali - Deportivo Cali Deportivo Cali 1:0 (0:0)
17/01/2020 11:00 SpVgg Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth - FC Vaduz FC Vaduz
17/01/2020 11:00 Emelec Emelec - ES Sétif ES Sétif 2:0 (1:0)
17/01/2020 12:00 Hansa Rostock Hansa Rostock - Lyngby BK Lyngby BK
17/01/2020 12:00 SKN St. Pölten SKN St. Pölten - SV Horn SV Horn 4:0 (2:0)
17/01/2020 12:00 KS Cracovia KS Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:3 (1:2)
17/01/2020 12:00 SV Mattersburg SV Mattersburg - Kaposvári RFC Kaposvári RFC
17/01/2020 13:00 SC Verl SC Verl - Preußen Münster Preußen Münster
17/01/2020 13:00 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04 - Jahn Regensburg Jahn Regensburg
17/01/2020 13:00 FSV Zwickau FSV Zwickau - Keşlə FK Keşlə FK 4:1
17/01/2020 13:00 FC Midtjylland FC Midtjylland - Esbjerg fB Esbjerg fB 4:1
17/01/2020 13:00 FC Aarau FC Aarau - CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova 1:0 (1:0)
17/01/2020 13:00 FC Wil 1900 FC Wil 1900 - Austria Lustenau Austria Lustenau 1:1
17/01/2020 14:00 Holstein Kiel Holstein Kiel - CFR Cluj CFR Cluj
17/01/2020 14:00 SV Sandhausen SV Sandhausen - SpVgg Unterhaching SpVgg Unterhaching 2:1
17/01/2020 14:00 1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern - MTK Budapest MTK Budapest
17/01/2020 14:00 Hallescher FC Hallescher FC - SpVgg Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth
17/01/2020 14:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb - Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb 1:1 (0:0)
17/01/2020 14:30 FC Luzern FC Luzern - Gaz Metan Mediaş Gaz Metan Mediaş
17/01/2020 14:30 Budapest Honvéd Budapest Honvéd - Hajduk Split Hajduk Split 0:5 (0:2)
17/01/2020 15:00 SV Mattersburg SV Mattersburg - Austria Wien (A) Austria Wien (A) 4:0
17/01/2020 15:00 1. FC Nürnberg 1. FC Nürnberg - NK Osijek NK Osijek 0:2 (0:0)
17/01/2020 15:00 FC Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport - SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 2:2 (2:1)
17/01/2020 15:00 Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa IL - Eidsvold TF Eidsvold TF 2:2
17/01/2020 16:30 Kremser SC Kremser SC - SKU Amstetten SKU Amstetten 0:3
17/01/2020 17:30 FC Liefering FC Liefering - FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
17/01/2020 17:30 TuS Haltern TuS Haltern - Schwarz-Weiß Rehden Schwarz-Weiß Rehden 1:1
17/01/2020 17:30 Hertha BSC II Hertha BSC II - Oranienburger FC Eintracht 8:0
17/01/2020 17:30 Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC - Grazer AK Grazer AK
17/01/2020 17:35 FC Kuressaare FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 3:0 (2:0)
17/01/2020 18:00 TSV Havelse TSV Havelse - BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 1:1
17/01/2020 18:00 IF Elfsborg IF Elfsborg - BK Häcken BK Häcken 1:0 (1:0)
18/01/2020 09:00 VfL Osnabrück VfL Osnabrück - BFC Siófok BFC Siófok
18/01/2020 09:00 Hanácká Slávia Kroměříž Hanácká Slávia Kroměříž - Valašské Mezirící 4:1
18/01/2020 09:00 Odense BK Odense BK - Middelfart Fodbold Middelfart Fodbold 3:0
18/01/2020 09:00 Budapesti Vasas Budapesti Vasas - Soroksár SC 1:0
18/01/2020 09:00 Hà Nội FC Hà Nội FC - Bangkok United Bangkok United 0:3
18/01/2020 09:30 FC Sellier & Bellot Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Admira Praha 2:1
18/01/2020 09:30 Slovan Liberec Slovan Liberec - FK MAS Táborsko FK MAS Táborsko 7:2
18/01/2020 10:00 Sparta Praha Sparta Praha - České Budějovice České Budějovice 1:0 (1:0)
18/01/2020 10:00 Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem 4:1
18/01/2020 10:00 FK Teplice FK Teplice - MFK Chrudim MFK Chrudim 2:2
18/01/2020 10:00 FK Hodonín - 1. SC Znojmo 1. SC Znojmo 3:3
18/01/2020 10:00 Skra Częstochowa Skra Częstochowa - Stal Brzeg Stal Brzeg 2:0
18/01/2020 10:00 Piast Gliwice Piast Gliwice - GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie 2:1
18/01/2020 10:30 FC FASTAV Zlín FC FASTAV Zlín - ŠKF Sereď ŠKF Sereď 2:1
18/01/2020 11:00 Hansa Rostock Hansa Rostock - VfB Lübeck VfB Lübeck 0:1 (0:1)
18/01/2020 11:00 Spartak Trnava Spartak Trnava - Sigma Olomouc Sigma Olomouc 2:0
18/01/2020 11:00 Olimpia Zambrów Olimpia Zambrów - Wigry Suwałki Wigry Suwałki 1:5
18/01/2020 11:00 SV Sonsbeck SV Sonsbeck - TSV Meerbusch TSV Meerbusch 0:3
18/01/2020 11:00 HJK Helsinki HJK Helsinki - FK Rīgas Futbola skola FK Rīgas Futbola skola 2:1
18/01/2020 11:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo - Bron Radom 1:2
18/01/2020 11:00 Wisła Kraków Wisła Kraków - FKS Stal Mielec FKS Stal Mielec 1:0
18/01/2020 11:00 FC Schalke 04 FC Schalke 04 - Preußen Münster Preußen Münster
18/01/2020 11:30 Zlaté Moravce Zlaté Moravce - MFK Dubnica MFK Dubnica 5:0
18/01/2020 11:40 FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck - SV Telfs SV Telfs 7:0
18/01/2020 12:00 SV Meppen SV Meppen - Szeged 2011 FC Szeged 2011 FC 4:1 (0:1)
18/01/2020 12:00 SG Sonnenhof Großaspach SG Sonnenhof Großaspach - SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 3:1 (0:0)
18/01/2020 12:00 SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 - Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin 1:2 (1:0)
18/01/2020 12:00 Germania Halberstadt Germania Halberstadt - 1. FC Merseburg 1. FC Merseburg 2:1
18/01/2020 12:00 VfL Wolfsburg II VfL Wolfsburg II - ADO Den Haag (J) ADO Den Haag (J) 4:0
18/01/2020 12:00 FK Renova FK Renova - FK Gostivar FK Gostivar 2:0
18/01/2020 12:00 PHH Fortuna 05 PHH Fortuna 05 - First Vienna FC First Vienna FC 0:7
18/01/2020 12:00 Wexford FC Wexford FC - Waterford FC Waterford FC 1:3
18/01/2020 12:00 BSC Young Boys BSC Young Boys - FC Schaffhausen FC Schaffhausen 2:2
18/01/2020 12:00 MFK Ružomberok MFK Ružomberok - Tatran Liptovský Mikuláš 2:1
18/01/2020 12:00 FC Helsingør FC Helsingør - Fremad Amager Fremad Amager 2:2
18/01/2020 12:00 SønderjyskE SønderjyskE - Kolding IF Kolding IF 0:1
18/01/2020 12:00 NK Celje NK Celje - NK Nafta NK Nafta 3:0
18/01/2020 12:30 Energie Cottbus Energie Cottbus - Chemnitzer FC Chemnitzer FC
18/01/2020 13:00 Austria Wien Austria Wien - Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
18/01/2020 13:00 FC Admira Wacker FC Admira Wacker - SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 8:0 (5:0)
18/01/2020 13:00 1. Wiener Neustädter SC 1. Wiener Neustädter SC - Rapid Wien Rapid Wien
18/01/2020 13:00 TSV Hartberg TSV Hartberg - FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 4:1 (0:1)
18/01/2020 13:00 Waldhof Mannheim Waldhof Mannheim - 1. FSV Mainz 05 II 1. FSV Mainz 05 II 5:2 (2:1)
18/01/2020 13:00 SV Ried SV Ried - Salzburger AK 1914 Salzburger AK 1914 4:0 (2:0)
18/01/2020 13:00 Alemannia Aachen Alemannia Aachen - Viktoria Köln Viktoria Köln 4:1 (0:0)
18/01/2020 13:00 FC Zürich FC Zürich - SCR Altach SCR Altach
18/01/2020 13:00 Bonner SC Bonner SC - 1. FC Kaan-Marienborn 1. FC Kaan-Marienborn 2:2 (1:1)
18/01/2020 13:00 Fortuna Köln Fortuna Köln - 1. FC Monheim 1. FC Monheim 2:0 (1:0)
18/01/2020 13:00 Rot-Weiß Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen - TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach Haiger 0:2 (0:0)
18/01/2020 13:00 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück - Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 1:0 (1:0)
18/01/2020 13:00 Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte - VfB Oldenburg VfB Oldenburg 2:2
18/01/2020 13:00 VfB Homberg VfB Homberg - SV 19 Straelen SV 19 Straelen 5:4 (1:3)
18/01/2020 13:00 VfR Aalen VfR Aalen - FV Illertissen FV Illertissen 2:1 (1:1)
18/01/2020 13:00 FC Dornbirn FC Dornbirn - WSG Tirol WSG Tirol 1:2 (1:2)
18/01/2020 13:00 AIK Solna AIK Solna - Karlstad BK Karlstad BK 2:1 (0:1)
18/01/2020 13:00 Selangor FA Selangor FA - Persib Bandung Persib Bandung 3:0 (3:0)
18/01/2020 13:00 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich - FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 1:0 (0:0)
18/01/2020 13:00 Gyirmót SE Gyirmót SE - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr 0:0 (0:0)
18/01/2020 13:00 FC Lugano FC Lugano - SC Kriens SC Kriens 1:0 (0:0)
18/01/2020 13:00 Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg - 1. FC Wülfrath 1. FC Wülfrath 5:0 (1:0)
18/01/2020 13:00 FC Blau Weiß Linz FC Blau Weiß Linz - WSC Hertha WSC Hertha
18/01/2020 13:15 FF Jaro FF Jaro - SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 2:5 (1:1)
18/01/2020 13:30 Fehérvár FC Fehérvár FC - VfB Stuttgart VfB Stuttgart 1:3 (0:2)
18/01/2020 13:30 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen - TuS Haltern TuS Haltern 4:2 (2:1)
18/01/2020 13:30 Polonia Warszawa Polonia Warszawa - Avia Swidnik 2:0 (0:0)
18/01/2020 13:30 Zalaegerszegi TE Zalaegerszegi TE - Slaven Belupo Slaven Belupo 2:1 (1:0)
18/01/2020 14:00 VfL Osnabrück VfL Osnabrück - Sturm Graz Sturm Graz 3:1 (1:0)
18/01/2020 14:00 FC St. Pauli FC St. Pauli - Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
18/01/2020 14:00 LASK LASK - FC Wels FC Wels
18/01/2020 14:00 Kapfenberger SV 1919 Kapfenberger SV 1919 - Wolfsberger AC Wolfsberger AC 3:5 (3:3)
18/01/2020 14:00 1. FC Heidenheim 1846 1. FC Heidenheim 1846 - Beijing Guoan Beijing Guoan
18/01/2020 14:00 Würzburger Kickers Würzburger Kickers - Jahn Regensburg Jahn Regensburg
18/01/2020 14:00 Karlsruher SC Karlsruher SC - Steaua Bucureşti Steaua Bucureşti 0:1 (0:0)
18/01/2020 14:00 Al Arabi Al Arabi - RB Salzburg RB Salzburg
18/01/2020 14:00 TSG Balingen TSG Balingen - FC 08 Villingen FC 08 Villingen 0:2 (0:1)
18/01/2020 14:00 Baník Ostrava Baník Ostrava - MŠK Žilina MŠK Žilina 0:2 (0:0)
18/01/2020 14:00 Servette Genève Servette Genève - Stade Lausanne-Ouchy Stade Lausanne-Ouchy 1:1 (0:1)
18/01/2020 14:30 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 - Roland Beckum Roland Beckum 5:0
18/01/2020 15:00 VfL Bochum VfL Bochum - Dinamo Bucureşti Dinamo Bucureşti
18/01/2020 15:00 Dynamo Dresden Dynamo Dresden - Jeonbuk FC Jeonbuk FC 3:0 (2:0)
18/01/2020 16:00 MSV Duisburg MSV Duisburg - SV Rödinghausen SV Rödinghausen
18/01/2020 17:00 HSC Hannover HSC Hannover - Wuppertaler SV Wuppertaler SV 1:7 (1:4)
18/01/2020 19:00 New York City FC New York City FC - Palmeiras Palmeiras 1:2 (1:0)
18/01/2020 22:30 Atlético Nacional Atlético Nacional - Corinthians SP Corinthians SP 2:1 (1:1)
19/01/2020 10:00 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg - Hannover 96 Hannover 96
19/01/2020 12:00 Türkgücü München Türkgücü München - Bayern München II Bayern München II 1:3 (0:2)
19/01/2020 13:00 SV Bergisch Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 - Viktoria Köln Viktoria Köln
19/01/2020 13:00 1. FC Union Berlin 1. FC Union Berlin - FC St.Gallen FC St.Gallen
19/01/2020 14:00 FC Basel FC Basel - Hamburger SV Hamburger SV
19/01/2020 14:00 Hannover 96 Hannover 96 - FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin
20/01/2020 05:30 FC Tokyo FC Tokyo - Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1:1
20/01/2020 10:00 Sevilla FC Sevilla FC - SV Sandhausen SV Sandhausen 1:3
20/01/2020 13:00 SpVgg Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth - Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
20/01/2020 14:00 Atlético Sanluqueño CF Atlético Sanluqueño CF - SV Sandhausen SV Sandhausen
20/01/2020 14:00 Dinamo Moskva Dinamo Moskva - Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 5:1 (1:0)
20/01/2020 14:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev - Neftçi PFK Neftçi PFK 2:1 (2:0)
20/01/2020 14:00 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Dinamo Moskva Dinamo Moskva 1:5
20/01/2020 14:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev - Neftçi PFK Neftçi PFK 2:1
20/01/2020 14:30 Dinamo Bucureşti Dinamo Bucureşti - NK Osijek NK Osijek 1:1
20/01/2020 15:30 Steaua Bucureşti Steaua Bucureşti - Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva 3:3 (3:2)
20/01/2020 17:00 Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II - RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 2:1
21/01/2020 12:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Rubin Kazan Rubin Kazan 0:1 (0:1)
21/01/2020 13:00 FC Admira Wacker FC Admira Wacker - Grazer AK Grazer AK
21/01/2020 13:00 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04 - Karlsruher SC Karlsruher SC
21/01/2020 13:00 SG Sonnenhof Großaspach SG Sonnenhof Großaspach - VfR Aalen VfR Aalen 4:0
21/01/2020 13:00 Sturm Graz Sturm Graz - FC Viitorul Constanța FC Viitorul Constanța 0:0 (0:0)
21/01/2020 14:00 FC Basel FC Basel - Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich 1:2 (1:0)
21/01/2020 15:00 1. FC Nürnberg 1. FC Nürnberg - CSKA Sofia CSKA Sofia 5:0 (2:0)
21/01/2020 15:00 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 - Gaz Metan Mediaş Gaz Metan Mediaş 0:0 (0:0)
21/01/2020 17:00 1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern - FK Pirmasens FK Pirmasens
21/01/2020 17:00 SV Stripfing/Weiden SV Stripfing/Weiden - SV Horn SV Horn 2:1 (0:0)
21/01/2020 17:00 Union Weißkirchen Union Weißkirchen - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr 1:3
21/01/2020 17:30 Austria Wien (A) Austria Wien (A) - Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club 4:3 (0:2)
21/01/2020 17:30 Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue - 1. FC Lok Leipzig 1. FC Lok Leipzig 3:1 (2:1)
22/01/2020 10:00 Baník Ostrava Baník Ostrava - MFK Ružomberok MFK Ružomberok 0:4 (0:1)
22/01/2020 10:00 VfL Bochum VfL Bochum - KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen 05
22/01/2020 10:00 GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 1:1 (1:0)
22/01/2020 12:00 Randers FC Randers FC - Vendsyssel FF Vendsyssel FF 4:3 (2:2)
22/01/2020 12:00 Tiszakécske - Kecskeméti TE Kecskeméti TE 6:0 (1:0)
22/01/2020 12:00 Vojvodina Vojvodina - Spartak Subotica Spartak Subotica 2:1 (1:1)
22/01/2020 13:00 1. FC Heidenheim 1846 1. FC Heidenheim 1846 - Austria Lustenau Austria Lustenau
22/01/2020 13:00 SV Ried SV Ried - WSG Tirol WSG Tirol 2:1 (2:0)
22/01/2020 13:00 VfL Osnabrück VfL Osnabrück - SC Verl SC Verl 2:3 (1:2)
22/01/2020 13:00 Austria Wien Austria Wien - FC Petržalka FC Petržalka
22/01/2020 13:00 SKN St. Pölten SKN St. Pölten - FK Sochi FK Sochi 0:0 (0:0)
22/01/2020 13:00 Gyirmót SE Gyirmót SE - ŠKF Sereď ŠKF Sereď 0:1 (0:1)
22/01/2020 13:00 Partizan Partizan - KS Cracovia KS Cracovia 1:1 (0:0)
22/01/2020 13:00 Zlaté Moravce Zlaté Moravce - Dukla Banská Bystrica Dukla Banská Bystrica 8:0 (5:0)
22/01/2020 13:45 HNK Rijeka HNK Rijeka - NK Triglav NK Triglav 7:0 (4:0)
22/01/2020 14:00 TSV Hartberg TSV Hartberg - BFC Siófok BFC Siófok 0:0 (0:0)
22/01/2020 14:00 Odense BK Odense BK - Helsingborgs IF Helsingborgs IF 3:1 (2:1)
22/01/2020 14:30 Steaua Bucureşti Steaua Bucureşti - Jeonbuk FC Jeonbuk FC 3:1 (3:0)
22/01/2020 15:00 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 - Türkgücü München Türkgücü München
22/01/2020 15:00 Dundalk FC Dundalk FC - CFR Cluj CFR Cluj 1:2 (1:0)
22/01/2020 15:00 FK Krasnodar FK Krasnodar - Dinamo Bucureşti Dinamo Bucureşti 2:1 (0:1)
22/01/2020 17:00 Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II - TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach Haiger 2:4 (2:1)
22/01/2020 17:30 Holstein Kiel Holstein Kiel - FC Flora FC Flora
22/01/2020 18:00 Kapfenberger SV 1919 Kapfenberger SV 1919 - ASV Draßburg ASV Draßburg
22/01/2020 18:30 SC Team Wiener Linien SC Team Wiener Linien - Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC 2:4 (2:3)
22/01/2020 19:45 Derry City Derry City - Finn Harps Finn Harps 3:0 (2:0)
23/01/2020 10:00 Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
23/01/2020 12:00 Jahn Regensburg Jahn Regensburg - FC Blau Weiß Linz FC Blau Weiß Linz
23/01/2020 12:00 FK Borec FK Borec - FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip 1:1 (0:1)
23/01/2020 13:00 Vysočina Jihlava Vysočina Jihlava - Železiarne Podbrezová Železiarne Podbrezová 2:0 (1:0)
23/01/2020 13:00 Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň - FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov 6:0 (4:0)
23/01/2020 13:00 FK Lviv FK Lviv - FC Mynai 1:2 (1:0)
23/01/2020 13:00 FK Renova FK Renova - FK Labuništa 0:1 (0:0)
23/01/2020 13:00 BG Pathum United BG Pathum United - PT Prachuap FC PT Prachuap FC 0:1 (0:1)
23/01/2020 14:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev - Vardar Skopje Vardar Skopje 4:0 (3:0)
23/01/2020 15:00 Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva - NK Osijek NK Osijek 0:2 (0:2)
23/01/2020 15:00 FK Sūduva FK Sūduva - FS Metta/LU FS Metta/LU 2:3 (1:2)
23/01/2020 17:00 Sokol Živanice - Trutnov 3:0 (0:0)
23/01/2020 17:30 VfB Lübeck VfB Lübeck - Hamburger SV Hamburger SV
23/01/2020 18:00 Wacker Burghausen Wacker Burghausen - SV Ried SV Ried 3:3 (1:0)
24/01/2020 08:00 FC Urartu FC Urartu - FK Torpedo Armavir FK Torpedo Armavir 0:1 (0:0)
24/01/2020 10:00 MFK Dubnica MFK Dubnica - SK Prostějov SK Prostějov 0:3 (0:1)
24/01/2020 12:00 Sturm Graz Sturm Graz - Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 1:2 (0:2)
24/01/2020 12:00 Avangard Kursk Avangard Kursk - FC Ulaanbaatar 7:0 (1:0)
24/01/2020 12:00 Silkeborg IF Silkeborg IF - FC Midtjylland FC Midtjylland 3:2
24/01/2020 12:30 VfB Stuttgart VfB Stuttgart - Dynamo Dresden Dynamo Dresden
24/01/2020 12:30 FC Nordsjælland FC Nordsjælland - Aarhus GF Aarhus GF 4:5
24/01/2020 13:15 Hamburger SV II Hamburger SV II - Hertha BSC II Hertha BSC II 0:7
24/01/2020 14:00 FC Admira Wacker FC Admira Wacker - SV Horn SV Horn
24/01/2020 14:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb - NK Orijent Rijeka NK Orijent Rijeka 2:0
24/01/2020 14:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev - Hajduk Split Hajduk Split 0:1
24/01/2020 15:45 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 1:1
24/01/2020 16:00 CSKA Moskva CSKA Moskva - Dundalk FC Dundalk FC 2:0 (2:0)
24/01/2020 16:00 VfL Wolfsburg II VfL Wolfsburg II - Wacker Nordhausen Wacker Nordhausen 3:0
24/01/2020 17:00 Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás - SV Lafnitz SV Lafnitz 1:1
24/01/2020 18:30 FC Oberneuland FC Oberneuland - SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen/Assel 1:1
25/01/2020 09:00 Slovan Liberec Slovan Liberec - Rubin Kazan Rubin Kazan 2:1
25/01/2020 09:30 Austria Lustenau Austria Lustenau - FC Langenegg FC Langenegg 6:0 (2:0)
25/01/2020 10:00 Sparta Praha Sparta Praha - FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem 3:3
25/01/2020 11:00 CSKA Moskva CSKA Moskva - LASK LASK 2:1 (1:0)
25/01/2020 11:00 SC Verl SC Verl - SV 19 Straelen SV 19 Straelen 4:2 (1:2)
25/01/2020 11:00 SKU Amstetten SKU Amstetten - 1. SC Znojmo 1. SC Znojmo 5:1 (3:0)
25/01/2020 11:00 MFK Vítkovice MFK Vítkovice - FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 6:2
25/01/2020 11:00 FC København FC København - Halmstads BK Halmstads BK 2:0
25/01/2020 11:00 SFC Opava SFC Opava - GKS Tychy '71 GKS Tychy '71 1:2
25/01/2020 12:00 TSV Hartberg TSV Hartberg - KS Cracovia KS Cracovia 2:3 (1:3)
25/01/2020 12:00 FC-Astoria Walldorf FC-Astoria Walldorf - SGV Freiberg SGV Freiberg 4:1 (2:0)
25/01/2020 12:00 Hannover 96 II Hannover 96 II - VfV Hildesheim VfV Hildesheim 4:3 (1:2)
25/01/2020 12:30 Slavia Praha Slavia Praha - České Budějovice České Budějovice 3:3
25/01/2020 13:00 RB Salzburg RB Salzburg - Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
25/01/2020 13:00 Rapid Wien Rapid Wien - Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
25/01/2020 13:00 TSV Bordesholm TSV Bordesholm - Holstein Kiel II Holstein Kiel II 1:5 (0:3)
25/01/2020 13:00 FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ - FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden 3:1 (1:0)
25/01/2020 13:00 FC Dornbirn FC Dornbirn - TSV Berg
25/01/2020 13:00 AIK Solna AIK Solna - Västerås SK Västerås SK 1:1
25/01/2020 13:00 HNK Rijeka HNK Rijeka - Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana 4:2
25/01/2020 14:00 SCR Altach SCR Altach - 1. FC Saarbrücken 1. FC Saarbrücken 0:1 (0:0)
25/01/2020 14:00 Hertha Zehlendorf Hertha Zehlendorf - Energie Cottbus Energie Cottbus 3:0 (1:0)
25/01/2020 14:00 Lech Poznań Lech Poznań - Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 0:1
25/01/2020 14:00 Fremad Amager Fremad Amager - HB Køge HB Køge 0:0
25/01/2020 16:00 FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin - FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck 2:2 (1:1)
26/01/2020 03:30 Los Angeles FC Los Angeles FC - Peñarol Peñarol 2:0
26/01/2020 10:30 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg - FC Oberneuland FC Oberneuland 8:0 (1:0)
26/01/2020 12:00 FK Krasnodar FK Krasnodar - FK Jablonec FK Jablonec 2:1 (1:1)
26/01/2020 13:00 FC Flora FC Flora - FCI Levadia FCI Levadia 3:0 (1:0)
26/01/2020 13:00 IFK Göteborg IFK Göteborg - Aalborg BK Aalborg BK 2:3
26/01/2020 13:00 FK Ural FK Ural - Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia 1:0
26/01/2020 18:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC - FK Aktobe FK Aktobe 7:0 (4:0)
27/01/2020 10:00 Valencia CF B Valencia CF B - FC Liefering FC Liefering 2:5
27/01/2020 12:00 Hobro IK Hobro IK - AC Horsens AC Horsens 4:2 (1:0)
28/01/2020 09:00 Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan - FC Ararat FC Ararat 2:1 (2:1)
28/01/2020 09:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev - FK Kairat FK Kairat 2:0 (0:0)
28/01/2020 10:00 FC Dusheti - Metalurgi Rustavi Metalurgi Rustavi 0:3 (0:1)
28/01/2020 12:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland - FC Roskilde FC Roskilde 1:1 (1:0)
28/01/2020 13:00 SKN St. Pölten SKN St. Pölten - FK Mariupol FK Mariupol 1:1
28/01/2020 13:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr 2:0
28/01/2020 13:00 1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II - FC 08 Homburg FC 08 Homburg 1:2
28/01/2020 13:00 Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia 1:0 (0:0)
28/01/2020 13:30 Dinamo Moskva Dinamo Moskva - Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 0:2 (0:1)
28/01/2020 14:00 TSV Hartberg TSV Hartberg - Desna Chernigov Desna Chernigov 1:1
28/01/2020 14:00 Sigma Olomouc Sigma Olomouc - FK Orenburg FK Orenburg 2:0 (1:0)
28/01/2020 15:15 Hammarby IF Hammarby IF - FC Midtjylland FC Midtjylland 0:4 (0:1)
28/01/2020 17:00 SKU Amstetten SKU Amstetten - ASK St. Valentin ASK St. Valentin 0:0 (0:0)
28/01/2020 17:00 First Vienna FC First Vienna FC - FC Mannsdorf/Großenzersdorf FC Mannsdorf/Großenzersdorf 2:0 (1:0)
28/01/2020 17:20 FC Gratkorn FC Gratkorn - FC Trofaiach FC Trofaiach 2:5 (0:2)
28/01/2020 18:00 FC-Astoria Walldorf FC-Astoria Walldorf - FV Fortuna Kirchfeld FV Fortuna Kirchfeld 9:0
28/01/2020 18:00 FC Dornbirn FC Dornbirn - FC Alberschwende FC Alberschwende
28/01/2020 18:00 VfB Lübeck VfB Lübeck - FC Mecklenburg Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 4:0 (2:0)
28/01/2020 19:30 Drogheda United Drogheda United - Bohemian FC Bohemian FC 2:4 (2:2)
28/01/2020 19:45 Shelbourne FC Shelbourne FC - Longford Town Longford Town 1:0 (0:0)
28/01/2020 19:45 Derry City Derry City - Institute FC Drumahoe Institute FC Drumahoe 3:2 (2:0)
29/01/2020 07:45 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk - FK Novi Sad FK Novi Sad 0:1
29/01/2020 10:30 FK Vitebsk FK Vitebsk - FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 3:2 (2:1)
29/01/2020 11:00 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)
29/01/2020 12:00 Rapid Wien Rapid Wien - Odense BK Odense BK 0:0 (0:0)
29/01/2020 12:00 GKS Tychy '71 GKS Tychy '71 - GKS Bełchatów GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
29/01/2020 13:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC - FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck 2:1 (0:0)
29/01/2020 13:15 SV Ried SV Ried - FC Nitra FC Nitra 2:1 (2:0)
29/01/2020 14:00 LASK LASK - Silkeborg IF Silkeborg IF 4:1 (1:1)
29/01/2020 14:00 Jeonbuk FC Jeonbuk FC - CSKA Sofia CSKA Sofia 0:0 (0:0)
29/01/2020 14:00 PFC Ludogorets Razgrad PFC Ludogorets Razgrad - FK Kairat FK Kairat 6:0 (2:0)
29/01/2020 14:30 Rapid Wien Rapid Wien - Vojvodina Vojvodina 0:2 (0:1)
29/01/2020 14:30 WSG Tirol WSG Tirol - Viking FK Viking FK 1:3 (1:2)
29/01/2020 14:30 Levski Sofia Levski Sofia - Pyunik FC Pyunik FC 3:2 (1:1)
29/01/2020 15:00 FK Jablonec FK Jablonec - Shonan Bellmare Shonan Bellmare 3:1 (1:0)
29/01/2020 18:00 Kapfenberger SV 1919 Kapfenberger SV 1919 - USV Allerheiligen USV Allerheiligen
29/01/2020 18:30 SV Gonsenheim SV Gonsenheim - 1. FSV Mainz 05 II 1. FSV Mainz 05 II 0:0
29/01/2020 19:30 Athlone Town Athlone Town - St Patrick's Athletic St Patrick's Athletic 1:6 (1:3)
30/01/2020 07:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk - 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 1:0 (0:0)
30/01/2020 10:00 Marbella FC Marbella FC - Sparta Praha Sparta Praha 2:1 (0:1)
30/01/2020 10:00 Gloria Buzau Gloria Buzau - Unirea Slobozia 1:0 (0:0)
30/01/2020 10:00 Chiangrai United Chiangrai United - Port FC Port FC 11:12 (1:0, 2:2) pso
30/01/2020 10:00 Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň - Shonan Bellmare Shonan Bellmare 1:0 (1:0)
30/01/2020 10:30 Neman Grodno Neman Grodno - FK Slutsk FK Slutsk 1:1 (0:0)
30/01/2020 12:00 Vålerenga IF Vålerenga IF - Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa IL 7:0 (3:0)
30/01/2020 13:00 SCR Altach SCR Altach - MFK Ružomberok MFK Ružomberok 3:1 (2:0)
30/01/2020 13:00 Muangthong United Muangthong United - PT Prachuap FC PT Prachuap FC 4:3 (0:0, 0:0) pso
30/01/2020 13:00 Austria Wien Austria Wien - MFK Zemplín Michalovce MFK Zemplín Michalovce 2:0 (2:0)
30/01/2020 14:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC - Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 3:2 (1:0)
30/01/2020 15:00 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare FC Kuressaare 0:2 (0:1)
30/01/2020 16:30 Austria Wien Austria Wien - SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 3:0 (1:0)
31/01/2020 08:00 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino - Neman Grodno Neman Grodno 1:1
31/01/2020 09:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - ŠKF Sereď ŠKF Sereď 2:1
31/01/2020 10:00 Avangard Kursk Avangard Kursk - Torpedo Taganrog 2:0 (0:0)
31/01/2020 10:00 Widzew Łódź Widzew Łódź - Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 4:0 (2:0)
31/01/2020 12:00 FK Botev Vratsa FK Botev Vratsa - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr 1:0
31/01/2020 12:00 GIF Sundsvall GIF Sundsvall - AIK Solna AIK Solna 1:0 (1:0)
31/01/2020 12:00 SK Brann SK Brann - AC Horsens AC Horsens 1:0 (0:0)
31/01/2020 12:00 SønderjyskE SønderjyskE - Bohemians 1905 Bohemians 1905 2:0 (0:0)
31/01/2020 13:00 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 - 1. FC Nürnberg II 1. FC Nürnberg II
31/01/2020 13:00 Botev Plovdiv Botev Plovdiv - Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia 4:1 (2:1)
31/01/2020 14:00 FC Liefering FC Liefering - FC Nordsjælland FC Nordsjælland 2:4 (1:2)
31/01/2020 14:00 Odds BK Odds BK - Notodden FK Notodden FK 7:0 (1:0)
31/01/2020 14:30 Sturm Graz Sturm Graz - NK Domžale NK Domžale
31/01/2020 15:00 CSKA Sofia CSKA Sofia - Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň 0:3
31/01/2020 15:15 TuS Bad Gleichenberg TuS Bad Gleichenberg - SV Wildon SV Wildon 6:1 (4:1)
31/01/2020 15:30 IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna - Östersunds FK Östersunds FK 0:4 (0:2)
31/01/2020 16:00 Brøndby IF Brøndby IF - IFK Norrköping IFK Norrköping
31/01/2020 16:00 IK Start IK Start - Mjøndalen IF Mjøndalen IF 2:1 (1:0)
31/01/2020 16:30 Grorud IL Grorud IL - Stabæk IF Stabæk IF 3:1 (2:0)
31/01/2020 17:00 SC Weiz SC Weiz - SV Lafnitz SV Lafnitz 0:11 (0:3)
31/01/2020 20:00 FC København FC København - FK Astana FK Astana
31/01/2020 20:00 Los Angeles FC Los Angeles FC - New York City FC New York City FC 3:1
01/02/2020 10:00 FC-Astoria Walldorf FC-Astoria Walldorf - 1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II 4:3 (2:2)
01/02/2020 10:00 RB Salzburg RB Salzburg - FC Blau Weiß Linz FC Blau Weiß Linz
01/02/2020 11:00 Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva - Partizan Partizan 2:4 (1:1, 1:1) pso
01/02/2020 11:00 FC St. Pauli II FC St. Pauli II - TuS Dassendorf TuS Dassendorf 4:2 (1:1)
01/02/2020 12:00 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 - TSV Berg
01/02/2020 12:00 Hannover 96 II Hannover 96 II - TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen 3:1 (3:1)
01/02/2020 12:00 VfL Wolfsburg II VfL Wolfsburg II - Schwarz-Weiß Rehden Schwarz-Weiß Rehden 2:1 (0:0)
01/02/2020 12:00 Rapid Wien Rapid Wien - Levski Sofia Levski Sofia 1:2 (1:0)
01/02/2020 12:00 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Warta Poznań Warta Poznań 3:0 (1:0)
01/02/2020 13:00 RB Salzburg RB Salzburg - Górnik Zabrze Górnik Zabrze
01/02/2020 13:00 LASK LASK - Viking FK Viking FK 1:0 (0:0)
01/02/2020 13:00 Slavia Praha Slavia Praha - Aarhus GF Aarhus GF
01/02/2020 13:00 ASK Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf - Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC 0:1 (0:1)
01/02/2020 13:00 Austria Lustenau Austria Lustenau - FC Memmingen FC Memmingen
01/02/2020 13:00 VfB Hohenems VfB Hohenems - FC Dornbirn FC Dornbirn 2:3 (0:1)
01/02/2020 13:00 1. FC Schweinfurt 05 1. FC Schweinfurt 05 - Würzburger FV Würzburger FV 3:0
01/02/2020 13:00 FSV Frankfurt FSV Frankfurt - Wormatia Worms Wormatia Worms 2:1 (2:1)
01/02/2020 14:00 FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ - SKN St. Pölten SKN St. Pölten
01/02/2020 15:00 USV St. Anna USV St. Anna - Grazer AK Grazer AK
01/02/2020 15:00 Spartak Moskva Spartak Moskva - FK Rostov FK Rostov 2:1 (0:0)
01/02/2020 16:00 WSG Tirol WSG Tirol - CSKA Moskva CSKA Moskva 2:2 (1:1)
02/02/2020 19:00 BK Häcken BK Häcken - Vålerenga IF Vålerenga IF
03/02/2020 13:30 ND Gorica ND Gorica - FK Javor FK Javor 3:2 (2:0)
03/02/2020 14:00 SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt - Kickers Offenbach Kickers Offenbach 4:0
03/02/2020 14:00 Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň - Örebro SK Örebro SK 3:0 (0:0)
03/02/2020 14:00 FK Orenburg FK Orenburg - Esbjerg fB Esbjerg fB 1:0 (0:0)
03/02/2020 16:00 IFK Norrköping IFK Norrköping - FC København FC København
03/02/2020 20:00 FK Astana FK Astana - Brøndby IF Brøndby IF
04/02/2020 12:00 FC Kalush - Ahrobiznes Volochysk 0:2 (0:1)
04/02/2020 12:00 SV Ried SV Ried - Mladost Lučani Mladost Lučani 5:1 (4:1)
04/02/2020 14:00 Arsenal Tula Arsenal Tula - 1. FK Příbram 1. FK Příbram 1:1 (1:0)
04/02/2020 14:00 SV Ried SV Ried - FC Universitatea Craiova FC Universitatea Craiova 4:4 (1:2)
04/02/2020 14:30 Rapid Wien Rapid Wien - NK Maribor NK Maribor 2:0 (1:0)
04/02/2020 15:00 Partizan Partizan - FK Rostov FK Rostov 1:3 (0:1)
04/02/2020 16:00 Aarhus GF Aarhus GF - BK Häcken BK Häcken
04/02/2020 17:30 FC Gratkorn FC Gratkorn - SC Bruck/Mur SC Bruck/Mur 2:2 (2:0)
04/02/2020 18:00 Kapfenberger SV 1919 Kapfenberger SV 1919 - TuS Bad Gleichenberg TuS Bad Gleichenberg
04/02/2020 18:00 SV Schwechat SV Schwechat - SV St. Margarethen SV St. Margarethen 4:0 (1:0)
04/02/2020 18:00 Victoria Hamburg Victoria Hamburg - Holstein Kiel II Holstein Kiel II 2:1 (1:0)
04/02/2020 18:30 FC Blau Weiß Linz FC Blau Weiß Linz - ASKÖ Pregarten ASKÖ Pregarten
04/02/2020 19:45 Dundalk FC Dundalk FC - Longford Town Longford Town 0:1 (0:0)
04/02/2020 20:00 Vålerenga IF Vålerenga IF - Slavia Praha Slavia Praha
05/02/2020 08:00 Dinamo Moskva Dinamo Moskva - FK Ventspils FK Ventspils 2:1 (0:1)
05/02/2020 08:30 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk - Makedonija GP Makedonija GP 2:0 (2:0)
05/02/2020 08:30 Chernomorets Novorossisk Chernomorets Novorossisk - FK Tyumen FK Tyumen 2:3 (2:0)
05/02/2020 11:00 Orihuela CF Orihuela CF - CSKA Moskva CSKA Moskva 0:2 (0:1)
05/02/2020 14:00 Kapfenberger SV 1919 Kapfenberger SV 1919 - SV Mattersburg SV Mattersburg 0:2 (0:2)
05/02/2020 14:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk - SønderjyskE SønderjyskE 2:2 (0:1)
05/02/2020 14:30 DAC Dunajská Streda DAC Dunajská Streda - Crvena Zvezda Crvena Zvezda 0:4 (0:3)
05/02/2020 15:00 Spartak Moskva Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva 2:4 (0:1, 1:1) pso
05/02/2020 15:00 Cádiz CF B Cádiz CF B - VfB Lübeck VfB Lübeck 1:2
05/02/2020 16:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland - CSKA Moskva CSKA Moskva 0:2 (0:1)
05/02/2020 17:00 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 - Sportfreunde Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen
05/02/2020 17:00 FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem - Slavia Praha B Slavia Praha B 1:1 (0:0)
05/02/2020 18:00 FC-Astoria Walldorf FC-Astoria Walldorf - Arminia Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen 1:2
05/02/2020 18:00 GAIS Göteborg GAIS Göteborg - FC Trollhättan FC Trollhättan 0:0 (0:0)
05/02/2020 18:00 SpVgg Greuther Fürth II SpVgg Greuther Fürth II - ASV Neumarkt ASV Neumarkt 1:0
05/02/2020 18:15 Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg - Fortuna Köln Fortuna Köln 5:1 (2:1)
06/02/2020 00:00 Impact de Montréal Impact de Montréal - Philadelphia Union Philadelphia Union 0:1 (0:0)
06/02/2020 09:30 Cherno More Varna Cherno More Varna - PFC Chernomorets Balchik PFC Chernomorets Balchik 2:0 (2:0)
06/02/2020 10:00 FKS Stal Mielec FKS Stal Mielec - Stal Rzeszow Stal Rzeszow 1:3 (0:2)
07/02/2020 11:00 Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň - FK Krasnodar FK Krasnodar 4:3 (2:1)
07/02/2020 12:00 Brøndby IF Brøndby IF - Slavia Praha Slavia Praha 2:0 (0:0)
07/02/2020 13:00 FC Liefering FC Liefering - Sparta Praha B Sparta Praha B
07/02/2020 13:00 Werder Bremen II Werder Bremen II - Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen 2:0
07/02/2020 15:00 FC København FC København - Aarhus GF Aarhus GF 0:1 (0:0)
07/02/2020 15:30 FK Krasnodar FK Krasnodar - Mjøndalen IF Mjøndalen IF 4:3 (3:1)
07/02/2020 16:00 SV Lafnitz SV Lafnitz - USV Allerheiligen USV Allerheiligen
07/02/2020 19:00 IFK Norrköping IFK Norrköping - Vålerenga IF Vålerenga IF 1:2 (0:1)
08/02/2020 10:00 FC Liefering FC Liefering - Brentford FC (R) Brentford FC (R)
08/02/2020 10:00 Ruch Chorzów Ruch Chorzów - Hutnik Kraków Hutnik Kraków 1:1 (1:1)
08/02/2020 11:00 Austria Wien Austria Wien - FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ
08/02/2020 11:00 WSC Hertha WSC Hertha - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
08/02/2020 11:00 Spartak Moskva Spartak Moskva - Partizan Partizan 3:2 (1:2)
08/02/2020 11:00 Olimpia Elblag Olimpia Elblag - Sokół Ostróda Sokół Ostróda 1:0 (1:0)
08/02/2020 11:00 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 1:2
08/02/2020 12:00 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 - FC Memmingen FC Memmingen
08/02/2020 12:00 FC-Astoria Walldorf FC-Astoria Walldorf - 1. FC Nürnberg II 1. FC Nürnberg II 1:0
08/02/2020 12:00 SV Ried SV Ried - FK Mladost Doboj-Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 5:0 (3:0)
08/02/2020 12:00 Vysočina Jihlava Vysočina Jihlava - MFK Skalica MFK Skalica 2:2
08/02/2020 12:00 Landskrona BoIS Landskrona BoIS - Hvidovre IF Hvidovre IF 2:0
08/02/2020 12:15 FK Gomel FK Gomel - FK Slaviya Mozyr FK Slaviya Mozyr 0:4
08/02/2020 12:30 SCR Altach SCR Altach - FC Dornbirn FC Dornbirn
08/02/2020 13:00 Austria Wien Austria Wien - MFK Ružomberok MFK Ružomberok
08/02/2020 13:00 TSV Hartberg TSV Hartberg - Kapfenberger SV 1919 Kapfenberger SV 1919
08/02/2020 13:00 Progrès Niedercorn Progrès Niedercorn - 1. FSV Mainz 05 II 1. FSV Mainz 05 II 1:2
08/02/2020 13:00 Holstein Kiel II Holstein Kiel II - Eintracht Norderstedt Eintracht Norderstedt 1:3
08/02/2020 13:00 FC Petržalka FC Petržalka - Slovan Duslo Šaľa 4:0
08/02/2020 13:00 NK Radomlje NK Radomlje - NK Brežice 1919 NK Brežice 1919 2:2
08/02/2020 14:00 Krylia Sovetov Krylia Sovetov - Randers FC Randers FC 2:2 (0:1)
08/02/2020 15:00 Victoria Hamburg Victoria Hamburg - FC St. Pauli II FC St. Pauli II 0:8
08/02/2020 15:00 FK Astana FK Astana - BK Häcken BK Häcken 1:2
08/02/2020 15:00 CSKA Moskva CSKA Moskva - Odds BK Odds BK 3:1 (3:1)
08/02/2020 20:00 Hammarby IF Hammarby IF - Slavia Praha Slavia Praha 2:4 (1:3)
09/02/2020 12:00 Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg - CSKA Moskva CSKA Moskva 3:2 (0:2)
10/02/2020 11:00 Inhulets Petrove - Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport 2:2 (0:1)
10/02/2020 12:00 Brøndby IF Brøndby IF - SønderjyskE SønderjyskE 1:3 (1:0)
11/02/2020 09:15 FK Ufa FK Ufa - FC Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia 1:2 (0:1)
11/02/2020 10:00 Vendsyssel FF Vendsyssel FF - Aalborg BK Aalborg BK 0:3 (0:3)
11/02/2020 11:00 Dinamo Minsk Dinamo Minsk - Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk 0:0 (0:0)
11/02/2020 11:30 Arema Cronus FC Arema Cronus FC - Sabah FK Sabah FK 2:0
11/02/2020 11:30 Lyngby BK Lyngby BK - Nykøbing FC Nykøbing FC 0:1 (0:1)
11/02/2020 12:30 Malmö FF Malmö FF - Varbergs BoIS Varbergs BoIS 1:3 (1:1)
11/02/2020 13:00 Tromsø IL Tromsø IL - Odds BK Odds BK 4:1 (2:1)
11/02/2020 17:30 VfL Wolfsburg II VfL Wolfsburg II - MTV Gifhorn MTV Gifhorn 6:1
11/02/2020 18:00 1. Wiener Neustädter SC 1. Wiener Neustädter SC - Austria Wien (A) Austria Wien (A)
12/02/2020 15:00 Kongsvinger IL Kongsvinger IL - Molde FK Molde FK 0:4 (0:0)
12/02/2020 18:00 FC-Astoria Walldorf FC-Astoria Walldorf - Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer Sport-Union 4:1
12/02/2020 18:00 Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
14/02/2020 10:00 GKS Katowice GKS Katowice - Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 1:2 (1:0)
14/02/2020 13:00 SV Ried SV Ried - FK Dukla Praha FK Dukla Praha 2:0 (2:0)
14/02/2020 13:00 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 - Austria Lustenau Austria Lustenau
14/02/2020 13:00 IFK Norrköping IFK Norrköping - Breiðablik Breiðablik 4:2 (3:1)
14/02/2020 13:30 Strømsgodset IF Strømsgodset IF - FK Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 0:5 (0:2)
14/02/2020 16:00 FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ - Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
14/02/2020 17:00 SV Horn SV Horn - FC Mauerwerk FC Mauerwerk
14/02/2020 17:30 Austria Wien (A) Austria Wien (A) - SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 1:3 (0:1)
14/02/2020 18:00 FC Liefering FC Liefering - TSV 1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim
15/02/2020 09:30 FC Dornbirn FC Dornbirn - USV Eschen/Mauren USV Eschen/Mauren
15/02/2020 11:00 SV Lafnitz SV Lafnitz - TuS Bad Gleichenberg TuS Bad Gleichenberg
15/02/2020 11:00 CSKA Moskva CSKA Moskva - SR Delémont SR Delémont 5:0
15/02/2020 12:00 Göppinger SV Göppinger SV - SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
15/02/2020 12:00 1. FSV Mainz 05 II 1. FSV Mainz 05 II - Swift Hesperange Swift Hesperange 3:2 (2:0)
15/02/2020 12:00 Halmstads BK Halmstads BK - Falkenbergs FF Falkenbergs FF 2:0
15/02/2020 12:00 FC Roskilde FC Roskilde - FC Helsingør FC Helsingør 1:4
15/02/2020 12:00 Lunds BK Lunds BK - Eslövs BK 5:0
15/02/2020 13:00 SKU Amstetten SKU Amstetten - Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club 2:0 (1:0)
15/02/2020 13:00 SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr 1:4 (0:2)
15/02/2020 13:00 Örebro SK Örebro SK - Degerfors IF Degerfors IF 1:1 (1:1)
15/02/2020 14:00 FC-Astoria Walldorf FC-Astoria Walldorf - FSV Frankfurt FSV Frankfurt 3:3
15/02/2020 14:00 Djurgårdens IF Djurgårdens IF - SK Brann SK Brann 1:4 (1:3)
15/02/2020 15:30 Notodden FK Notodden FK - KFUM Oslo KFUM Oslo 1:2 (1:1)
16/02/2020 13:00 VfL Wolfsburg II VfL Wolfsburg II - VfB Oldenburg VfB Oldenburg 6:0
16/02/2020 15:00 Molde FK Molde FK - FK Krasnodar FK Krasnodar 1:0 (0:0)
16/02/2020 15:00 Viking FK Viking FK - FK Jerv FK Jerv 3:2 (2:1)
18/02/2020 08:00 Akron Tolyatti Akron Tolyatti - Chernomorets Novorossisk Chernomorets Novorossisk 2:1 (0:0)
18/02/2020 15:00 Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva - Vålerenga IF Vålerenga IF 2:0 (2:0)
19/02/2020 15:00 Molde FK Molde FK - FK Rostov FK Rostov 1:0 (1:0)
19/02/2020 19:00 Cartagena FC Cartagena FC - CSKA Moskva CSKA Moskva 0:2
21/02/2020 11:00 CSKA Moskva CSKA Moskva - FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 3:0 (1:0)
21/02/2020 11:00 SK Brann SK Brann - Aalesunds FK Aalesunds FK 1:3 (1:2)
21/02/2020 14:00 Lillestrøm SK Lillestrøm SK - FK Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 1:4 (1:1)
21/02/2020 15:00 Ranheim IL Ranheim IL - Rosenborg BK Rosenborg BK 2:4 (1:4)
21/02/2020 15:00 FK Orenburg FK Orenburg - Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 1:1 (0:0)
21/02/2020 18:30 1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II - FC Karbach FC Karbach 1:1
26/02/2020 10:00 ACS Poli Timişoara ACS Poli Timişoara - Avântul Topolovăţu Mare 9:1 (5:1)
26/02/2020 11:00 Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk - FK Gomel FK Gomel 0:1 (0:0)
26/02/2020 11:00 FC Flora FC Flora - Sogndal IL Sogndal IL 2:2 (1:2)
26/02/2020 12:00 Türkgücü München Türkgücü München - TSV Wasserburg TSV Wasserburg 3:0 (1:0)
26/02/2020 12:00 KFUM Oslo KFUM Oslo - Hamarkameratene Hamarkameratene 2:2 (1:1)
26/02/2020 15:00 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 - Torpedo Moskva Torpedo Moskva 2:2 (1:2)
27/02/2020 13:00 Strømsgodset IF Strømsgodset IF - Tromsø IL Tromsø IL 1:0 (1:0)
27/02/2020 15:00 Lillestrøm SK Lillestrøm SK - Sandefjord Fotball Sandefjord Fotball 3:3 (0:2)
11/03/2020 14:00 Ranheim IL Ranheim IL - Aalesunds FK Aalesunds FK 3:1 (3:0)
26/03/2020 16:00 Kalmar FF Kalmar FF - Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF 3:0 (2:0)
22/05/2020 07:00 Hapoel Ra'anana Hapoel Ra'anana - Hapoel Katamon Hapoel Katamon 1:4 (0:2)
22/05/2020 08:00 Sektzia Nes Tziona Sektzia Nes Tziona - Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 1:1 (1:0)
22/05/2020 09:00 Radnički Niš Radnički Niš - Radnik Surdulica Radnik Surdulica 0:0 (0:0)
22/05/2020 10:00 SCR Altach SCR Altach - Austria Lustenau Austria Lustenau
22/05/2020 12:00 FC København FC København - Odense BK Odense BK 2:2
22/05/2020 16:00 RB Salzburg RB Salzburg - WSG Tirol WSG Tirol
23/05/2020 17:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb - HNK Gorica HNK Gorica 2:3
24/05/2020 09:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk - Rukh Lviv 4:1
24/05/2020 10:00 NK Celje NK Celje - NK Radomlje NK Radomlje 2:1 (1:1)
24/05/2020 18:00 HNK Rijeka HNK Rijeka - NK Istra 1961 NK Istra 1961 5:1
25/05/2020 17:00 Sektzia Nes Tziona Sektzia Nes Tziona - Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 0:4
26/05/2020 10:00 HB Køge HB Køge - Nykøbing FC Nykøbing FC 1:2 (0:0)
26/05/2020 11:00 Hobro IK Hobro IK - Viborg FF Viborg FF 1:1
26/05/2020 12:00 Brøndby IF Brøndby IF - Lyngby BK Lyngby BK 2:1
26/05/2020 14:00 FC København FC København - SønderjyskE SønderjyskE 3:1 (3:1)
26/05/2020 15:00 Brøndby IF Brøndby IF - Hvidovre IF Hvidovre IF 2:4
26/05/2020 16:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC - SV Mattersburg SV Mattersburg
26/05/2020 17:00 Odense BK Odense BK - Aalborg BK Aalborg BK 3:4 (2:1)
26/05/2020 18:00 FC Admira Wacker FC Admira Wacker - Sturm Graz Sturm Graz
27/05/2020 09:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk - Obolon-Brovar Kyiv Obolon-Brovar Kyiv 4:0
27/05/2020 16:00 LASK LASK - SKN St. Pölten SKN St. Pölten
27/05/2020 16:00 PFC Beroe PFC Beroe - Etar Veliko Tarnovo Etar Veliko Tarnovo 0:0
27/05/2020 17:00 NK Maribor NK Maribor - FC Koper FC Koper 2:2
27/05/2020 18:00 Austria Wien Austria Wien - TSV Hartberg TSV Hartberg
27/05/2020 20:00 Valur Reykjavík Valur Reykjavík - Keflavík ÍF Keflavík ÍF 5:1 (2:1)
28/05/2020 16:00 Rapid Wien Rapid Wien - SV Horn SV Horn
29/05/2020 14:00 FC Dornbirn FC Dornbirn - FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck
29/05/2020 14:00 SV Ried SV Ried - SKU Amstetten SKU Amstetten
29/05/2020 15:00 FC Liefering FC Liefering - SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt
02/06/2020 17:00 Strømsgodset IF Strømsgodset IF - Stabæk IF Stabæk IF 1:0
04/06/2020 17:00 Mjøndalen IF Mjøndalen IF - Vålerenga IF Vålerenga IF 0:2 (0:0)
05/06/2020 13:00 Vålerenga IF Vålerenga IF - FK Jerv FK Jerv 1:2 (0:0)
06/06/2020 09:30 FC Vaduz FC Vaduz - FC Zürich FC Zürich 1:5
06/06/2020 10:00 FC Luzern FC Luzern - FC Schaffhausen FC Schaffhausen 2:2 (1:0)
06/06/2020 10:00 FC Aarau FC Aarau - FC Thun FC Thun 1:1 (1:0)
06/06/2020 12:00 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 - Sandefjord Fotball Sandefjord Fotball 3:1 (2:0)
06/06/2020 12:00 BSC Young Boys BSC Young Boys - FC Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 2:0 (0:0)
06/06/2020 12:45 Servette Genève Servette Genève - Neuchâtel Xamax FCS Neuchâtel Xamax FCS 0:3 (0:0)
08/06/2020 11:00 Molde FK Molde FK - SK Brann SK Brann 3:2
09/06/2020 13:00 Vålerenga IF Vålerenga IF - FK Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 1:0
09/06/2020 13:00 FC Zürich FC Zürich - FC Aarau FC Aarau 5:1
09/06/2020 15:00 Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva Dinamo Moskva 1:1
09/06/2020 17:00 Rosenborg BK Rosenborg BK - Ranheim IL Ranheim IL 1:0 (1:0)
09/06/2020 17:00 Stabæk IF Stabæk IF - Odds BK Odds BK 2:0 (1:0)
09/06/2020 17:00 FC St.Gallen FC St.Gallen - FC Schaffhausen FC Schaffhausen 4:2 (2:1)
10/06/2020 12:00 Ilves Tampere Ilves Tampere - SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 2:2 (0:0, 0:0)
10/06/2020 14:00 FC Luzern FC Luzern - FC Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 0:5 (0:3)
10/06/2020 18:00 HJK Helsinki HJK Helsinki - FC Honka FC Honka 2:1
10/06/2020 18:00 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 - IK Start IK Start 4:0
11/06/2020 14:00 Liverpool FC Liverpool FC - Blackburn Rovers Blackburn Rovers 6:0
12/06/2020 13:30 FC Sion FC Sion - FC Chiasso FC Chiasso 2:2
12/06/2020 14:30 BSC Young Boys BSC Young Boys - FC Winterthur FC Winterthur 4:2
12/06/2020 15:00 Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur - Norwich City Norwich City 1:2
12/06/2020 16:00 FC Schaffhausen FC Schaffhausen - FC Zürich FC Zürich 0:6
12/06/2020 16:00 CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova - Chindia Târgoviște Chindia Târgoviște 0:1
13/06/2020 14:30 FC Vaduz FC Vaduz - FC Luzern FC Luzern 3:0
13/06/2020 15:00 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich - FC Lugano FC Lugano 1:3
13/06/2020 15:00 FC St.Gallen FC St.Gallen - FC Aarau FC Aarau 4:1
13/06/2020 15:00 FC Thun FC Thun - SC Kriens SC Kriens 3:0
13/06/2020 15:00 Neuchâtel Xamax FCS Neuchâtel Xamax FCS - Stade Lausanne-Ouchy Stade Lausanne-Ouchy 4:2
15/06/2020 15:00 Lillestrøm SK Lillestrøm SK - FK Jerv FK Jerv 3:0 (1:0)
15/06/2020 17:00 Sandnes Ulf Sandnes Ulf - Egersunds IK Egersunds IK 1:4
15/06/2020 17:30 SK Benešov - FK MAS Táborsko FK MAS Táborsko 0:3 (0:1)
04/07/2020 14:00 SBV Excelsior SBV Excelsior - VV CKC
07/07/2020 15:00 SV Zulte Waregem SV Zulte Waregem - Sporting Charleroi Sporting Charleroi 1:2 (1:0)
08/07/2020 17:00 KV Mechelen KV Mechelen - RWDM Brussels FC RWDM Brussels FC 1:1 (0:1)
09/07/2020 19:30 SC Cambuur SC Cambuur - ONS Sneek ONS Sneek
11/07/2020 13:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade - Alfa Sport
11/07/2020 16:00 Royal Antwerp FC Royal Antwerp FC - SBV Excelsior SBV Excelsior
15/07/2020 15:30 FK SKA Rostov FK SKA Rostov - Akron Tolyatti Akron Tolyatti 0:0 (0:0)
15/07/2020 18:30 AFC DWS AFC DWS - Almere City FC Almere City FC
15/07/2020 18:30 TEC VV TEC VV - FC Utrecht (J) FC Utrecht (J)
16/07/2020 16:00 RC Lens RC Lens - FC Nantes FC Nantes 1:3
16/07/2020 17:15 OGC Nice OGC Nice - Celtic FC Celtic FC
16/07/2020 18:00 SC Cambuur SC Cambuur - Harkemase Boys Harkemase Boys
16/07/2020 19:45 Olympique Lyon Olympique Lyon - Rangers FC Rangers FC